STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs

Küçükken babama ben beşiktaşlı olucam dediğimde, tokat atıp lan zaten memur çocuğusun bu kadar acı neyine yetmiyor deyip odama yollamıştı... :))) intde dolaşıyordu paylaşayım dedim:))

umarım bjk kazanır ve yoluna devam eder. derbide kazanan şampiyon olur. fenerin 4-4 yapacağını düsünüyorum. bu yüzden bjk ninde kayıpsız devam etmesi lazım
Birçoğu bunu idrak edemedi. Daha da kötüsü hala Antep'i tebrik edenler var bizi lider yaptığı için. Biz zaten ikili averajda onlardan önde olacaktık.

Bizim olamamamız halinde BJK'nin şampiyon olamama ihtimali vardı, bence bu gece o bitti.

Ya 4 te 4 yapar biz şampiyon oluruz, yada ipleri Fb 'ye kaptırırız ve o puştlar (kritik haftalarda birşekilde kazandıkları ve puan falan kaptırmadıkları için) şampiyon olur.

Mersin'i geçersek, bu sınavı bir de Gençler önünde yaşayacağız. Gençler maçını en kötü seyircimiz alır diye umuyorum, önce Mersin'i bir geçelim de Gençler maçını sonra düşünürüz.

Bu arada bize puan kaybettirmek için her türlü totemi deneyen (pzts cuma fantezisi, 4 gün arayla maç, 5 hafta üst üste rakipten önce oynama vs vs) TFf'nin bir kez daha anasını avatadını anayım.

Son düzenleme:
2.olupta şamp. ligine gidemeyiz. bosuna hayal kurmayalım rakipler cok sağlam. 4-4 yapacaklarına evet inanmıyorlar ama dün kazandıkları macı unutamıyorum . içimde öyle bir his var.
Ne alaka yahu ne kadar kolay kabulleniyorsunuz yenilgiyi, sizleri bilmem ama ben ilk on dakikada Manu dan old trafforda iki gol yemesine rağmen en ufak şüphe duymadan galibiyeti kaçıran ama manuyu eleyen takımı seyreden nesilim .onun için söz konusu Galatasaray ise kurulan hayaller gerçek gibidir.

Edit: ayrıca bunlar boş tartışma şampiyon biz olacağız

kargalardan liderliği aldık, bu kargaların buraya kadar gelmesi bile mucizeydi...çıkıp 4 maçımızı da alacağız ve kuşlar çatlayacak...

Birçoğu bunu idrak edemedi. Daha da kötüsü hala Antep'i tebrik edenler var bizi lider yaptığı için. Biz zaten ikili averajda onlardan önde olacaktık.

Bizim olamamamız halinde BJK'nin şampiyon olamama ihtimali vardı, bence bu gece o bitti.

Ya 4 te 4 yapar biz şampiyon oluruz, yada ipleri Fb 'ye kaptırırız ve o puştlar (kritik haftalarda birşekilde kazandıkları ve puan falan kaptırmadıkları için) şampiyon olur.

Mersin'i geçersek, bu sınavı bir de Gençler önünde yaşayacağız. Gençler maçını en kötü seyircimiz alır diye umuyorum, önce Mersin'i bir geçelim de Gençler maçını sonra düşünürüz.

Bu arada bize puan kaybettirmek için her türlü totemi deneyen (pzts cuma fantezisi, 4 gün arayla maç, 5 hafta üst üste rakipten önce oynama vs vs) TFf'nin bir kez daha anasını avatadını anayım.

sabahtan beri bunu anlatmaya calısıyorum. biz olamazsak bjk olmalıydı ama artık öyle bir şans yok bence . ben bjk değilde gençler maçının daha kritik oldugunu düsünüyorum.

Beraberlik onemli degil renkdaslar gordum ve agzim acik kaldi. Kalmis 4 mac. Bu surecte degil 2 puan yarim puan kaybinin bile onemi var. Biz firesiz gidelimde gerisi muhim degil. Haftaya bir daha berabere kalirlar bu moral bozuklugu ile al iste o zaman bizi yenselerde bi bok olmaz. Tabi bu surecte en onemli sey fenerin en kotu bir beraberlik almasi

Biz olmazsak şu olsuncular bence hangi takımı tuttuklarını bilmiyorlar. Galatasaray şampiyonluk yarışı yaparken, Fenerle çekişirken olur da takılırsam diye yanında yancı mı taşıyacak?

Aynen katılıyorum fener 4 te 4 yapacaktır. kaderimiz oynadığımız maçlardan tam 12 puan almaya bağlı. Bjk bu akşam bye bye dedi.

Denizlispor 1-1 Fenerbahçe
Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor
Fenerbahçe 0-0 Galatasaray

Kritik haftalarda puan kaptırmıyorlar?
Şikeli sezonun o ilk 2 sendromun (denizli ve trabzon beraberlikleri) arkasından geldiğini hatırlatırım. Adamlar ders aldılar bundan. Bu artık olmaz.

Bizimle süper final oynadıkları yıl şike yapacak halleri yoktu, zaten bu zatenn ligi bu yüzden 9 puan gerimizde bitirdiler, ama o yıl da şampiyonluk çalabilmek için Aydınlar yönetimindeki Tff ile pazarlıklar yaptılar ve az kalsın şampiyonluğumuzu elimizden çalıyorlardı.

Üst Alt