#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merak etme 4 ay sonra şampiyonluk maçlarında yapacağı kurtarışlar sonrası şampiyonluk kutlamalarında Muslera'yı yerden yere vurmamış gibi sevineceklerdir. 1 maçla eleştirilir 2 maçla eleştirilir ama şampiyonluk geldiği zaman unutulur geçen sene bende yan toptan dolayı çok eleştirdim genel de sezon sonlarını daha iyi oynuyor iyi ki de iyi oynuyor :D
O kadar dedik sabredin diye hemen her oyuncuyu asıp kesmemek lazım

2 hatalı gol yedi diye yerden yere vurulurken ömürlük sözleşme yapılmalı demistim. Su günlerde görüyorum ki herkes gelmis gene ortak paydaya.

Muslera tr standartları düşünülürse baya baya birinci kalite kaleci. Avruoada da hala üst seviyelerde olduğunu düşünüyorum. Ayağı iyi değil yan toplar zaafı var diye dünyanın lafını yedi zamanında. Onlar iyi olsa City alır zaten. Bu adamin refleksleri inanılmaz. Günü son derece iyi kurtarıyoruz sayesinde.
Kalecinin şampiyon yaptığı kaçıncı senemiz olacak acaba.

Gerek aile yaşantısı gerek rakiplere olan saygısı herşeyi yle çok yakışıyor parcaliya.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2 hatalı gol yedi diye yerden yere vurulurken ömürlük sözleşme yapılmalı demistim. Su günlerde görüyorum ki herkes gelmis gene ortak paydaya.

Muslera tr standartları düşünülürse baya baya birinci kalite kaleci. Avruoada da hala üst seviyelerde olduğunu düşünüyorum. Ayağı iyi değil yan toplar zaafı var diye dünyanın lafını yedi zamanında. Onlar iyi olsa City alır zaten. Bu adamin refleksleri inanılmaz. Günü son derece iyi kurtarıyoruz sayesinde.
Kalecinin şampiyon yaptığı kaçıncı senemiz olacak acaba.

Gerek aile yaşantısı gerek rakiplere olan saygısı herşeyi yle çok yakışıyor parcaliya.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Daha nice kupalar kazanacaktır kaptanımız... Stoperleri düzelttik performansı yükseldi demek ki sorunun nerede olduğu daha iyi anlaşılıyor :D

34 haftalık sezonda

İlk 10 hafta: ortalama performans
sonraki 10 hafta: düşük - vasat - rezil performans
son 14 hafta eğer şampiyonluk yarışındaysak: yüksek / olağanüstü performans, eğer şampiyonluk yarışında değilsek: ortalama performans

kapanış.

Karyerini bizde noktalaycak. En az 5 sene daha bizimle. Kosantre ve formda oldugu sürecte bu Ligin cok üstünde bir kaleci, yinede maasi fazla yüksek

bok gibi bi sezon geçirdi. en rezil sezonu bile hayat kurtarıyor.

su gibisin lan muslera helal sana jojuk. boktan bi formun olduğunda dahi maç ve şampiyonluk aldırıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt