Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu yönetimden acayip soğudum.. hiç samimi değiller

Bu takımın 4 aydır solbeki yok arkadaş

Transferin bitmesine saatler kala da beyfendilerin akıllarına ffp ve bankalar birliği geliyor

100 milyon Euro ya yakın paranın aktığı bi ortamda bile beceriksizlikleri parçalarından akıyor..

Satarken almayı .. alırken de satmayı bilemiyorlar

Assignon tutar tutmaz bilmem ama Boey geldiğinde de ayni mevzular vardi. Madem bu kadar iyi Rennes neden 1m a salıyor diyenler çoğunluktaydi.
Boey sezon başında yapilmis bir scout transferiydi; biz Assignon'u 4 ayligina şampiyonluk yarısında faydalı olması icin alıyoruz. Yetenekli bile olsa yeni bir ülkeye gelip şampiyonluk stresiyle oynaması hiç kolay olmayacak, özellikle bir hata yapıp gol yememize neden olursa eli ayağına dolasacak.

Adam bu sene 19 maçta forma almış, toplam süresi 1000 Dakikanın üstünde ama nasıl oluyorsa "kapalı kutu" ? Yau nasıl bi kapalı kutuymuş?

Şaka gibi. Arkadaşlar hadi itiraf edin siz de rahatlayın, neden Trent Alexander-Arnold veya Achraf Hakimi gelmiyor, biz FM'de alıyoruz bunlar niye alamıyor diye şikayet ediyorsunuz. Beklentiniz bu değil mi?
Kapalı kutu diyen bendim o yüzden bu mesajın muhatabı olarak cevap vereyim.

Bak biraz yukarıda paylaştım ama yine de tekrar yazacağım. 1.866 dakika Lig 1 oynamış yani yaklaşık 20 maç. Avrupa Ligi'nde de 657 dk süre almış o da 7 maç falan.

23 yaşında bir oyuncu ve üst seviyede oynadığı maç sayısı 27. Evet sadece 27. Bu yüzden kapalı kutu dedim. Sana göre bu sayı normal ise bir itirazım yok ama yazmadan önce bir araştır olur mu?

hurma denen teröriste verilen her bir kuruş

bize kurşun olarak dönecek

teröristleri sevindirmeyin!

isterse elinde messi olsun yinede bu şikeci adama para kazandırmayın

ayriyeten

rize, sivas, kpaşa, kgümrük, hatay

bu 5 takıma kuruş kazandırmak gsye ihanetdir!!!!

Kapalı kutu diyen bendim o yüzden bu mesajın muhatabı olarak cevap vereyim.

Bak biraz yukarıda paylaştım ama yine de tekrar yazacağım. 1.866 dakika Lig 1 oynamış yani yaklaşık 20 maç. Avrupa Ligi'nde de 657 dk süre almış o da 7 maç falan.

23 yaşında bir oyuncu ve üst seviyede oynadığı maç sayısı 27. Evet sadece 27. Bu yüzden kapalı kutu dedim. Sana göre bu sayı normal ise bir itirazım yok ama yazmadan önce bir araştır olur mu?

Abi kapalı kutu tanımını ne amaçla kullandığını bilmiyorum da okuyan herkeste şu algı oluşuyor;

- Bu oyuncunun kim olduğu ne yapabildiği bilinmiyor.

Bizde diyoruz ki o yüzden yau bu adamın bu sene şu kadar maçı var, bu kadar dakikası var. Nasıl kapalı kutu.

Sen şunu söylüyorsun aslında; 23 yaşında bir adam bu ve geçen seneye kadar ne yaptığı belli değil. Bu sene parlamış ve ortaya çıkmış o da neticede Rennes'te. Yani hayırdır nerden çıktı bu adam? Ne oldu da birden kariyeri peak yaptı.

Tamam bunu sorgulayabiliriz ama kapalı kutu demeyelim hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt