Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 546 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Diğer Maçlar

Karagümrük'ün bizden hemen sonraki hafta çok kritik bir Antep deplasmanı var onlarda bizim maçı hedef olarak göremezler üstüne bizim maçtan önce Trabzonspor'la kupa maçlarıda var. Fikstüre bakınca güzel zamanda yakalamışız bizden sonra Antep olması iyi olmuş.

Aynı şekilde Konyaspor'la son hafta oynamamızda iyi onlarında ligdeki durumu netleşmiş olur.
Antep'in bugün kazanması çok önemliydi Karagümrük'ün hedef maçı biz olmayacağız bizden hemen sonra Antep deplasmanı olacaktır ligin slon 2 haftada Antep dep ve Samsunspor ile oynuyorlar.

Fikstür iyi denk gelmiş üst üstte 2 deplasmana gidiyorlar düşünsenize sondan 1 önceki hafta düşmeme mücadelesinde rakibinize gidiyorsunuz hem de deplasmana gideceksiniz kazananın kümede kalacağı 6 puanlık maç olacak.

Pendik Kayseri' ye, Kayseri FB ye k..... diyorsun. Şahane olur...
Fenerin Kayseri maçının olduğu gün Karagümrük deplasmanında şampiyonluğu kutlarız diye düşünüyorum yarın Sivas maçında puan kaybı yaşarlarsa muhtemelen 4-5 puanla bizim stada gelmek istemezler.

Bize iç sahada beraberlik yettiği senaryoda bile rahatlıkla alırız sırf o maçı yine geçen seneki gibi hale getirmek isterler ya beşiktaş ya kayseri ikisinden birinde çok net puan bırakırlar.

pendik'in, bizim maçta 90+4'teki maçı 4-1 yapacak penaltıya dahi itiraz edecek kadar motivasyonunu diğer maçlarında da sağlarsa belki bir şey olabilir diyecektim ama, maaalesef bizim maçta sarfettikleri müthiş efor yüzünden ndiaye ve umut nayır'ı sakat verdiler. ayrıca mükemmel kalecileri erdem canpolat da cezalı duruma düştü.

pendik'in, bizim maçta 90+4'teki maçı 4-1 yapacak penaltıya dahi itiraz edecek kadar motivasyonunu diğer maçlarında da sağlarsa belki bir şey olabilir diyecektim ama, maaalesef bizim maçta sarfettikleri müthiş efor yüzünden ndiaye ve umut nayır'ı sakat verdiler. ayrıca mükemmel kalecileri erdem canpolat da cezalı duruma düştü.
27.hafta antalya macina kadar kendi sahamizda ilk 20 dakika gol attigimiz tek mac samsunspor maciydi. antalya'dan sonra rize ve hatay'a attik. bugün yine rölantide oynadik. "Nasil olsa yeneriz" mantigiyla ciktigimizi düsündürüyor ama ilk önce rakipleri tartip ona göre aksiyon aliyoruz gibi de duruyor.

lig 3.sü trabzonspor'a 35 puan fark atmisiz, diger takimlari gercekten kimsenin izledigi yok. küme düsme yarisi en azindan az bucuk heyecanli olacak. forumda gereksiz konu acmamaya özen gösteriyoruz maclar olunca
onu biliyourm yav - feneri daha nasıl beter totemlerizin peşindeyim :D

(dip not: sofascore'da bugün farkettim "puan toblusunu sitene ekle" tarzı kopyalayabileceğin kod koymuşlar - maaç saati altında güncel PD olsa müthiş olur - maçların skoruna görede canli hale geliyor)

Üst Alt