ZTK 17/18 YF M:2 | Galatasaray 0-2 Akhisarspor | MS | 18 Nisan | A Spor - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sene 21 i saplamak herşeyden daha onemli. Cl de ceyrek finale tercih ederim bunu. Muhtemelen kupayi fener alir
Aramızdaki fark 10 a iner.

Salın gitsin.

‪Ek olarak final 9 Mayıs’da oynanacakmış. Ondan 3 gün önce bizim Akhisar’la maçımız var. Hem arada zor ve tempolu bir maç oynamaktan yırttık hem de rakip finali olduğundan bize karşı fazla asılamayacak. Bu etkenleri de hesap etmek lazım.‬
Alanya'yı yenelim anca içimiz soğur valla. :D Ben şahsen duble yapmaya çok odaklamıştım kendimi. Büyük hayal kırıklığı oldu.

Gitmesi gereken adamları yıllarca besleyince böyle oluyor tabi. Bu takımın her sene çöpe giden en az 20 milyon euroluk maaş bütçesi var. Öyle iki üç oyuncu göndermekle temizlik yapılmıyor.

Ben terim yerinde olsam bu maçı nasıl kazanilmasi gerekiyor ise o takimi çıkarırdim sahaya. Ilk yari 1-2 gol bulup ikinci yari rotasyona giderdim. Hem takim moral acisindan yerlerde olmazdı hemde lig kupasını alamasak bile en azından sezonu bir kupa ile kapatma ihtimalini cebe atardim.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya ilk yarıda sakatlık olsaydı ne yapacaktın , 3 oyuncu değiştin diye rotasyon mu olmuş olucaktı hem ? Sadece 2 gün sonra ligin en kritik maçına çıkıyoruz ya hoca bilmiyordu sanki ne yapacağını
Ya gomis 2. Yari sakatlansaydi? Lig bitmemiş miydi? Erenle mi şampiyon olacaktik?

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu hic iyi olmadi. Rotasyon yapamadik ayrica su halimizi goren Alanya eminim istahlanmistir. Hafta sonu puan kaybi gelme ihtinali az degil

Bu maç özelinde kadro tercihi konusunda Terimi eleştiren net futbol cahilidir.
3 gün sonra final maçın var ne yapacaktı hoca başakşehir maçındaki kadro ile mi çıkacaktı?
Elindeki kadro bu hoca ne yapsın?

20 tane var bu kupadan beyler biraz rahat olun
Senin yedeklerin de 25 bin seyirci önünde kazanamıyorsa Fatih ne yapsın.
2-1 bile koruyamadı adamlar
Farkedelimki Sivas belediyeye elendik.Kapatın bu konuyu

‪Ek olarak final 9 Mayıs’da oynanacakmış. Ondan 3 gün önce bizim Akhisar’la maçımız var. Hem arada zor ve tempolu bir maç oynamaktan yırttık hem de rakip finali olduğundan bize karşı fazla asılamayacak. Bu etkenleri de hesap etmek lazım.‬
9 mayıs Malatya maçından önce,Akhisar değil

6 Mayıs’da bizimle oynuyorlar işte. 3 gün sonra finalleri olacak. Onu diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cumartesi hayati maç var kadro seçimine fazla bişey denmez lato,maicon,tolga,selcuk,yasin,eren kesinlikle gönderilmeli dua edelim şu rodriguese de iyi teklif gelsin

su an tahminen garry feghouli muslera nagi fernando belhanda zil takip mutluluktan ucuyor ve umursamiyor tinlamiyormu diyorsun yani? öleyse haklisin! degilse benim dedigime gelir, ve alanyaya moralsiz bir sekilde cikariz!

O saydigin oyuncularin umrunda bile degil kupa emin ol. Ama ciddi prestij kaybettik. Alanya muhtemelen cok daha istahli cikacaktir maca su halimizi gorunce.

Acik konusmak gerekirse kupadan elendigimize oyle aman aman uzulmedim, beni uzen nokta kos kocaman Galatasaray takiminin yedek kulubesi anadolu takimi seviyesinde olmasi, isin aci tarafi da bu oyuncular yillik 1-2m kazaniyor.

- Yasin ile KESINLIKLE sozlesme uzatilmamali

- Eren, Tolga ve Ahmet'i yollayacaksin, ilk 11 seviyesinde olmalarina gerek yok ama cezali ve sakatlik durumlarda bu oyunculara guvenip 11de oynatamazsin

As kadroyla çıkıp normal tempoda oynayacaktık skoru buluncada 2-3 kilit adamı alacaktık çok zor değildi,Bunların hepsi profesyonel futbolcu 3 gün ara ile oynayabilirler sakatlık olacaksada olsun sanki deplasmanda Gomis ve Garry ile her maç 5 atıyoruz millete de şu maçta yedek kalıp dinlensinler kafası yapıyorsunuz,En önemli maç oynayacağın ilk maçtır arkadaş sen bunu alsan kupada bir ezeli rakibine takıp kupayı alma keyfi yaşayabilirdin, ligde şampiyon olamasan kupa aldım diyip teselli bulabilirdin şimdi ne yaptın tüm sezonu boşa geçme ihtimalini katladın.

Bi de düşünmüyorsunuzki
Temizliğin önü açıldı
Bu çöplerin hepsinin kıçına tepiği basacak Fatih hoca rahat olun.Bunda bi hayır var

Üst Alt