Haber - VAR Kayıtları Değerlendirme Başlığı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber VAR Kayıtları Değerlendirme Başlığı

Bana göre ikisi de penaltı lakin bu yavşaklar kovanın müdahalesine yaygara çıkarıp Djiku'nun müdahalesinde çil yavrusu gibi dağılmışlardı. Şimdi yine yaygaraya başladılar.
O yaygara yapanlara Oly maçında kendi kazandıkları penaltıyı, Boey'in Alanya penaltısını, Muslera'nın Isla penaltısını örnek verebilirsin. Bu pozisyonda kaçış yok burada Djiku'nun teması muhtemelen tek açında dikkatli bakınca görürlerdi ama pozisyonu izlerken zaten daha net olan teması görünce diğer açıları dikkatli incelememişler hata yapmışlar. Djiku penaltı- kırmızı kartı atlamışlar aslında.

Net penaltı abicim öyle bir şey mi var ya bu trio filan hiçbiri futbolu bilmiyor.Top ayaktan çıktı diye yatırıp seveyim o zaman hücum oyuncusunu ben de öyle bir şey mi var.Top ayaktan çıktıktan sonra millet dövsün birbirini hatta.Millet g.tunden kural uyduruyor şunları aklamak için

O yaygara yapanlara Oly maçında kendi kazandıkları penaltıyı, Boey'in Alanya penaltısını, Muslera'nın Isla penaltısını örnek verebilirsin. Bu pozisyonda kaçış yok burada Djiku'nun teması muhtemelen tek açında dikkatli bakınca görürlerdi ama pozisyonu izlerken zaten daha net olan teması görünce diğer açıları dikkatli incelememişler hata yapmışlar. Djiku penaltı- kırmızı kartı atlamışlar aslında.
Evet livakovicin mudahalesi çok daha net ve pür pak bir sekilde ekrana geliyor bu yüzden onu seçtigini düşünüyorum bende. Djikuda bazı açılarda vurmuyor gibi de gözüküyor vs çünkü

Evet livakovicin mudahalesi çok daha net ve pür pak bir sekilde ekrana geliyor bu yüzden onu seçtigini düşünüyorum bende. Djikuda bazı açılarda vurmuyor gibi de gözüküyor vs çünkü
Djiku'da tek açıdan yakınlaştırınca net gözüküyor bakarken pozisyona kabak gibi teması görünce diğer açılara bakmayarak hata etmişler aslında çünkü Djiku ilk müdahale olduğu için ve topla alakasız olduğundan kırmızı kartta olacaktı belki de onu atlamışlar. Hayrı bu pozisyona itirazı da balık hafızalılar eder ancak. Yahu daha Oly maçında kazandığınız penaltı işte orada da Osayi topu ayağından çıkarmış ve Oly'li oyuncuya gelmişti top işte. Hareket olduğunda top oyun alanı içindeyse penaltı, temas anında top çıkmış olsaydı o zaman penaltı olmazdı.

Yalnız cihan yine cesaretli adammış, türk hakemlerden var'a çağırılıp bu pozisyona oyna devam diyecek hakemler var.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yaygara yaptılar ya. Size penaltı çalınamaz mı nası alıştılarsa dümdüz penaltıyı kabullenemiyolar zaten kırmızı kartı da unuttular. Verilen ilk kırmızıda çıldırırlar kesin.

Üst Alt