Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 453 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkan degilmi o be :asd: ,vallaha sonunda özgür hayata dönmüş ayı sibiryaya bırakılacak deniyordu zaten hadi iyisiniz fenerliler
Videonun altında da Volkan hedef olmuş hemen :D

887294a7b9e9df8dc85a5a369ce5ed97.jpg

sent via GSC

@aligumen: GS’ye hiçbir sezon sattığın kadar al yaptırımı gelmedi

Bu yıl Sportif AŞ 20 milyon Euro zararı geçmediği sürece istediği kadar oyuncu alır ve maaş öder. UEFA toplam bütçeye bakıyor

Transferler 2018-19 bütçesine eklenecek. Şamp geliri de haziranda gelecek. Bu yıl GS rahat

GS bu sezon oyuncu satmak zorunda değil. Şamp Ligi’nden 35, FB katılamazsa 47 m Euro gelir

Her sene Şampiyonlar Ligi’ne katılırsa GS asla sıkıntı çekmeyecek

6 milyon Euro 3 yılda 2’şer m. Euro ödenecek

Özbek dönemini de kapsayan yıl 44 m. Euro zararla geçiliyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendim Eindhoven'da kaliyorum, Cocu tam bir sistem hocasi yani ayni abdullah avci gibi.

AMA Cocu buralarda basarili olmasi cok zor, medya cocuyu bitirir burada. Ali koc eger uzun vaadeli dusunuyorsa, Cocu dogru tercih olabilir ama cocunun bir sistemi var, ve herzaman ayni oynatiyor.

Defansif futbolu seven bir hoca, once defansi kurup hizli kontralara cikan bir sistem.

Dedigim gibi eger Cocu gelirse fazla takmayin. Kalkip Ersun'a getirirlerse ozaman baska.

Kendim Eindhoven'da kaliyorum, Cocu tam bir sistem hocasi yani ayni abdullah avci gibi.

AMA Cocu buralarda basarili olmasi cok zor, medya cocuyu bitirir burada. Ali koc eger uzun vaadeli dusunuyorsa, Cocu dogru tercih olabilir ama cocunun bir sistemi var, ve herzaman ayni oynatiyor.

Defansif futbolu seven bir hoca, once defansi kurup hizli kontralara cikan bir sistem.

Dedigim gibi eger Cocu gelirse fazla takmayin. Kalkip Ersun'a getirirlerse ozaman baska.
we have fatih terim, they don't. rahaat

Kjaer kiralık
Nagatomo 2,5m
Badou kiralık
Kralzeguet 5m
Ahmed Musa kiralık

Satış yapmadan CL gelirleriyle kurulur bu kadro.

Rodrigues’i CL’de parlatalım satalım

Ama umuyorum ki Belhandayı DK performansıyla iyi paraya okuturuz... O durumda ek olarak oyun kuracak box-to-box isterim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt