#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle falso alan topu kalede de olsa çıkaramayabilirdi. Kucka'nın golünü övmek lazım Muslera'yı yermekten çok. Bir hata varsa rakibin hızlı oynamasına izin vermemiz olabilir. İyi maç çıkardı bence.

Öyle falso alan topu kalede de olsa çıkaramayabilirdi. Kucka'nın golünü övmek lazım Muslera'yı yermekten çok. Bir hata varsa rakibin hızlı oynamasına izin vermemiz olabilir. İyi maç çıkardı bence.
90.dakika olduğu için sallayan olmadı ama normalde böyle foul oldu mu mutlaka topun önüne geçer ve geçmeli bir oyuncu ki rakip serbest vuruşu hızlı kullanıp hemen oyunu başlatamasın diye.

Feghouli orada foul yaptıktan sonra arkasını dönüp bizim yarı sahaya doğru koşmaya başladı yavaş yavaş.

Dediğim gibi 90.dakika olmasa muhtemelen topun önüne geçerdi hızlı kullanamasınlar topu diye.

Muslera ya suç atacak bir durum yok bana göre bu golde. Orada 1000 defa denese 1 kere atabileceği bir golü attı Kucka.

sent via GSC

ebdbc12d9c1aaa19575ab7f050656e37.jpg

orta sahadan yediği gol sonrası ben

Eskiden sadece ayaksızdı, bu sene hem kolsuz hem ayaksız. Ne elle ne ayakla topu hızlı ve doğru sokabiliyor oyuna. 20 dakka top muslera nın ayağında geçti resmen.

adamın tam topa vururken açısına bakın.Rakip takım kalecisini bu topu sektirmezdi bile. Zaman çalmasına, topları taç a atmasına girmiyorum bile.Stoke city de bile kaleye geçirmezler bunu ingilterede.Eskiden şaşırırdım nasıl transfer yapamadı diye.Körmüş gözlerimiz.

Carrasconun tek mac oynadı topu nasıl oyuna sokulur nereye atılır gösterdi bide buna bak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt