#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana neden laf attın ugur bey
Recep beyciğim size laf attım çünkü hak ediyorsunuz biri takımı sabote ediyor onu dilliyorsunuz diğeri takımı taşıyor kötülüyorsunuz, aynı şeyi Fenerliler de yapıyor bu durum seni Fenerli yapmaz ama onlarla aynı fikirde buluşturur ki ben de bunu dile getirdim söylediğimden değil, yaptığınızdan rahatsız olmalısınız bu durumda zira ben olmayan bir şey söylemiyorum.

Recep beyciğim size laf attım çünkü hak ediyorsunuz biri takımı sabote ediyor onu dilliyorsunuz diğeri takımı taşıyor kötülüyorsunuz, aynı şeyi Fenerliler de yapıyor bu durum seni Fenerli yapmaz ama onlarla aynı fikirde buluşturur ki ben de bunu dile getirdim söylediğimden değil, yaptığınızdan rahatsız olmalısınız bu durumda zira ben olmayan bir şey söylemiyorum.
Cok ayıp etmıssınız bunu baska arkadaslarda uzerıne alınmıs okuyunca ben oldugumu anladım fblı olduysak burda yazamazmıyız kırıldım

Son 2.5 yılda gelen kupalara katkısı Fatih Terim'den fazladır. Oynadığı topla anca Intertoto takımı olabilecek yapının Şampiyonlar Ligi ayarında kalecisi. Bu coğrafyaya fazla hakikaten. Allah sana zeval vermesin Aslan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt