STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

gel girerim trabzonun şampiyonluğuna 800 milyon iddaaya girmiştim onu ekarte ederim en azından :D

1 milyon euro bile basarim rafik.. Sivas Fenere düsse bile yatar..

yaw arkadaslar ben o lafi umudumu hala korumak istedigim icin söyledim, sayenizde umut falan da kalmadi, tamam ikna ettiniz beni, sampiyon fener -.-

Bülent uygun görevini başarı ile tamamladı.

Suç bizde arkadaş yenemedik şunları arenada.Eğer o maçı alsaydık fener dibe vururdu

Bülent uygun fenere karşı aynı oyunu oynatsaydın ya.Karaktersiz haysiyetsiz onursuz adi herif

neymiş fenerbahceye başka oynuyolarmış. hadi lan ordan bunu anca kamil fenerliler söyler..

ridvan bülo'ya mourinho diyorsa, bende Ridvan'a Ridvan Beckenbauer diyorum.

arkadaslar bu adamlar ona mi buna mi yeniliri konusuyoruz ama Trabzonspor ne yapacak, onlar da ayni takimlarla oynuyorlar.

Antep cikar da fenere oynadigi gibi oynarsa, Trabzon da panik yaparsa isleri cok zor olur. Trabzon'un bir sekilde psikolojik olarak direncli kalmasi sart.

Fener şampiyon olursa bunda en büyük pay Adnan Polatındır.

ama size bisey söylimmi...

ts'de defans ve hücum cok kopuk...bir takim ataga cikarken 4 kisi ile cikmaz...aradaki mesafe en az 50 metre

birde su futbol yabancisi polonyalilari alacaklarina sadece 1 tane forvet alsalardi (hasan sas'in dedigi gibi emenike mesela) ts cok daha rahat alirdi maclari

bi an önce bitsin artık şu sezon ya..yeter artık ya..trabzondanda umudu kestim artık..tam bir berbat sene geçti futbolda..

Üst Alt