TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat |

Cevap: TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | Maç sonu

Haftaya Guiza cezali.Fenerbahce gol atabilir Hacettepe macinda:)Valla transfer edenden allah razi olsun.En buyuk eglence vodka icip Guiayi izlemek oldu.CSKA Moskovaya transfer ol Guiza her macina gelecegim.

Fenerbahçe'nin yediği 2 golde ofsayt. Belediye iyi oynadı evet ama goller ofsayt. Eğer biz mağdur olduğumuzu düşünüyorsak bunları da görmemiz lazım. Emre'nin kırmızı görmemesi ise Belediyespor aleyhine bir hata.

Hocam İBB'nin yediği kırmızı kart haksız...

Dunden kalma bir sinirlilik,gerginlik vardi hepsi bitti.Bazen dusunuyorum Galatasaray kazandigindami daha cok mutlu oluyorum yoksa f5 kaybettigindemi?

5219.jpg

Hocam İBB'nin yediği kırmızı kart haksız...

İlk kırmızı karttan bahsediyorsak eğer Mahmut'un ilk gördüğü sarıyı ben göremedim. Ama ikincisi doğruydu. Tjikuzu'nun atılması ise attığı tekme dolayısıyla doğruydu.

İlk kırmızı karttan bahsediyorsak eğer Mahmut'un ilk gördüğü sarıyı ben göremedim. Ama ikincisi doğruydu. Tjikuzu'nun atılması ise attığı tekme dolayısıyla doğruydu.

Erman Toroğlu gibi bir fanatik bile 2 kartında haksız olduğunu söyledi.Bu adam bile böyle diyorsa artık.2. sarı kartta faul bile yok dedi.

Erman Toroğlu gibi bir fanatik bile 2 kartında haksız olduğunu söyledi.Bu adam bile böyle diyorsa artık.2. sarı kartta faul bile yok dedi.

Erman zırlasın. Ben kendi görüşümü söylüyorum ve o bahsettiğin adama bir gram saygı duymuyorum. Aynı adam Delgado'nun bizim maçta gördüğü ilk sarıkart için faul değil demişti. Hani yanılmıyorsam Sabri'nin bileğine bastığı an için.

2. sarı kartta Guiza Mahmut a faul yapıyor asıl.. Tjikuzu nun ki ise tamamen saçmalık..

Fenerbahçe'nin yediği 2 golde ofsayt. Belediye iyi oynadı evet ama goller ofsayt. Eğer biz mağdur olduğumuzu düşünüyorsak bunları da görmemiz lazım. Emre'nin kırmızı görmemesi ise Belediyespor aleyhine bir hata.

Evet dogru 2 Gol de Ofsayt. Ama IBB nin de kirmizi kartlari bence yanlis.

Neyse bu bizim icin iyi oldu :D Haftayi 1 puan almamiza ragmen iyi bitirdik. Fenerbahce´nin puan fark 7 oldu Lider ile.:rolleyes::ka23:

Erman zırlasın. Ben kendi görüşümü söylüyorum ve o bahsettiğin adama bir gram saygı duymuyorum. Aynı adam Delgado'nun bizim maçta gördüğü ilk sarıkart için faul değil demişti. Hani yanılmıyorsam Sabri'nin bileğine bastığı an için.

Hocam 2. sarı kart pozisyonu izlemedin herhalde?Faul bile yok bırak sarı kartı.

Aragones falan feneri dolandırdı.ispanyollar fenere buyuk kazık attı.Sen Alex'i cıkarıpta iniestayımı alıyorsun :D

İlk sarıyı çok ucuz bir şekilde itirazdan verdi.İkinci sarı kartta kesinlikle hatalıydı.F5 o kadar kötüydüki belediyeden 2 kişi daha atılsaydı yine atamazdı. =) Ayrıca goller ofsayt birincisi tartışmalı 2.si bariz ofsayt.Hakem katletti yine maçı

Ulan fenev sende olmasan bu lig cekilmicek iyiki varsın:D

+ ben bu seneden itibaren 3 buyukler kollanıyor lafını bir daha duyarsam o cumleyi soyleyen acısından hiç iyi olmaz. Ben hayatımda Anadolu takımlarının lehine bu kadar karar görmemiştim bunuda gördüm valla cok saol tff cok saol mhk

"Problem yok"

İstanbul Büyükşehir Belediye maçının ardından konuşan Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones, takımda problem olmadığını belirtirken, tek sorunlarının oynanan futbol olduğunu söyledi. İspanyol teknik adam, maç bitmeden soyunma odasına giden Alex ve Güzia'yı görmediğni ifade etti. Kaynak ligtv.com

hahahahah

Üst Alt