UEFA, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı Türkiye - İtalya Ortaklığına Verdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı Türkiye - İtalya Ortaklığına Verdi

TFF, EURO 2032 ev sahipliği için 8 şehirdeki 10 stadyum ile başvuruda bulunmuştu.

• İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu
• Rams Park
• Ülker Stadyumu
• Yeni Ankara 19 Mayıs Stadyumu
• Konya Büyükşehir Stadyumu
• Bursa Büyükşehir Stadyumu
• Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi
• Antalya Corendon Airlines Park
• Eskişehir Atatürk Stadyumu
• Gaziantep Kalyon Stadyumu

bu listeden 5 stat seçilecek
1.Rams-Ulker
2.Ankara
3.Antalya
4.Gaziantep
Diğeri keşke İzmirde yeni yapılacak bir stad olsa. Değişik bölgelere verip ülke reklamı yapmak gerekiyor

9 yıl içinde bizim stadın ulaşımı da çok daha iyi olur ayrıca 9 yıl içinde yine stadyumun çevresi de ciddi gelişecek oraya yapılacak salon, yüzme havuzu, konaklama merkezi vb. ile.
Şimdikinden elbette daha iyi olabiliriz gelecekte fakat ulaşım konusunda her zaman bizden daha avanatajlı olacak papazın çayırı üstad

TFF, EURO 2032 ev sahipliği için 8 şehirdeki 10 stadyum ile başvuruda bulunmuştu.

• İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu
• Rams Park
• Ülker Stadyumu
• Yeni Ankara 19 Mayıs Stadyumu
• Konya Büyükşehir Stadyumu
• Bursa Büyükşehir Stadyumu
• Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi
• Antalya Corendon Airlines Park
• Eskişehir Atatürk Stadyumu
• Gaziantep Kalyon Stadyumu

bu listeden 5 stat seçilecek
İzmir neden yok???

Suanki ergen tayfa bile o zamana kadar coluk cocuk sahibi, buyuk bir bolum 40 yasini gecmis olur. @Keramettin TANRIVERDİ de uzun beyaz sakal , @Murat Saylak olmus Galatasaray'da yonetici falan, @Erman Türker dede olmus 4-5 tane torun sahibi , cogumuz neredeyse 45-50 yasinda olmus olur. Bir komik durum olabilir 2032 yilinda :asd:
Şu cümle içerisinde allahsızlık, kitapsızlık ve vicdansızlığı aynı anda görebilirsiniz beyler iyi bakın.

Kardeşim ben daha evli bile değilim. Dolayısı ile çoluğum çocuğum da yok, niyetim de yok. Ne torunu allasen?

İlginç gerçekten. Arap iklimine doğru yöneliyoruz katar dünya kupası BAE dünya kupası şimdide Türkiye Euro 32

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9 yil daha var, belli olmaz yani bu durumlar planli programli olmuyor bir yarin uyanip bakmisin parmaginda yuzuk :asd:
Yahu kardeşim torun için diyorum ben onu. Yarın öbür gün parmağımda yüzük olabilir doğrudur. Doğru insan olursa evliliğe karşı değilim de çocuk sahibi olmak istemiyorum. Dolayısı ile torun sahibi olmam da mümkün değil onu diyorum ;D;D

Üst Alt