STSL 14/15 H:9 | Kardemir Karabükspor 1-2 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:9 | Kardemir Karabükspor 1-2 Galatasaray | MS | 8 Kasım

Az once fiksturlere baktim.Devreyi bizim 32 puanla bitirecegimizi,Fener'in ise 38 puanla bitrecegini tahmin ediyorum.Fener bugun kaybetmeliydi.:(

Az once fiksturlere baktim.Devreyi bizim 32 puanla bitirecegimizi,Fener'in ise 38 puanla bitrecegini tahmin ediyorum.Fener bugun kaybetmeliydi.:(

Ben razı olurum bu puanlara da iki takımda daha az puan alır bence...Bu futbolla bizimkilerin seri mağlubiyetler alması şaşırtıcı olmaz, FB ise Topal-Emre-Caner-GG dörtlüsünden 1-2 sinin eksikliğiyle çok zorlanır, 9 maçtan 7 galibiyet çıkarması her durumda zordur, Balıkesir den başka kek takım yok ligde...

Ben razı olurum bu puanlara da iki takımda daha az puan alır bence...Bu futbolla bizimkilerin seri mağlubiyetler alması şaşırtıcı olmaz, FB ise Topal-Emre-Caner-GG dörtlüsünden 1-2 sinin eksikliğiyle çok zorlanır, 9 maçtan 7 galibiyet çıkarması her durumda zordur, Balıkesir den başka kek takım yok ligde...

Fener'in 8 macindan 5'i iceride.Ben onlarin hepsine 3 yazdim.Disaridaki maclarinda ise Balikesir ve Erciyes maclarina 3 puan yazdim.Bursa deplasmaninda berabere kalirlar.Hadi Bulent Kaptan bir kiyak yaparsa 36 puan yapar.

Bizim ise Karabuk,Antep,Konya,Gencler ve Besiktas gibi zorlu deplasmanlarimiz var.Basimizda Prandelli'nin olmasi ise ayri bir felaket

Allah yardımcımız olsun.

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1415006062907.jpg
    uploadfromtaptalk1415006062907.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Maclarin erken olmasi en iyisi ve en mantiklisi. Zaten maca giden yok dogru durust, cocuklar icin de iyi. Heryerde boyle olmali.

Fener o fiksturle seriye baslar.

Galatasaray,Besiktas deplasmanlarini da atlatti.
Biz hala Prandelli ne olacak diye cabaliyalim.

Karabukten 3 gol yeriz 4 atarsak kazaniriz.

Üst Alt