ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu

avrupadan üst düzey hoca getiremezsin ara transferde...türkiyede güvenç kurtar gibiler var..ee kim gelecek?

Üst düzey'den kasıt nedir basta o kriterleri belirleyelim . Frank Rijkaard mı, Bernd Schuster mi , Luis Aragones mi, Yoksa İspanya Milli takımını dünya şampiyonu yapan yeniköy kasabı del bosque mi.Teknik adam olayı takımla kimyası uyusan biri olmalı.

Üst düzey'den kasıt nedir basta o kriterleri belirleyelim . Frank Rijkaard mı, Bernd Schuster mi , Luis Aragones mi, Yoksa İspanya Milli takımını dünya şampiyonu yapan yeniköy kasabı del bosque mi.Teknik adam olayı takımla kimyası uyusan biri olmalı.

FR Sarptan vazgeçmedi ya o an bitti benim için.

Kaleci transferi yapılıyomuş arkadaşlar..sanırım ochoa ile anlaştılar..cüneyt tanman radyosporda bu kaleciyle ilgileniyoruz demişti..

Hagi çok çok kızdırdı beni bugün.:/ En iyiler ;çağlar pino ve her zamanki gibi lucas..Kewell bitmiş malesef.Gökhan zan,serdar özkan falan her zamanki kötü oyunları sergiledikleri için onları saymıyorum bile.

Sakatlanana kadar oynattigina göre yine vazgecmeyecek,bölgeye iyi transferler yapilirsa ancak oynatmaz

Ya Barış, bu takımın forveti haftalarca sakattı Kewell dahill, A2 den bir adamı oynatma riskine bile giremedi.Ardayı forvet oynattı ,Ben FR yi çok savunuyordum ama boşmuş.

Ya Barış, bu takımın forveti haftalarca sakattı Kewell dahill, A2 den bir adamı oynatma riskine bile giremedi.Ardayı forvet oynattı ,Ben FR yi çok savunuyordum ama boşmuş.

a2 de topcumu var

colak i oynatiyordu iste

anil ne yapiyor allahinizi severseniz

Kızan arkadaşlar, lütfen alternatifleri de yazsın. Yani kimi oynatmalıydı. Pino kaç haftadır 10 tane gol mü attıda biz görmedik. Şu an için daha fazlası olabilir mi acaba? Hagi'yi eleştirmek için daha çok erken. Devre arası göreceğiz ne yapmaya çalıştığını. Eğer tahmin ettiğim gibiyse iyi işler yapacak gibi gözüküyor. Yapmazsa zaten hatasının kurbanı olur ki bunu açıkçası kimse istemez.

yok bende kiziyorum ona

ama a2 de topcu yok:)

Bak kardeş , iddia ediyorum Cumhuru yavaş yavaş tecrube kazandır Sarptan daha çok iş yapar , Aynı şekilde Anıl,Berkin içinde geçerli.Biraz şans vermek gerekli diye düşünüyorum.Arda kiralanmasaydı sence bu duruma gelirmiydi?

Kızan arkadaşlar, lütfen alternatifleri de yazsın. Yani kimi oynatmalıydı. Pino kaç haftadır 10 tane gol mü attıda biz görmedik. Şu an için daha fazlası olabilir mi acaba? Hagi'yi eleştirmek için daha çok erken. Devre arası göreceğiz ne yapmaya çalıştığını. Eğer tahmin ettiğim gibiyse iyi işler yapacak gibi gözüküyor. Yapmazsa zaten hatasının kurbanı olur ki bunu açıkçası kimse istemez.

Pino takımda skoru tek değiştirebelicek ,tek kaleyi gören oyuncuydu.Eğer Pinoyu çıkarıp Kewelli sola çekip Anılı forvet oynatsa mantığı anlarım ki yinede tek çıkması gereken Aydındı.Ama Hagi iyi işler yaparken bazen anormal değişiklikler yapıyor.Bana kimse Pino ,S.özkan değişikliğindeki mantığı açıklayamaz.

Pino takımda skoru tek değiştirebelicek ,tek kaleyi gören oyuncuydu.Eğer Pinoyu çıkarıp Kewelli sola çekip Anılı forvet oynatsa mantığı anlarım ki yinede tek çıkması gereken Aydındı.Ama Hagi iyi işler yaparken bazen anormal değişiklikler yapıyor.Bana kimse Pino ,S.özkan değişikliğindeki mantığı açıklayamaz.

Pino'nun çıkmasına birşey diyemem ama Serdar'ın girmemesi konusuna katılırım. Pino savunmaya yardıma geldiğinden yorulmuşa benziyordu. Topları olumsuz kullanmaya başlamıştı. Arda'yı o bölgeye çekip Musa'yı almasını isterdim. Ancak Musa'nın durumunu da bilemiyoruz. Aydın yerinede Anıl'ı tercih ederdim. Ama bu değişikler sonucu değiştirirmiydi. Forvet olmadan biraz zor. Böyle bir oyuncumuz da yok malesef.

Hagi'nin en iyi maçı oldu. Kadro tercihi ben dahil herkese göre yanlış olduğunda hemfikir olunmasına rağmen, en iyi ve en üretken olduğumuz (zorluk derecesi yüksek maçlarda) maçtı.

Kewell beğenilmemiş, kesinlikle katılmıyorum. Pino ile beraber sahanın en üretken adamıydı. Evet, son vuruşları çok kötüydü ama solda Pino'ya, sağda Aydın'a sürekli duvar oldu. İleride top tutan, sürekli hareket ederek rakip defans oyuncuların dengesini bozdu. Orta sahaya gelip defans oyuncularını hareket etmeyi zorlayarak, Ayhan ve Balta'nın yüzde yüz pozisyonlara girmesine yardımcı oldu.

Pino, Serdar ve Elyasa'nın defansa gömülmelerine sebep oldu. Bugün sadece gerektiğinde şut attı ve attığı 3 şutta çok büyük tehlike yarattı. Ofansif ve defansif katkısı üst düzeydi.

Çağlar varken kesinlikle solbek hayalinden kesinlikle vazgeçmeli Hagi. Defansif olarak zaten Türkiye standartlarında olabilecek en iyi beklerden biri. Ofansif katkısı da yadsınamaz bugün. Özellikle hücuma çıkarken defans arkasına pas atmaya çalışması, takımın hücuma daha çabuk çıkmasını sağladı.

Takımda aksayan iki futbolcu Aydın ve Servet'ti. Zan maçın başında müdahalede gecikse de orta sahada Neill'a yakın oynayarak o bölgede daha organize olmamızı sağladı. Servet iyice ağırlaşmış kademelere girişte inanılmaz geç kalıyor. Rakip topu alıp etrafında dönüyor Servet'in. Dua etsin bugün takım alanı daraltarak Antep'li oyunculara oynayacak alan bırakmadılar. Yoksa geniş alanda çok etkili adamları olan Servet'i hallaç pamuğu gibi atarlardı.

Aydın, oyunun sadece defansif yönün oynadı ama kanatta oynadığının, yani defansif katkıdan ziyade ofansif katkı yapması gerektiğinin farkına varmalı. Balta'nın o bölgede daha etkili olması için tempo kazanması lazım.

Ayhan'ın en etkili olduğu maçtı. Hatlar yakın kurulup alan daralınca daha az yoruldu, bu da daha etkin olmasını sağladı.

Neill, Pino ile beraber maçın adamıydı.

Üst Alt