STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

sereften yoksun bir oyuncuyu ben Galatasarayimizda görmek istemem acikcasi.

naptıki seref yoksunu olsun. ben bi serefsizligini görmedim. trabzon bülent uygundan cok umut bulut denen kazmaya kızsın. alper potuk ilerde daha iyi olacak potansiyelli bir futbolcu mutlaka alınmalı. ne serefsizlik yapmıs bende bileyim..

:D:D acayip bir cevap olmus :D arkadas ancak yarin falan cevap verir sana, su an kendine gelmeye calisiyordur, nasil güldüm senin bu Bomba etkisi yaratan cevabina, büyüksün;)

Zoruna gitti eziğin halen anlamadınmı fb li adam popülistlik yapıyo aklınca

Evet Luganonun kesinlikle atilmasi gerektiginde hem fikir yorumcular ama Fenerin aleyhine daha cok hata yapildigi savunuluyor

Maci izlemedim su an yayinda olan nerdeyse tum spor programlarindaki yorumlari dinliyorum yuzde 99 u Fenerbahce nin hakkinin yendigini hakeme ragmen kazandigini savunuyor buradaki yorumlari...

Mahir biz Gs yide 3-0 dan 4-3 yendik o kimin operasyonuydu peki.. ya birakin bu komplo teorilerini cidden...

Renkdaşlar Fenerbahçeliler ve Trabzonlular yesin birbirini sizler sakin olun..Bizim gündem zaten yoğun;),Trabzonda artık sesini çıkarsın.Luganonun ceza almaması,Fb'nin sahasının kapanmaması, Aziz yıldırımın cezasında indirime gidilmesi gibi olaylar yaşandı..

Kim olursa olsun bize ne ... Biz olmazsak Fener olmasıncılardan değilim. Biz olmazsak ekime kadar kim olursa olsun tın.. Hepsi tepeden tırnağa bir gözümde..

Emekine kulaklarını çeker onların.. ha bide holosko ünal war :D

Onu bunu birakin abi. Aslantepede yenecektik bunlari bitecekti isleri.

bülent uygun görevini yaptı . es es fener ve es es ts maçlarının sonuçlarına şaşıran oldu mu ?

Trabzon busenede şampiyon olamaz, seneyede ilk 3'ü zor görür..Beşiktaş ve Bizden çıkış bekliyorum..

Beyler Fener bu hafta Bıca'yı yenerse lider mi oluyor Averajla? İkili averajlar ne durumda :S ?

fener 2li averajda önde yenerse lider trabzon 3-2 yendi. fener 2-0 dogal olarak üstün.

Tolga'nın burnunda parçalı kırık varmış, ameliyat olacakmış ve Antep maçında yok!

Eskişehirspor maçında burnu kırılan Tolga Zengin ameliyata alındı. Önümüzdeki hafta Gaziantepspor maçında oynayamayacağı öğrenildi.

Kötü oldu. Geçmiş olsun.

Ozellikle mac bitiminde hakemin duduğüyle beraber tum stad "oleyyyy" diye bağırdı,herkes duydu sanırım,Ligde hiç bir iddası olmayan bir takımın 0-0 biten bir maç sonrasında taraftarlarından gelen boyle bir sevinci hayatımda ilk defa duyuyorum..

Katılıyorum.Neden böyle oley çektiler ki ?

Dogru.........

uee.jpg

Üst Alt