#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine çıktı fanları, bizi eleştirmeye.. Evet 2 senedir eleştiriyorum, neden? Rezalet oynadığı için. Kimseyi kara gözü için takımda tutmuyoruz, performans vermesi için tutuyoruz.

Biz Muslera'dan bu performansı beklediğimiz için eleştirdik zaten. Her sene en az 6-7 tane böyle maç çıkarması lazım. Aldığı maaş bunu gösteriyor.

Böyle oynamaya devam ederse eleştiriler biter, övgüler başlar. Bunu anlamak bu kadar basit.

"Galatasaray'ın m.ö (muslera öncesi) dönemini hatırlayan biri için bu adamın kredisi öyle üç beş hatada harcanmazdı, şimdi zaten iyice perçinledi gönlümüzdeki yerini " içimden geçenleri yazmışlar.

Muslera Şampiyonluk modunu açtıysa bundan sonra kolay kolay maç vermeyiz ha şampiyonluğa yetermi orası başka mevzu. En azından şunu söyleyebilirim artık kötü de oynasak maçlar 1-0 olur bizim olur.

Satılık medya ne abarttı. Diegonun şutu dışındakiler gayet normal zaten yapması gereken kurtarışlardı.ama performansı iyiydi bugün

Aslan parçası yine god modu açtıysa buradan bile her şey olabilir. Yeter ki god modu açmış olsun ve bu performansını sezon sonuna kadar istikrarlı bir şekilde devam ettirsin.

Muslera'yı eleştirenler yüzde yüz eminim ki Mondragon sonrası karanlık dönemleri izlemeyen 20 yaş ve altı ergenler. Leo Francolar, Zapatalar, Aykut Erçetinler, Orkun Usaklar, De Santisler vs... Muslera bu takıma tek başına 3 tane şampiyonluk kazandırmıştır. 2011-2012 süper final Kadıköy deplasmanında kendisi hariç herhangi bir kaleci olsa heyecandan eli ayağına dolaşır o maçı kaybederdik. 2014-2015 sezonu son 8 haftada berbat futbol oynayarak, Muslera sayesinde 1-0 skorlar ile şampiyon olmuştuk. Muslera olmasa o sezon 3.olurduk. Geçen sezon yine son haftalarda gösterdiği üstün performansla şampiyonluğu getirmiştir. Muslera'nın bazen kötü gözükmesinin nedeni bizim takımın savunma hattını çok önde kurması ve diğer takımlara göre çok pozisyon vermemiz. Kendisinin gitmesini hiç istemiyorum çünkü bu ülkede en zor transfer yabancı kaleci transferidir. Genelde tutmaz. Kameni, Fabiano, Karius, Boyko gibi örnekler verilebilir.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muslera'yı eleştirenler yüzde yüz eminim ki Mondragon sonrası karanlık dönemleri izlemeyen 20 yaş ve altı ergenler. Leo Francolar, Zapatalar, Aykut Erçetinler, Orkun Usaklar, De Santisler vs... Muslera bu takıma tek başına 3 tane şampiyonluk kazandırmıştır. 2011-2012 süper final Kadıköy deplasmanında kendisi hariç herhangi bir kaleci olsa heyecandan eli ayağına dolaşır o maçı kaybederdik. 2014-2015 sezonu son 8 haftada berbat futbol oynayarak, Muslera sayesinde 1-0 skorlar ile şampiyon olmuştuk. Muslera olmasa o sezon 3.olurduk. Geçen sezon yine son haftalarda gösterdiği üstün performansla şampiyonluğu getirmiştir. Muslera'nın bazen kötü gözükmesinin nedeni bizim takımın savunma hattını çok önde kurması ve diğer takımlara göre çok pozisyon vermemiz. Kendisinin gitmesini hiç istemiyorum çünkü bu ülkede en zor transfer yabancı kaleci transferidir. Genelde tutmaz. Kameni, Fabiano, Karius, Boyko gibi örnekler verilebilir.

Mondragon'u da izledim, sonrasını da.. Orkun-Aykut ile şampiyon olduk. De Sanctis dediğin adam gayette iyiydi. O sene takım için kötü geçti diye onun kötü olduğu söylenemez. Kiralık olmasa rahatlıkla uzun yıllar oynardı bizde. Bizden sonra gayet iyi yerlerde oynadı zaten.

Leo Franco evet kötüydü ama uzun yıllar AMadrid'de oynamış kaleciydi. Olabilir tutmadı. Zapata zaten Hagi'nin bombasıydı. Gayet vasat transferdi.

Gelelim Nando'ya.. Evet kendisinin çok iyi olduğu maçlar ve sezonlar oldu ama özellikle son 3 senedir rezil durumda. 2015 şampiyonluğundan beri iyi oynadığı maç sayısı 10'u geçmez.

Yılda 4M alan kaleciden bu performansı beklemek saçmalıktır. Vefa göstermek değil. Futbolda artık vefa diye bir şey olamaz zaten. Eskisi gibi boş mukaveleye imza atan kimse yok. Nando'da dünyanın en çok kazanan kalecilerinden biri.

Bu maçtaki performansını sezon geneline yayarsa kimse eleştirmez. Kimse düşman olduğu için eleştirmiyor.

Mondragon'u da izledim, sonrasını da.. Orkun-Aykut ile şampiyon olduk. De Sanctis dediğin adam gayette iyiydi. O sene takım için kötü geçti diye onun kötü olduğu söylenemez. Kiralık olmasa rahatlıkla uzun yıllar oynardı bizde. Bizden sonra gayet iyi yerlerde oynadı zaten.

Leo Franco evet kötüydü ama uzun yıllar AMadrid'de oynamış kaleciydi. Olabilir tutmadı. Zapata zaten Hagi'nin bombasıydı. Gayet vasat transferdi.

Gelelim Nando'ya.. Evet kendisinin çok iyi olduğu maçlar ve sezonlar oldu ama özellikle son 3 senedir rezil durumda. 2015 şampiyonluğundan beri iyi oynadığı maç sayısı 10'u geçmez.

Yılda 4M alan kaleciden bu performansı beklemek saçmalıktır. Vefa göstermek değil. Futbolda artık vefa diye bir şey olamaz zaten. Eskisi gibi boş mukaveleye imza atan kimse yok. Nando'da dünyanın en çok kazanan kalecilerinden biri.

Bu maçtaki performansını sezon geneline yayarsa kimse eleştirmez. Kimse düşman olduğu için eleştirmiyor.
Orkun ve Aykut ile şampiyon olmamız ikisinin de çok kötü kaleciler olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Diğer kalecilerden sadece De Sanctis ortalama bir kaleciydi ama asla takımı şampiyon yapacak bir kaleci değildi. Leo Franco kariyeri fena değildi ama bizde performansı rezalet ötesiydi. Selçuk Şahin'den 50 metreden gol yeme başarısı göstermişti. Zapata'yı söylemeye gerek yok. 4 milyon maaş alması da Türkiye piyasası için normal. Adı biraz bilinen adam zaten 3.5 4 milyondan aşağı almıyor Türkiye piyasasında. Son 3 sene olayına da katılmıyorum. Sadece geçen seneki Fenerbahçe maçları ve şampiyonu belirleyen Beşiktaş ve Başakşehir maçlarında adam gol dahi yemedi.

:asd::asd::asd::asd:

Bu ne yahu

D1Zj80vXcAA1MEy

Işte bundan korkuyordum 1 maç iyi oynayınca bunların olacağını biliyordum adamın kredisi sonsuz üstü yapacak bir şey yok en azından volkan ve karius tan iyi ben pes ediyorum bir daha eleştirmeyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt