STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart

Beşiktaş kazanırsa fener yine biter onlarda 4 puanla gidiyor inş yapamadığımızı yaparlar bizle maçları var uefa da tur atlarlarsa bizle yarışamazlar zaten bende küçük şikecilerin kazanmasını istiyorum fener havlu atar net ama en iyisi beraberlik gibi yinede..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fener'in Antep macindan sonra adam gibi oyunu yok. Hamza Hoca'nin hediyesiyle bizi yendiler, iki yenilgi aldilar, Konya'dan bile zar zor puan aldilar.

Bu süre icerisinde gol atanlar: Topal, Kuyt, Egemen, Meireles

Kuyt'i saymazsak hep sacma sapan adamlarin gol attigini görüyoruz. Ballarina tükürdüklerim. Bu durumda Besiktas'i yenmeleri kagit üstünde zor ama bir sekile alacaklar!

Fener'in Antep macindan sonra adam gibi oyunu yok. Hamza Hoca'nin hediyesiyle bizi yendiler, iki yenilgi aldilar, Konya'dan bile zar zor puan aldilar.

Bu süre icerisinde gol atanlar: Topal, Kuyt, Egemen, Meireles

Kuyt'i saymazsak hep sacma sapan adamlarin gol attigini görüyoruz. Ballarina tükürdüklerim. Bu durumda Besiktas'i yenmeleri ancak gecen hafta Hamza Hoca'nin hediyesinden daha beter seyler olmali.

antep maçının ilkyarısı 3-1 antep lehine biterdi..

Trabzon yarın yener puan farkı 7 olur şikecilerle:) bejeke de koyarsa siz düşünün curcunayı:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berabere bitmesi en hayirlisi :) Ama ben bu kücük sikecilere hic güvenmiyorum.

Düsünüyorum Brüggeyi yenseler mi isimize gelir yoksa yenilseler mi.

Tinerciler yensin yada Berabere bitsin büyük şikeci devre dışı kalsın.Fark böyle devam etsin 33. hafta arenada tinercilere çakıp şampiyonluğu kutlayalım.

Yav saçmalamayın bjk fazla palazlanmasın. Adamları hakemler ittiriyor zaten. Son haftalara önde girerlerse seba sezonunda bir şekilde şampiyon yapılırlar. 10ç bitsin her türlü.

Bjk yensin,büyük sikecilerin fisini ceksin.7 puanı 9 macta kapatmalari pek olagan degil ki FB'nin daha Sivas,Eskisehir deplasmanlari Bursa maclari var.

Üst Alt