Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 547 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Diğer Maçlar

ankaragücü 13.haftadan sonra 4 galibiyet cikarmis
kayseri 15.haftadan sonra 2 galibiyet cikarmis
konya 13.haftadan sonra 5 galibiyet cikarmis
gaziantep 12.haftadan sonra 4 galibiyet cikarmis

lig 3.sü trabzonspor'un 12 maglubiyeti var
lig 13.sü ankaragücü'nün 12 maglubiyeti var

süper lig gurmeleri bile bu seneyi anlamakta zorlaniyor.

Antep'in dün kazanması bizim Pendik galibiyeti kadar değerliydi. Küme sınırı şu an 33 puan bu da şu demek Fener ile maçı olan 36 puanlı Konya ve 37 puanlı Kayseri'nin hedefi olacak şekilde maça çıkacak olması demek.

Haftaya Konya ile Kayseri yine kazanamazsa ballı kaymak olur.

Antep'in dün kazanması bizim Pendik galibiyeti kadar değerliydi. Küme sınırı şu an 33 puan bu da şu demek Fener ile maçı olan 36 puanlı Konya ve 37 puanlı Kayseri'nin hedefi olacak şekilde maça çıkacak olması demek.

Haftaya Konya ile Kayseri yine kazanamazsa ballı kaymak olur.
İşte full beyin Pendikspor maç 1-4 iken bile full hırsla oynayıp en iyi iki oyuncusu ndiaye ve nayır'ı sakat verip, müthiş kalecisi erdem canpolat'ı sarı kart cezalısı yapmasa idi, hedef maçı Kayseri'ye odaklansaydı belki ligde kalabilirdi.

Demek ki onlar için Gs'ı bir averaj eksiltmek, kümede kalmaktan daha değerliymiş.

Fenerin Kayseri maçının olduğu gün Karagümrük deplasmanında şampiyonluğu kutlarız diye düşünüyorum yarın Sivas maçında puan kaybı yaşarlarsa muhtemelen 4-5 puanla bizim stada gelmek istemezler.

Bize iç sahada beraberlik yettiği senaryoda bile rahatlıkla alırız sırf o maçı yine geçen seneki gibi hale getirmek isterler ya beşiktaş ya kayseri ikisinden birinde çok net puan bırakırlar.
Karagümrük deplasmanında Olimpiyat stadında 40-50 bin kişi önünde şampiyonluk kutlaması yükleniyor.

Adana Demirspor ve yukarısı için düşme tehlikesi kalmadı diye düşünüyorum şu an 8 puan fark var 5 haftada 33 puanlı takımlar 3 galibiyet alacaklar ki Adana Demirspor'da bu süreçte hiç galibiyet almaması lazım pek mümkün durmuyor her türlü kurtardılar.

Bu hafta Pendikspor - Kayserispor maçı var Kayseri'nin 2 hafta sonra fener maçı var oraya rahat çıkmamaları için Kayserispor'un kaybetmesi lazım sonraki hafta Karagümrük maçında berabere kalıp kadıköy'e gitsinler.

Aynı şekilde Konyaspor'un da potada kalması önemli biz son hafta oynuyoruz o zamana kadar her şey netleşeceği için fener maçında 1 puan kazanmaları önemli hale gelmeli Sivasspor - Konyaspor maçı berabere bitmeli böylelikle hem Sivas Avrupa hedefi sonu erer hem de Konyaspor potada kalmaya devam eder.

Karagümrük - Antalyaspor maçı var bu maç Antalyaspor kaybetmemeli Antep 3-4 puan önde kalmalı ki Karagümrük'ün bizim maçtan hemen sonra Antep maçı var tüm odakları o maç olmalı bizim maçta tüm güçlerini verirlerse bir sonraki Antep deplasmanında hem cezalı hem sakat hem de yorgunluk olacağı için düşerler o yüzden direk odakları Antep deplasmanı olur.

Hatayspor - Başakşehir maçını Başakşehir kazanmalı Avrupa kupası hedefi olan takımların isteğini bitirir ayrıca Hatayspor'u küme düşmesi için önemli bir maç olacak. Başakşehir ve Sivasspor arasında 4 puan fark var bu hafta 6'ya çıkarsa iyi olur.

eyr4ghq.png

Basaksehir'i sevmem, Cagdas'i hic sevmem ama ülke puaninin selameti icin Basaksehir ligi 5.bitirmeli.

Rize, Kasimpasa, Antalya, Alanya ve Sivas'tan biri Avrupa'ya giderse 1 beraberlik alamadan elenirler.

Bu hafta oynanacak olan maclari tahmin etmek zor, gecen hafta kolaydi. Hepsini bilmistik.

Kasimpasa-Samsun: Ev sahibi 2 mactir yeniliyor ve rahat konumda. Deplasman takimi ise 3 mactir berabere kaliyor ve puana ihtiyaci var. Ne olursa olsun Fener'den pun alan Samsun'a karsi iyi performans gösterecektir Kasimpasa. Gisdol hocanin isi zor.

Sivas-Konya: Fenerbahce maci öncesi Konyaspor'u rahatlatma operasyonu olabilir. Bizim forumda istemedigimiz tek sonuc Konyaspor galibiyeti ama o ihtimali saha disi sebeplerle önde görüyorum. Cikalleshi ilk 11'e dönüp gol bulabilir.

