Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1) - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | Açılış

benim de hoşuma gitmedi ama çalıştığım yerde böyle bi muhabbet dönüyot patronlar arasında. sadece bi muhabbet mi yoksa gerçeklik payı var mı bilemiyorum

aslında ünal başkan'ın kanaltürk'te yaptığı açıklamalar kafaları karıştırabilir. sneijder için bi yatırım demişti diye hatırlıyorum. realist bir başkan, çok yüksek bi bedel verilirse ki arap sermayesi parayı esirgemez ünal başkan bu işe onay verebilir.

BJK'nin 4 oyuncuyla anlastigi haberleri dolasiyor her yerde. Serkan Balci, Erman Kilic, Samuel Holmen ve Michael Eneramo transferleri bitti deniliyor.

beşiktaş artık yavaş yavaş 3. büyüklüğünü bursa, kayseri, trabzon gibi rakiplerine bırakacak gibi geliyor. gidişat kötü onlar açısından.

Fazla kücümsememek lazim, en azindan bu lig icin iyi transferler. Webo'ya 3 milyon bonservis veren Fener'i görünce Holmen ve Eneramo'yu bedava almak güzel is. Bu ligde iyi istatistikler yapan isimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt