ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu

Devre arası geldi görürsün 2.yarı haginin takımını ok burda ol..

Ben burdayım 2. yarıdaki maclarıda görcez. Devre arası gelen adamlarıda onlarında takıma ne kadar katkı yaptıklarınıda . Bu takımda Hagi hala Ayhan'ı banko oynatıyorsa benim icin teknik adam degildir. Musa Cagiran'ı kac mac oynattı . Ali Turan'ı kac kere stoperde oynattı . Hagi daha hangi futbolcunun nerde oynucagından haberi yok . Amerikayı yeniden keşfetmeye çalısıyor .

Ben burdayım 2. yarıdaki maclarıda görcez. Devre arası gelen adamlarıda onlarında takıma ne kadar katkı yaptıklarınıda . Bu takımda Hagi hala Ayhan'ı banko oynatıyorsa benim icin teknik adam degildir. Musa Cagiran'ı kac mac oynattı . Ali Turan'ı kac kere stoperde oynattı . Hagi daha hangi futbolcunun nerde oynucagından haberi yok . Amerikayı yeniden keşfetmeye çalısıyor .

Frank Rijkaard da hoca değil o zaman oda ayhanı oynatıyordu...

Rijkaard kovulurken de yine aynı sıralardaydık. Hagi ne fark yarattı o zaman?

Madem hagi de aynı oyunu oynatabiliyorsa(ligin başındaki takımdan 2 kat daha kötü takımla) bir sürü para alan rijkarddın ne işi var takımda.Demek ki herkes onun kadar oynatabiliyormuş takımı..

Rijkarddın takımı vasat takımlarla oynadı,haginin takımı çok zor takımlarla oynadı zor maçların hepside deplasmandaydı

Kamp döneminde rijkardd vardı bu takım öyle veya böyle rijkarddın 1.5 senedir de başında.

Neyse her maç sonrası hagi-rijkardd tartışmalarına girmeye gerek yok.Kısa ve net enkaz takımı alan hagi/elindeki en iyi 4 hücumcusu yokken birinin kendisi istemedi) geldikten sonra takım daha çok mücadele ediyor,eskiye göre daha iyi pas yapıyor,eskiye göre daha az pozisyon veriyor,eskiye göre daha çok pozisyon buluyor,eskiye göre deplasmanlarda takım daha iyi oynuyor

+

Ligin başında elano misimovic arda baros da takımdaydı.Arda ve baros yerine rijkarddın takımında kewell ve aydın oynayacaktı 4 galibiyetten ikisi daha giderdi.Haginin takımında da kewell pino aydın yerine baros arda olsa 3 galibiyet daha gelirdi..

Tek sorun kendi sahasında aldığı sonuçlar,onlarda da ufuk ve ali turanın baya bir payı var.Gerçi bu bahane değil.

Rijkardd gibi 50 maç saçma kadro çıkarmazsa rijkardd gibi 50 maçta yanlış değişiklik yapmazsa 2.yarı güzel maçlar izleyebiliriz

Bucaya karpatye pozisyon bulamayan takım taş gibi takımlara karşı eskisinden daha kötü hücumcularla en az 5 pozisyon buluyor ortalama olarak

+

Takıma süper diyen de yok eskiye göre kesinlikle iyi

Hagi birseyleri degistirmeye calisiyor,belli ama büyük takima yakismayacak sekilde futbol oynuyoruz

Taraftar olarak söylüyorum çok nankörüz vefasızız. Hagi 2006 daki başarının temelini atan fenere 5 tane atıp kupa alan elindeki kadro ilk 8 hafta dökülürken şimdi 90 dakika mücadele eden ama forveti olmadığı için üretken olamayan bir takım yapan adam. Pinoyu çıkartıp Serdar özkanı soktu. Sokar kardeşim isterse Serdar Özkanı sağ bek yapar. O adam Gheorghe Hagi. Burdaki bir çok kişi daha mavi önlükle dolaşırken beni salya sümük sabaha kadar ağlatan adam. Hakan Baltayı ortaya koysa suç. 45. dakikada oyundan alsa suç. Ne vuruyorsunuz bu kadar bu adama be. Hadi Hagiyi asalım. Prekaziyi kalitesiz bir adam getirmiş diye yuhlayalım. Sonra gider odanıza Lefter posteri asarsınız. Hesabını kesmediğiniz bir efsanemiz kalmadıktan sonra

Türkiye kupasında tur atladık işte..yavaş yavaş takımımız düzelecek yeni transferlerle...

Frank Rijkaard da hoca değil o zaman oda ayhanı oynatıyordu...

