Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Transfer Nöbeti

Ne komik bir taraftar toplukugu olduk. Melo yok diye sampiyonluk gitti, cl den elendik uefaya gidemedik. Ulan sanki melo tek basina oynuyordu takimda. Ayip ayip sizin yaptiginiz. Selcuk,Burak v.s butun geri kalan oyunculara hakaret ediyorsunuz resmen. Bana kalsa melo,eboue coktan gitmisti bu takimdan. Yakismiyor ikiside benim kulubume.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cevap: Transfer Nöbeti

Öncelikle profesyonel bir oyuncunun böyle yapma lüksü yoktur, o süre zarfın da isteseydi çalışmasını yapabilirdi ve hazır halde gelebilirdi. Burdan da anlaşılacağı gibi Melo profesyonel bir oyuncu değil, tamamen taraftarın iyi niyetini kullanmaya çalışıyor.

Melo iyi oyuncu ona lafım yok, Terim'in ilk istediği de bu yöndeydi öyle değil mi:confused:

Şimdi sana soruyorum,

Bir takımın Teknik direktörü ve Taraftarı seni istiyorken ve aldığın paranın bırak aynısını 2/3 sini bile zor kazanacağın bir ortamda neden sözleşmeyi kabul etmiyor. Benim mantık çerçevemde Melo'nun kampa koşarak ilk gelen oyuncu olması gerektiğini söylüyor.

Melo'nun bazı sorumsuz davranışları onun artılarını eksilere çeviriyor.

Sozlesmeyi kabul etmedigini nerden biliyosun... Bak sanada mantiksiz geliyo... Herkez seni istiyo neden kabul etmiyor diyosun...

Belkide icerigi oyle degildir.. Basinin bize lanse ettigi gibi ? Nerden biliyon gordunmu. Melo salakmi? Takimda Sneijder Drogba gibi adamlar varken

Sampiyonlar Muzigini duyacakken... Istanbul gibi bir sehir varken.. Saglam bir para alacakken... Reddetsin ? Hic sanmiyorum kardes.

Zemin hazirliyolar bence Meloyu almama nedeni icin eger oyle bi cabalari varsa.

Fenerbahçe: "Tahkim Kurulu'ndan olumsuz karar" çıkması durumunda yabancı oyuncuların satılacağı iddiaları asılsızdır.

Demek ki ligde 11 yabancıyla oynayacaklar..Hey Allah'ım ya!!
:asd:

2 sezonda 13 gol 11 asist....1 de penaltı kurtardı:D

2 sezon değil mirim son senesini bi yaz yaw zormu o kadar,hatta bize geldiği ilk yılı geç oynadığı bütün sezonları yaz,göreceksinki o sene ekstra normali değil zati,sen her sene 10 gol 10 asist bekler durursun melo dan ama yapamaz öle bi adam değil zati.yaz bakalım son seneki asist ve gol sayısını,ve bana her sene böle olmayacağının garantisini ver bakalım konu olan melo ise.melo dediğin adam da karakter olsa yönetim 4 te verirdi merak etme.ben şahsen melo gelsin istemiyorum ama gelecek adam wellington olmamalı onu diyorum.

Cevap: Ynt: Transfer Nöbeti

Ne komik bir taraftar toplukugu olduk. Melo yok diye sampiyonluk gitti, cl den elendik uefaya gidemedik. Ulan sanki melo tek basina oynuyordu takimda. Ayip ayip sizin yaptiginiz. Selcuk,Burak v.s butun geri kalan oyunculara hakaret ediyorsunuz resmen. Bana kalsa melo,eboue coktan gitmisti bu takimdan. Yakismiyor ikiside benim kulubume.

Melo yok diye değil yerine alınan eleman iyi değil diye laf ediyoruz.

harbiden başkan istifa

eğer wesley eboue satılırsa melo ıumut alınamadı zaten tf de sözünü geçiremiyor öyle çok atmakla tutmakla olmaz bu işler

eboue

sneijder satılabilir diyen kim deli mi bunlar o zaman terim de bıraksın....

zaten başkan muslera ve burakı satmak istiyordu terime kulak asmıyor bile ...

Sozlesmeyi kabul etmedigini nerden biliyosun... Bak sanada mantiksiz geliyo... Herkez seni istiyo neden kabul etmiyor diyosun...

Belkide icerigi oyle degildir.. Basinin bize lanse ettigi gibi ? Nerden biliyon gordunmu. Melo salakmi? Takimda Sneijder Drogba gibi adamlar varken

Sampiyonlar Muzigini duyacakken... Istanbul gibi bir sehir varken.. Saglam bir para alacakken... Reddetsin ? Hic sanmiyorum kardes.

Zemin hazirliyolar bence Meloyu almama nedeni icin eger oyle bi cabalari varsa.

Bazı şeyleri bilemiyoruz tabiki de. O yüzden kimseyi suçlamamak lazım ve yapılan transferlerin de başarılı olmasını ummaktan başka çaremiz yok.

anladım kı bu 2 sene terim in başarısı başkanın değil.....

hoca arda kalsın dedi başkan sattı ve alamadığı bir sürü kişi var

Melo'nun gelmesini bende isterdim ama Melo olmuyor diye 2 senelik başarımızı Melo'ya bağlayanlar ve önümüzdeki yıllarda kesin başarısız oluruz diyenler de fazla abartıyor.

Ynt: Transfer Nöbeti

Melo yok diye değil yerine alınan eleman iyi değil diye laf ediyoruz.

Ben onu istemeyenlere laf etmiyorum. Sadece melo olmazsa battik yandik modunda olanlara diyorum. Yoksa elbette taraftar gelecek oyucuyu begenmeyebilir ama melo olmazsa bla bla yonetim istifa meselesine geldi mevzu. Cok abartmiyormuyuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt