Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Well transferi tutmazsa kelle gider kim gider bilmem fakat bi kelle gider orasi kesin ya turk vatandasi yapsinlar bu welleti yada bi dunya yildizi getirsinler anlayalim yoksa daha hic bir transferimize onyargili davranmos degilim ama melo lan bu melo bu takimin ruhu rakibin cekindigi adam gecmiste brezilya milli takiminin yildiz adayi top teknigi hava hakimiyeti rakibi isirmasiyla bu takimin iskeleti iki yillik surecte :(( daha baska eksiklerimiz varken bu risk neden ve ek olarak yorumcusundan duyumcusuna bu transfere en fazla sevinen rakiplerimiz sadece

bizim ab işi ne oldu. yönetim adım atmayacak mı? atmayacaksa neden kanal kanal gezip mahkemeye başvururuz dediler.

nerde çıkarıyor problem abi bellemişsiniz bunu...tüm kritik maçlarda harika oynadı,gerilimi en yüksek maçlarda fener maçlarında urfayı aldı çıkardı kalabalıktan Avrupa maçlarında ne problemi vardı top çalmaktan başka Allah aşkına Beşiktaş maçında Oğuzhan denen adam bastı YALANI tükürdü diye medya verdi gazı yok efenim problemli saha içinde problemli falan değil ve inanılmaz katıyor takıma 1.5 sezon müthiş top oynadı melo

Melo ile herkes bidon aldık ehe diye dalga geçerken ben burda ve Twitter-Facebook'ta transferden ne kadar memnun kaldığımı yazmıştım hep.Melo geçen senenin tamamında iyi oynadı.Ama bu sezon sona gelene kadar resmen yattı,çoğu maçta Yekta-Hamit denemeleri ile idare etmek zorunda kaldık hatta.Melo'nun da yönetimin de ne yaptığını sadece basından takip edebiliyoruz.

Kusura bakma ama bu adam geçen sezon da bu sezon da pazarlıkların uzamasından mutlaka sorumludur.Ücreti beğenmez,sözleşme süresini beğenmez Ağustos'un sonuna kadar oyalayıp sonra olur dersen kimse seni beklemez.Şimdi rahatlıkla Instagram'dan,Twitter'dan plajdaki fotolarını paylaşabilir.Yolu açık olsun.

bu transfer dönemi iğrenç geçiyor. ileriyi görecek yönetimimiz yok. bu 6-0-4 kuralına zamanında neden karşı çıkmadınız. madem çıkmadınız iyi yerlileri alın bari. offff

Hocanın ilk tercihi Melo'ydu, hepimizden daha çok istiyordu ama Melo bizi istemedi (isteseydi parayı sorun etmezdi) ve Terim başka alternatiflere baktı.

Terim Wellington'u istemiş ve transfer gerçekleşmiş ise ben mutlu oldum. Chedjou ve Wellington iyi transferler.

Umarım başarılı olurlar.

Meloya bağlı kalmamamız iyi oldu. 30 yaşında adam okadar paralar vermek doğru değil. Wellington da kötü degil bence

Melo ile herkes bidon aldık ehe diye dalga geçerken ben burda ve Twitter-Facebook'ta transferden ne kadar memnun kaldığımı yazmıştım hep.Melo geçen senenin tamamında iyi oynadı.Ama bu sezon sona gelene kadar resmen yattı,çoğu maçta Yekta-Hamit denemeleri ile idare etmek zorunda kaldık hatta.Melo'nun da yönetimin de ne yaptığını sadece basından takip edebiliyoruz.

Kusura bakma ama bu adam geçen sezon da bu sezon da pazarlıkların uzamasından mutlaka sorumludur.Ücreti beğenmez,sözleşme süresini beğenmez Ağustos'un sonuna kadar oyalayıp sonra olur dersen kimse seni beklemez.Şimdi rahatlıkla Instagram'dan,Twitter'dan plajdaki fotolarını paylaşabilir.Yolu açık olsun.

o kısmı doğrudur belkide yönetim amrabata 8.6 veriyor furkanmıdır nedir niye aldık anlaşılamayan adama 1 milyon civarı veriyor,meloya gelince çingene pazarlığına başlıyoruz...ayrıca adam yapacak tabi pazarlığını wesley koşarak mı geldi drogba uçtumu İstanbul'a ,melo kiralık olduğundan dolayı birazda öyle geliyor taraftara

Umutun 3 milyon euroluk satis opsiyonunu 3 aydir dusurmeye calisiyoruz . Wellington a 9 milyon euro bedeli nerde odeyecegiz

nerde çıkarıyor problem abi bellemişsiniz bunu...tüm kritik maçlarda harika oynadı,gerilimi en yüksek maçlarda fener maçlarında urfayı aldı çıkardı kalabalıktan Avrupa maçlarında ne problemi vardı top çalmaktan başka Allah aşkına Beşiktaş maçında Oğuzhan denen adam bastı YALANI tükürdü diye medya verdi gazı yok efenim problemli saha içinde problemli falan değil ve inanılmaz katıyor takıma 1.5 sezon müthiş top oynadı melo

Yanlış. Ligin ilk yarısındaki derbilerde rezildi, hatta ilk 3 şampiyonlar ligi maçında da rezildi. Bu da kritik maçlarımızın en az yarısında çok kötü oynadığını gösterir sanırım sana. Ayrıca daha önce burda Hamit'in olmadığı maçlarda aldığımız skorları ve Melo'nun olmadığı maçlarda aldığımız skorları yazmıştım.

Ayrıca takıma geç katılan derbi sonrasında rakip tribüne hareket çektiği için ceza alan, şu ya da bu sebeple yine bir derbi maçta takımı 10 kişi bırakan arkasından 4 maç takımı yalnız bırakan, takım arkadaşına kontrolsüzce saldırıp yumruklayan adama problemsiz demek gerçekten inanılmazmış.

Bu arada söylemeden geçemedim hücuma çok katkısı olan Felipe Melo bu sezon sadece 1 gol attı o da penaltıdan ki orda da 2 penaltı kullanıp sadece birini gole çevirebildi arkadaş. Ayrıca yine kendi kalesine gönderdiği 1 de kafa golü var.

o kısmı doğrudur belkide yönetim amrabata 8.6 veriyor furkanmıdır nedir niye aldık anlaşılamayan adama 1 milyon civarı veriyor,meloya gelince çingene pazarlığına başlıyoruz...ayrıca adam yapacak tabi pazarlığını wesley koşarak mı geldi drogba uçtumu İstanbul'a ,melo kiralık olduğundan dolayı birazda öyle geliyor taraftara

Pazarlık edersin tabi ki profesyonel oyuncu bunlar.Ancak sen gidip 4 yıllık sözleşmede inat ediyorsan (çok sağlam bir kaç kişi bunu yazdı sürekli) yönetimle de orta yolu bulamazsın.Drogba,Sneijder ve hatta diğer yabancı oyuncularla anlaşılıyor iş Melo'ya gelince bu süreç uzadıkça uzuyor.Kendisi tatil yapmaya çok meraklı bir arkadaş.Biz Wellington'u almasak yine 1 ay oyalar,sonunda bize dönerdi buna da eminim.Dediğim gibi hayırlı olsun.İzlemeden bir şey diyemem Wellington'a.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt