STSL 14/15 H:9 | Kardemir Karabükspor 1-2 Galatasaray | MS | 8 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:9 | Kardemir Karabükspor 1-2 Galatasaray | MS | 8 Kasım

Mert kardeşim yemin ederim içimi kararttın yazma artık fikstür mikstür ..Ne olacaksa da olur ne kadar takmışsın kafaya.. Şu kadro azcık toparlnsa Anadolu takımlarını Aanadolu ateşi gibi dans ettirir ama hoca yok işte..

Geçen yılki Fenere bakın bir de bu yılki fenere bakın...Futbol olarak dağlar kadar fark var..Geçen yıl aynı topçular vardı ama takım olarak hepsinin formu çok iyiydi..Bu yıl Emenike sakatlansa biterler net söylüyorum.O beğenmedikleri Emenikeye bağlı tüm işleri..Ha tabi GG ve Caneri unutmayalım.. 3-4 adamın bireysel çabasıyla maç alıyorlar..Kuyt-Emre-Meyveleş çöp gibi adamlar..Orta sahada topal biraz iyi onun da hücumupek yok..Bir tek Alper var heyecan verici oynayan..Sow aşırı formsuz ve isteksiz..Demem o ki demek ki oyuncuların formu hocadan hocaya değişebiliyormuş.. Bizdeki isimlere bakarsak bekler ve forvet dışında fenerden bariz daha iyi bir kadro var ama hoca oynatamıyor motive edemiiiyor...Olcan bu mu sizce veya Bruma dediğin adam bu mu ? Elemanlarda özgüven namına birşey kalmamış..Dün bakıyorum Kerim Frei'a adam bal yapamayan arı gibi ama aşırı özgüveni var topu alıyor adam geçiyor istekli yani..Tamamen hoca faktörü..

j3vWWYE.png

Devre arasına kadar puanların aşağı yukarı böyle olacağını düşünüyorum.Fener'in fikstürü çok iyi.En fazla Erciyes deplasmanında 2 puan daha bırakırlar.Bu maçtan sonra acilen Prandelli'yi kovmamız lazım.

Fener'in deplasmanlarinda bir oyun dönmezse hepsi zorlu gecer. Bursa ve Kasimpasa iyi takimlar, Balikesir ve Erciyes zayif olsa bile kümede kalma yolunda her mac kritik ve özel maclar..

j3vWWYE.png

Devre arasına kadar puanların aşağı yukarı böyle olacağını düşünüyorum.Fener'in fikstürü çok iyi.En fazla Erciyes deplasmanında 2 puan daha bırakırlar.Bu maçtan sonra acilen Prandelli'yi kovmamız lazım.
Bu kadar kafa yoruyorsun da devreyi niye 16. maçta bitirdiğini anlayamadım, 17. maç 2015 te oynanacak diye mi?! :confused::H:eek::asd22:;):red::p:D

Bence geçen sezon gibi 3 takimin 3sü de sürekli puan kaybedecek

Fenev de sakatliklar baslasin ay vayi yediler

umarim sezon ortasi hiç kimseyi almazlar

j3vWWYE.png

Hemen derbiden etkilenmişsin ya :D
Şu an için böyle puanlar yazmak zor, işin gücün mü yok oğlum

Hemen derbiden etkilenmişsin ya :D
Şu an için böyle puanlar yazmak zor, işin gücün mü yok oğlum

:D Derbi önemliydi ama.Herifler bütün zorlu deplasmanları aradan çıkardı.Buna yakın bir şey çıkacak görürsün.İlk devreyi kafa kafaya götürdük mü şampiyon oluruz çünkü 2.devre 10 deplasman maçı var Fener'in.Bizim ise 8 deplasmanımız var 2.yarı.Aslında Balıkesir ve Eskişehir'i yenseydik hiçbir sıkıntı olmayacaktı.

Üst Alt