UEFA, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı Türkiye - İtalya Ortaklığına Verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı Türkiye - İtalya Ortaklığına Verdi

9 yıl çok ben 25 yaşında olcam pehh
Forumu 3 yasinda acaba ne yaptin da bulu verdin o donem :)

Yahu kardeşim torun için diyorum ben onu. Yarın öbür gün parmağımda yüzük olabilir doğrudur. Doğru insan olursa evliliğe karşı değilim de çocuk sahibi olmak istemiyorum. Dolayısı ile torun sahibi olmam da mümkün değil onu diyorum ;D;D
Bizim Emrah sana dede diyip duruyor ya aklimda oyle kalmis ne bilem , forumun dedesi diyor senin hakkinda ondan oyle bir bilincalti bir durum yerlesmis diyelim :D

Haziranın ortasında Antep Antalya gibi yerlere gidip maç koymazlar umarım.

Dünyanın en gerzekçe hamleleri olur.
Karadenize de getirmeyin leş gibi nem var.
İstanbulu turnuvaya hazırla geç işte. Organizasyon bütünlüğü olur. 4 tane kalburüstü stadyum var zaten orada.

Erman abi nasılsın
İyiyim kardeşim sen nasılsın?

Bizim Emrah sana dede diyip duruyor ya aklimda oyle kalmis ne bilem , forumun dedesi diyor senin hakkinda ondan oyle bir bilincalti bir durum yerlesmis diyelim :D
Ya Emrah'ın amk gazetesi. İlla bana laf sokacak allahsız ondandır. Yoksa gencecik adamım lan.

Emrah'ın da bildiği üzere asıl dede @B. Arda Aycan ağabeyimizdir ama o da artık pek takılmıyor foruma. Ayrıca kendisinin çocuğu da var yarın öbür gün torunu da olur. Senin aradığın profil Arda abi kardeşim ;D

İstanbulu turnuvaya hazırla geç işte. Organizasyon bütünlüğü olur. 4 tane kalburüstü stadyum var zaten orada.
Antep zaten olmaz ama Antalya net olur zaten birçok kriter var ulaşım, konaklama, stadyum kapasitesi bunları o şehirde sağlaman lazım çünkü 1 aya yakın çok sayıda misafir konaklayacak 150-200 bin kişinin rahatlıkla konaklama imkanlarını kaldırması lazım çoğu şehir bu alt yapıyı sağlayamaz.

İyiyim kardeşim sen nasılsın?

Ya Emrah'ın amk gazetesi. İlla bana laf sokacak allahsız ondandır. Yoksa gencecik adamım lan.

Emrah'ın da bildiği üzere asıl dede @B. Arda Aycan ağabeyimizdir ama o da artık pek takılmıyor foruma. Ayrıca kendisinin çocuğu da var yarın öbür gün torunu da olur. Senin aradığın profil Arda abi kardeşim ;D
Gencecik adam mı? Güldürme beni.

Istanbul haric Ankara ve Konya'ya kesin verilir.

1- Olimpiyat stadı(Yüksek Kapasite)
2- Rams Park(Yüksek Kapasite)
3- Yeni Ankara Stadı(Ülkenin Başkenti)
4- Antalya Stadı(Turizm Bölgesi)
5- Trabzon Stadı / Konya Stadı(Trabzon lobisinden dolayı olabilir.)

TFF, Euro 2032 için bildirdiği stadyumlar arasında Beşiktaş Tüpraş stadyumuna yer vermedi.
Kapasitesinden dolayı çok normal değil mi? Ama sanırım Bjk taraftarları buna da tepki veriyorlar hayır acaba kendi stadyumlarının kapasitesini bilmiyorlar m? Rams Park her türlü olacak mesela çünkü kapasite olarak Atatürk Olimpiyat'tan sonra en büyüğü ve loca olarak da en fazla locaya sahip(Şu an son yapılan localar ile birlikte 205-210civarı) stad mesela. Bir de o zamana kadar şu anda stadın içinde olan yönetim odaları ve yerleri, stadın yanına yapılacak yeni yönetim binasına taşınınca o alanlara da yeni Localar ve alanlar yapılacak sanırım bir de koltuklarda herhalde 9 sene de değişir ve yeni koltuk düzeni ile de nihayet beklediğimiz 64500'e çıkar kapasite. Bir de o zamana kadar herhalde stadın yanında yapılacak basket salonu falanda yetişirse orada da konserler falan verilebilir.

Kapasitesinden dolayı çok normal değil mi? Ama sanırım Bjk taraftarları buna da tepki veriyorlar hayır acaba kendi stadyumlarının kapasitesini bilmiyorlar m? Rams Park her türlü olacak mesela çünkü kapasite olarak Atatürk Olimpiyat'tan sonra en büyüğü ve loca olarak da en fazla locaya sahip(Şu an son yapılan localar ile birlikte 205-210civarı) stad mesela. Bir de o zamana kadar şu anda stadın içinde olan yönetim odaları ve yerleri, stadın yanına yapılacak yeni yönetim binasına taşınınca o alanlara da yeni Localar ve alanlar yapılacak sanırım bir de koltuklarda herhalde 9 sene de değişir ve yeni koltuk düzeni ile de nihayet beklediğimiz 64500'e çıkar kapasite. Bir de o zamana kadar herhalde stadın yanında yapılacak basket salonu falanda yetişirse orada da konserler falan verilebilir.
Metro hattı olmasını istiyor UEFA. Daha öncede bu sebeple yer verilmemişti. Ulaşımdan kaybediyorlar direkt. Beşiktaş’ın kalabalık olması da bir diğer nedeni

Üst Alt