STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs

Sempatiyi bos koy gitsin Isa..Diyelim Sampiyonlugu kaptirdik..
Seneye +40 milyon bütce ile kimin rakip olmasini istersin..her sene ilk 2de olan fener mi yoksa kirk yillin basinda sampiyon veya sampiyonluk mücadalesi veren besiktas mi?Olay bundan ibaret Isa..
Valla ben sizden farklı düşünüyorum. Birincisi biz şampiyon olamıyor isek kimin şampiyon olduğunun çok önemi yok bence.
haa illa bir seçim yapılması gerekiyorsa fb olsun. Bjklilerin liderlik tavırları bile çekilmiyor.
bjk lider oldu diyelim seneye fenerle 4.yıldız rekabeti geçecek yine yine aynı senaryolar yine aynı tiyatrolar. Birinden biri alsın şu 4.yıldızı kurtulalım bu sezon.

Biz şampiyon olamazsak cezamiz fenerin şampiyonlugu olsun diyorum bende. En azindan agir eleştiri altinda öbür seneye daha iyi transferler yapilir. Tinerciler olursa herşey normalmiş gibi devam ederler. Birde o tinercilerin şampiyonlugunami umut baglayacam.

ŞL Maçimi oynuyoruz. 4 te 4 yapsinlar bir zahmet.

Şampiyonluk tabiki biz olduğumuzda feneri, fener şampiyon olduğunda da bizi ilgilendirir.

Şampiyon takımın aldığı para, reklam, sponsor gelirleri, CL ye direkt katılım, davet edilen organizasyonlardan alınan para, forma satışını etkiliyor. Tabiki taraftar olarak olaya siz salt bakıyorsunuz. İlgilendirir elbette.

GT-I9300 Tapatalk

Valla ben sizden farklı düşünüyorum. Birincisi biz şampiyon olamıyor isek kimin şampiyon olduğunun çok önemi yok bence.
haa illa bir seçim yapılması gerekiyorsa fb olsun. Bjklilerin liderlik tavırları bile çekilmiyor.
bjk lider oldu diyelim seneye fenerle 4.yıldız rekabeti geçecek yine yine aynı senaryolar yine aynı tiyatrolar. Birinden biri alsın şu 4.yıldızı kurtulalım bu sezon.
Tek sezonluk düsünüyorsun hatta bazi arkadaslar sinan engin ne der diye argumanlar sunuyor insan ne diyecegini sasiriyor..Bak arkadasim ben isin maddi kismindayim yoksa sempati veya kim ne der kismi umrunda bile degil..Sl geliri+sampiyonluk gelirleri hangi rakibime daha cok yariyorsa ben onun sampiyon olmasini istemem acikcasi..e fener´in son on senelik performansi+bu seneki olasi gelirleri topladiginda bjk´nin sampiyonlugunu istememek garip geliyor bana ..
Neyse herkesin kendince dogrulari var fazla da uzatilacak bir durum yok ortada..

Trt denilen şerefsiz kanal hiç bişey bulamadı bu haftada wesleyin kullandıgı kornerlere takmış.Neymiş 5 cm çizginin dışına koyuyormus topları.Sonra gol oluyormuş.Ulan onunla gol olmasının ne alakası var.Adam içeriye orta kesiyor.

Şampiyonluk tabiki biz olduğumuzda feneri, fener şampiyon olduğunda da bizi ilgilendirir.

Şampiyon takımın aldığı para, reklam, sponsor gelirleri, CL ye direkt katılım, davet edilen organizasyonlardan alınan para, forma satışını etkiliyor. Tabiki taraftar olarak olaya siz salt bakıyorsunuz. İlgilendirir elbette.

GT-I9300 Tapatalk

2011'deki gibi geride falan olsak belki haklısınız ama ipler bizim elimizdeyken bunları konuşmak doğru mu?Takımımıza güvenmediğimizi göstermez mi bu?

Çok boş muhabbet dönüyor, bjk kazansaydı burada fbjk şampiyonluğu yerine 4'te 4 yapıp şampiyon olcaz, Arena'da yeneriz gibi mesajlar yazılacaktı.

2011'deki gibi geride falan olsak belki haklısınız ama ipler bizim elimizdeyken bunları konuşmak doğru mu?Takımımıza güvenmediğimizi göstermez mi bu?
Yanlış anlamışsın. Kastetmek istediğim farklı birşeydi.

Yalnız takıma güvenmiyorum bu sene, o doğru. Oynadıkları oyuna bakarsak, arma götürüyor işi. Sadece biz değil Fenerbahçe' de de durum aynısı.

GT-I9300 Tapatalk

Yanlış anlamışsın. Kastetmek istediğim farklı birşeydi.

Yalnız takıma güvenmiyorum bu sene, o doğru. Oynadıkları oyuna bakarsak, arma götürüyor işi. Sadece biz değil Fenerbahçe' de de durum aynısı.

GT-I9300 Tapatalk

Armaya güvenelim o zaman.Biz şampiyon olacağız.Her maç final,her maça ayrı odaklanmak konsantre olmak lazım.Yeneceğiz Mersin'i de.

taşşehire takılması lazım fenerin diğerlerine takılmaz zaten o maçıda gümüşdağ ile bağlarlarya hadi hayırlısı kısaca 4 de 4 süz şampi olmak imkansız

Üst Alt