Haber - VAR Kayıtları Değerlendirme Başlığı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber VAR Kayıtları Değerlendirme Başlığı

Net penaltı abicim öyle bir şey mi var ya bu trio filan hiçbiri futbolu bilmiyor.Top ayaktan çıktı diye yatırıp seveyim o zaman hücum oyuncusunu ben de öyle bir şey mi var.Top ayaktan çıktıktan sonra millet dövsün birbirini hatta.Millet g.tunden kural uyduruyor şunları aklamak için
Bilmediklerinden değil ki...''Gavurluğundan'' diye bir tabir vardır hani; niyet kötü...

Badou topa vuruyor, ''FB li oyuncunun araya soktuğu ayağına da temas var'' diye penaltıyı haklı göstermeye çalışan adamlar, Djiku' nun topla hiç alakası olmayan eyleminde ''Oyuncuyu etkileyecek temas yok'' diyebilir mi başka türlü?..Kalecinin yaptığı hareketin ise bahsedilen Alanya maçındaki Boey penaltısı gibi sayısız örneği mevcut...

Erden Timur' un 'terazi' teklifini hararetle destekliyorum. Tartışılmayacak Dünya çapında birkaç önemli eski hakem/hakem hocasını getirip özellikle son iki sezonun bütün tartışmalı pozisyonlarını izletip yorumlarını alacaksın, neyin ne olduğu ortaya çıkacak. Bu kadar basit. Adam kaç kez net olarak söyledi, feryat figan eden arsızlar hep kulaklarının üstüne yattılar. Güya tarafsız yorumcular da bunları dedi diye ortamı germekle itham ettiler adamı...

Bu işlerin düzeleceğine, insanca bir sportif mücadele izleyebileceğimize dair zerre inancım yok maalesef. Sosyal medyanın hunharca kullanılmaya devam edilmesiyle bu sıkıntılar azalmaz, günden güne daha da artar...

Evet kurallar gereği gayet açık.
Ağlayıp durmasınlar.

"irfan sarı kart görme" demesinde bir sıkıntı görmüyorum, herkese diyorlardır iyi niyetli hakemler, itiraza devam edersen yapıştırırım sarıyı sus demek bence.

Kamera görüntüleri yetersiz. Farklı açılardan daha fazla görüntüye ihtiyac var.

Mesela fener macinda penalti pozisyonunda sunduklari görüntü sacma sapan bir sekilde yetersiz.

Kamera görüntüleri yetersiz. Farklı açılardan daha fazla görüntüye ihtiyac var.

Mesela fener macinda penalti pozisyonunda sunduklari görüntü sacma sapan bir sekilde yetersiz.
Sivas maçındaki penaltıdan bahsediyorsan sundukları görüntü gayet yeterli olmakla birlikte çünkü temas net görünüyor. Kameraların teknoloji olarak geride kaldığını artık değiştirilmeleri ve daha yeni teknolojik ve net görüntü veren kameralara geçilmesi gerektiği fikrine katılıyorum.

Abi yorumcuyum diye geçinenler şu pozisyona penaltı yok dediler ya aklımı oynatacagim.. Bir pozisyon daha ne kadar net penalti olabilir.. Fener lehine calinsa adım gibi eminim pozisyon konuşulmazdı bile spor programlarinda tartışmasız penaltı diye anlatırlardı..
Bu adamlara nasıl paralara veriliyor el altından veya neyle tehdit ediliyorlar artık her hafta fener lehine birşey uyduracagiz diye reis gibi bir dedikleri diğerini tutmuyor

Üst Alt