Süper Lig 17/18 H:32 | Başakşehir 1-1 Sivasspor | MS | 4 Mayıs - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet ama yukaridaki iki arkadas bu olasiliklari bugun bilebilirmis gibi hakli cikmaya calistiklari icin haliyle meselenin sonu gelmiyor

cunku birinin dedigi de cikabilir , digerinin dedigi de .. ben o uzun mesaji ikisinin de soylemeye calistiginin mantikli yanlarini listelemek icin yazma geregi hissettim

surekli "koyup geceriz" gibi kro kro laflar etmek yerine incelemek analiz yapmak guzeldir ama yaptigin analize tahmin-yorum kattigin zaman yukaridaki gibi sonucsuz tartismaya doner mesele

Başak fark atar deyip sonra puan kaybedince kötü oldu yeaa mağlup olursak üçüncüyüz diyebilecek zihniyetlere savaş açıyorum artık.

Aksi durumda da üçüncü olacaksın çünkü Fenerin maçları tırt. Ha desenki Fener CLye gitmesin, eyvallah derim.

Ayrıca 3 hafta kala beraberlik kredisi kazanmak çok önemlidir, işe yarar, yaramaz. O kredi olmasa daha mı iyi olacaktı lol.

Gerçek Galatasaraylılar yeter bu camiaya.

Başak fark atar deyip sonra puan kaybedince kötü oldu yeaa mağlup olursak üçüncüyüz diyebilecek zihniyetlere savaş açıyorum artık.

Gerçek Galatasaraylılar yeter bu camiaya.

Bende anlamadım onu adminim ne güzel beraberlik kredisi gelmiş + başakşehir komple çöktü haftayada puan bırakma ihtimalleri yüksek derecede arttı.

Ve en önemlisi Gol atma telaşıyla başlamıyacaz akhisar maçına, buda daha rahat olmamızı sağlıyacak arenada olan maçlarda ki gibi, göztepe maçına kadar iş devam etse dahi fb averajda bizi zor geçer malatyaya gol olup yağıcaz.

gonul isterdi ki fb veya bjk ilk 2 ye ortak olmasinlar , cunku basaksehir elemeleri gecse bile onun kazanacagi para hakiki rakiplerimizden birine gitmemis olacakti , ve bize tek zarari reklam payina ortak olmalarindan oturu 6-7 milyon euro civarinda bir meblag olacakti

fakat fb veya bjk ikinci olur da ,tut ki elemeleri gecerse , 6-7 milyon euro kaybimizin yani hem bizden cikip bu iki takimdan birine gitmesi , ustune ustluk sampiyonlar ligi katilim ve puan gelirleri , seyirci ek gelirleri gibi seylerin de eklenmesiyle tat kacirici bir durum olabilir

bjk iki senedir CL den nasil cok iyi gelir elde etti , fb monaco , basaksehir sevillayi eleyemedi ve tum parayi bjk aldi ..

sahsen ben sampiyon olsak bile keske fbjk 2 inci dahi olamasin diyenlerdendim .

Biz 9 puan fark gömdüğümüz zaman, böldüler çarptılar, süper buçuk muydu ne zıkkımsa o şekilde şampiyon olmuştuk o efsane uzayan ligli şampiyonlukta. Kazandığın her puan ve rakiplerin her puan kaybı çok mühimdir sıralamalar için, kim diyor beraberlik işe yaramadı.​

dedigin dogrudur , bazen 1 golun cok sey degistirdigini son basaksehir macinda gorduk , keza genclerden son dk golunu yemesek , 0-0 bile bitse bugun 3 macta 2 galibiyet yetecekti

belki hatirlarsiniz , super finaldeki 0-0 lik fb macina gitmeden evvel hepimiz stadyumda trabzonda fb puan kaybeder de biz kazanirsak kutlama yapariz diyorduk . 9 puan farkimiz 4,5 a indirilmisti .. ve biz super finaldeki 6 macta tam 9 puan kaybettik , fb ye yenildik ve berabere kaldik , ts ile bjk ile berabere kaldik , fb de bizle berabere kalip bjk ye yenildi ve 5 puan kaybetti ... yani fb den 4 puan fazla kaybettik ama yarim puanla sampiyon olduk

besiktas maci oynanirken fb trabzonu yenince , ozellikle ucuncu golden sonra konsantrasyonu yitirdik ve hatirlarsaniz 2-0 dan 2 dakikada mac 2-2 ye geldi ..

o esnada seyirci kutlama icin getirdigi mesaleler bosa gitmesin diye yakip ortaligi toz duman etti ... macin kaydini bulan izleyebilir , tam o esnada bjk bizim dagilmamizdan da firsat yaratip bombos akina kalkmisti ve eger hakem durdurmasa mac 3-2 ye gelse , kadikoyde bize mutlak galibiyet lazim olacakti

bazen uzun seneler kendisinden bahsettiren boyle onemli zaferlerin cok ufak nuanslara bagli oldugunu unutmayin

.
3d0be5bd8104f8922c32ac1c2febad02.jpg

Hadi Sivaslı gardaşlarım göreyim sizi UEFA aşkına çakın şu Balakşehir'e bakın Arda sakat, Adebayor ve Mahmut Tekdemir cezalı, salın üstlerine Robinho ve Kone'yi sağdan Bifouma yardırsın.

Söz veriyorum eğer bugün Sivas, 1 Puan almayı başarırsa Başakşehirden, önümüzdeki 3 gün yiğido avatarı ile dolaşacağım bu forumda :D

Söz verdiğim üzere çarşamba akşamına kadar yiğido avatarı ile çıkıyorum...

Üst Alt