ZTK 17/18 YF M:2 | Galatasaray 0-2 Akhisarspor | MS | 18 Nisan | A Spor - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir lig maçındaki Akhisar’a, bir de bugünküne bakıyorum da resmen satmışlar o maçı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seleznov bize gelmek istiyor bence. Hareketlerinden belli. Gollerden sonra sevinmedi bile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bulmuş yağlı kapıyı kaçırmak istemiyordur.
Şimdi bi bizimle çöplere bakmış birde yatarak kazandıkları milyonlara bakmış ve demiş ki benim bu işe yaramazlardan ne eksiğim var.

finale ramak kala rotasyona giden takim ilk biziz herhalde, tolganinda ereninde latonunda yasininde ahmetinde cani cehenneme cöp sürüleri!!!!!!

Karistiriyon fazla sucuk beynini yakmis

Sene basindan beri sampiyon olacagiz diyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
aahahaha
sucuk dedim bozuldu ahahahah

çok basitsiniz ya

Rtas ben uayi savundum bu sabah

Ama simdi insanlarin midesinin bulanmasini cok iyi anliyorum

Ne oldu da bana satastin simdi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu maçtan sonra alanya maçını izlememe kararı aldım. Bu maçta bile bu kadar küfür ettiysem alanya maçını düşünemiyorum bide deplasman maçı ALLAH yardım etsin işimiz çok zor

Ayrica hocam rotasyona gitmeyip ligi verse daha mi iyiydi? Tabii ki rotasyona gidilecekti.

Kizilacaksa karaktersiz topculara ve maci pazar-carsamba yapan tffye kizilmali.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Yaff bu Eren ne kadar berbat bi forvet, oynadigi maclarda hir bir katkisi yok. Bugun herkes kotuydu gerci. Lato filan hikaye, ulan nasil Galatasaray da oynuyor bu inanilir gibi degil!!

Alanya ve akhisar maçlarından şüpheliyim

TapaTalK

Bu maçı kıyas kabul etmek doğru olmaz,iç sahada bu saçma sapan futbolu oynayıp elendik sonuçta.

Çok yazık oldu,Buca'ya Konya'ya hatta Sivas Belediye'ye elensek bu kadar koymazdı.Çifte kupa yapacaktık hocamızla.Neyse,şampiyonluğa bakmak lazım artık yazık oldu kupaya maalesef.Ligi de etkileyeceğini pek düşünmüyorum,hatta sırf ondan dolayı bile bu futbolu görmüş olabiliriz.

Biz şampiyon olacaksak böyle tokat yiye yiye olacağız.2 tokat yedik.3 yü yememek lazım artık.Ligde tokatın gelmesindense burda gelmesini tercih ederim.En ufak ciddiyetsizlik bizi yakar,bir kere daha gördük

Üst Alt