Hatay-Basaksehir: Normal sartlarda Basaksehir'i hic bir zaman desteklemem ama Hatayspor'un düsmesi icin Basaksehir'in galibiyetini istiyorum. Bir yandan Besiktas'i haftalardir dördüncülükten bir türlü indiremediler, o seri devam edecek gibi duruyor. Hatayspor bu sene hic 4 kez üst üste maglup olmamis. Son cikis olarak göreceklerdir.

Pendik-Kayseri: Ev sahibi en son bizden 4 gol yemis olabilir ama yarim saat iyi direnc ortaya koydular ve defansif zaafiyetlerine ragmen ellerinden geleni yaptilar. Bu macta önemli olan ilk golü bulmak. Pendikspor geriye düsmezse ben iyi bir sonuc alabileceklerini düsünüyorum.

Alanya-Istanbul: Baronlar devreye girmezse farka gitmesi gerekir.

Trabzon-Gaziantep: Besiktas'in alacagi sonuca göre motivasyonlari sekillenebilir ama bir sonraki Samsun deplasmaninda akillar kupa macinin rövasinda olur. Bu nedenle su macta Trabzonspor'dan galibiyet bekliyorum, her ne kadar Gaziantep'in siddetle puana ihtiyaci olsa da (kirmizi kart ve penalti gibi olasiliklari kenara birakiyorum ). Kupa öncesi Samsun deplasmaninda pek bir sey oynamalazlar gibime geliyor.

Rize-Ankaragücü: Ev sahibi kendi sahasinda 3 kez yenildi. GS, FB ve BJK lakin kadro eksik olacak gibi görünüyor. Beraberlige kimse hayir demez.

Karagümrük-Antalya: Sergen bu sene 2 deplasman galibiyeti gördü, ikisi de Istanbul'da ama Pazartesi aksami deplasmana ne kadar motive olacaklar bilmiyorum. Karagümrük takiminin düsmesi icin kesinlikle 3 puan almamasi gerekiyor. Sergen'e 1 puan verseler masraf edip deplasmana gelmez bile ama ne zaman böyle olsa 1 puana yatmaya calisan anadolu kulübü kaybediyor.

Haftanin maclari​
Adana Demirspor - Galatasaray
Kasımpaşa - Samsunspor
Sivasspor - Konyaspor
Hatayspor - Başakşehir
Fenerbahçe - Beşiktaş
Pendikspor - Kayserispor
Alanyaspor - İstanbulspor
Trabzonspor - Gaziantep FK
Rizespor - Ankaragücü
Fatih Karagümrük - Antalyaspor​

Bu hafta oynanacak olan maclari tahmin etmek zor, gecen hafta kolaydi. Hepsini bilmistik.

Kasimpasa-Samsun: Ev sahibi 2 mactir yeniliyor ve rahat konumda. Deplasman takimi ise 3 mactir berabere kaliyor ve puana ihtiyaci var. Ne olursa olsun Fener'den pun alan Samsun'a karsi iyi performans gösterecektir Kasimpasa. Gisdol hocanin isi zor.

Sivas-Konya: Fenerbahce maci öncesi Konyaspor'u rahatlatma operasyonu olabilir. Bizim forumda istemedigimiz tek sonuc Konyaspor galibiyeti ama o ihtimali saha disi sebeplerle önde görüyorum. Cikalleshi ilk 11'e dönüp gol bulabilir.

Hatay-Basaksehir: Normal sartlarda Basaksehir'i hic bir zaman desteklemem ama Hatayspor'un düsmesi icin Basaksehir'in galibiyetini istiyorum. Bir yandan Besiktas'i haftalardir dördüncülükten bir türlü indiremediler, o seri devam edecek gibi duruyor. Hatayspor bu sene hic 4 kez üst üste maglup olmamis. Son cikis olarak göreceklerdir.

Pendik-Kayseri: Ev sahibi en son bizden 4 gol yemis olabilir ama yarim saat iyi direnc ortaya koydular ve defansif zaafiyetlerine ragmen ellerinden geleni yaptilar. Bu macta önemli olan ilk golü bulmak. Pendikspor geriye düsmezse ben iyi bir sonuc alabileceklerini düsünüyorum.

Alanya-Istanbul: Baronlar devreye girmezse farka gitmesi gerekir.

Trabzon-Gaziantep: Besiktas'in alacagi sonuca göre motivasyonlari sekillenebilir ama bir sonraki Samsun deplasmaninda akillar kupa macinin rövasinda olur. Bu nedenle su macta Trabzonspor'dan galibiyet bekliyorum, her ne kadar Gaziantep'in siddetle puana ihtiyaci olsa da (kirmizi kart ve penalti gibi olasiliklari kenara birakiyorum ). Kupa öncesi Samsun deplasmaninda pek bir sey oynamalazlar gibime geliyor.

Rize-Ankaragücü: Ev sahibi kendi sahasinda 3 kez yenildi. GS, FB ve BJK lakin kadro eksik olacak gibi görünüyor. Beraberlige kimse hayir demez.

Karagümrük-Antalya: Sergen bu sene 2 deplasman galibiyeti gördü, ikisi de Istanbul'da ama Pazartesi aksami deplasmana ne kadar motive olacaklar bilmiyorum. Karagümrük takiminin düsmesi icin kesinlikle 3 puan almamasi gerekiyor. Sergen'e 1 puan verseler masraf edip deplasmana gelmez bile ama ne zaman böyle olsa 1 puana yatmaya calisan anadolu kulübü kaybediyor.
Antalya'dan ümidi kestim. Zymer Bytyqi maaş ödemesi yapılmamasını gerekçe göstererek sözleşmesini feshetmiş.

Üst Alt