Abi rijkaard zaten iyi olsa o da gönderilmezdi. Rijkaard'ın kovulmasında zaten gec kalındı , simdi de hagi ile zaman kaybediyoruz . Burda yönetimin tek amacı bu adamların isminden , kariyerinden taraftarı uyutup zaman kazanmak. 6 ay sonra hagi kovulur imparator fatih terim gelir 2 senede öyle gecer !

Taraftar olarak söylüyorum çok nankörüz vefasızız. Hagi 2006 daki başarının temelini atan fenere 5 tane atıp kupa alan elindeki kadro ilk 8 hafta dökülürken şimdi 90 dakika mücadele eden ama forveti olmadığı için üretken olamayan bir takım yapan adam. Pinoyu çıkartıp Serdar özkanı soktu. Sokar kardeşim isterse Serdar Özkanı sağ bek yapar. O adam Gheorghe Hagi. Burdaki bir çok kişi daha mavi önlükle dolaşırken beni salya sümük sabaha kadar ağlatan adam. Hakan Baltayı ortaya koysa suç. 45. dakikada oyundan alsa suç. Ne vuruyorsunuz bu kadar bu adama be. Hadi Hagiyi asalım. Prekaziyi kalitesiz bir adam getirmiş diye yuhlayalım. Sonra gider odanıza Lefter posteri asarsınız. Hesabını kesmediğiniz bir efsanemiz kalmadıktan sonra

Hosunamı gidiyor söylesene takımı bu halde görmek ?

Abi rijkaard zaten iyi olsa o da gönderilmezdi. Rijkaard'ın kovulmasında zaten gec kalındı , simdi de hagi ile zaman kaybediyoruz . Burda yönetimin tek amacı bu adamların isminden , kariyerinden taraftarı uyutup zaman kazanmak. 6 ay sonra hagi kovulur imparator fatih terim gelir 2 senede öyle gecer !

sence kim gelsin isim ver?

Sürekli aynı şeyleri yazmasak diyorum. O kötü, bu kötü; biraz da doğrusu ne olabilir yazılsa daha iyi olacak. Elde bir golcün olmadığı için gol atamıyorsun. Sıkıntı buradan başlıyor. Harcanan pozisyon çok. Ayrıca eskiden maç izlerken her an gol yiyecekmişiz gibi sürekli baskı yerdik. Şu an takım yaptığı presle rakibin oyununu bozuyor. Bozacaksın tabi ki. Ne yapacaksın başka. Rakibi bozmak için oynuyormuşuz. Top rakipteyken tabi ki böyle oynayacaksın. Gerekli olan top bizdeyken oyunu kurabilecek takviyeler yapmak. Ceza sahasında çoğalamıyoruz. Gol vuruşlarına yapabilecek forvetimiz 2 yıla yakın zamandır sakat ve alternatif alınmamış. Aldırmayanın aklına şaşayım.

Herkesi kovalım. 2 hafta öncesine kadar Çağlar da gitmeliydi hani. Ali Turan bile bölgesinde oynayamadan silindi takımdan.

sence kim gelsin isim ver?

Ben bilmem ama hagi ile bu iş olmaz . Ne benim zaten diyecegim adamı getirirler ne de ben hangi antrönör iyidir bilmem . Ama düzgün bir arastırma yapılırsa elbet birseyler cıkar herhalde. Futbolcu Hagi'yi gercekten cok severim . Hatta suna eminim ki suan ki futbolcularımızdan Hagi su haliyle sahada daha faydalı işler yapar. Ama bir o kadarda teknik direktör Hagi'yi sevmiyorum .

benim cozumum su

emirhan

serkan gokhan servet caglar

sabri cana neill

pino kewell arda

(baros)

Kardeşim benim yazdıklarımdan bunu mu anladın. :005:

Hagi benim ne babam'ın oglu ne de birseyim. Tek ortak noktam onunla Galatasaray'ım ve o da basarısızsa niye bu takımın basında kalsın . Eger taraftarın gözünde efsane Hagi olarak kalmak istiyorsa bu işi biran önce bıraksın . Bu 105 senelik takımın gecmisinde bir cok efsane var ama hepsinide teknik adam yapıcaz diye bir kaide yok.

Ben bilmem ama hagi ile bu iş olmaz . Ne benim zaten diyecegim adamı getirirler ne de ben hangi antrönör iyidir bilmem . Ama düzgün bir arastırma yapılırsa elbet birseyler cıkar herhalde. Futbolcu Hagi'yi gercekten cok severim . Hatta suna eminim ki suan ki futbolcularımızdan Hagi su haliyle sahada daha faydalı işler yapar. Ama bir o kadarda teknik direktör Hagi'yi sevmiyorum .

avrupadan üst düzey hoca getiremezsin ara transferde...türkiyede güvenç kurtar gibiler var..ee kim gelecek?

Üst Alt