#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 224 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muslera bize geldiğinde 25 yaşındaydı şimdi 34 oldu zaman çok hızlı geçmiş. İnşallah çok kısa bir sürede iyileşir ve eskisinden daha güçlü olarak yeşil formasını geri alır. Kale de Nando'yu görmeye o kadar alışmışız ki başka birisini o formaya yakıştıramıyorum. Emekli olduktan sonra alışması çok zor olacak.

SM-G770F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
3 ay aradan sonra Rize'ye top oynamaya gelen tek oyuncumuz olduğu gibi sakatlıktan sonra da zımba gibi geri dönecektir kaptanımız. Şu aidiyette, iş ahlakında 2-3 oyuncumuz daha olsa hakikaten Avrupa'da bir kupaya doğru yürüyebilirdik. Allah acil şifa versin.

Lloris sezon basi/ortasinda Kolunu Parcalayip 4-5 ay out olmustu. Bir kaleci icin daha kötü durum bu . Ve arada sadece 4-5 ay yas farki var. Iyi dönecek Nando Süphem yok. Ve daha 4-5 sene bizde kalacak Efsane

Bu adam çok duygusal, taraftarın son günlerdeki büyük desteğiyle eskisinden daha güçlü döneceğine eminim.

sent via GSC

Agustosun sonuna kadar cl var. El de o civari. Yeni cl sezonu 11 ekimde baslayacak.
Anlasilan sezon eylülün ortasinda acilacak. Belki sadece 2 ay kaciracak Nando yeni sezondan

il3rwho76d551.jpg

Galatasaraylı dediğin budur

Bu abartılan bir durum. 27 yaşında falan bu tarz bir test yaptırmıştım 22 çıkmıştım.

Emre B. de mesela 30 altında çıkıyordu.

İşin psikolojik tarafı da var, bir yerden sonra bunu kaldıramıyorsun yani tek mevzu fizik değil. Oyuncular 35e gelince son demleri geldiğinin farkına varıyorlar yoksa hemen hepsi 40ı rahat devirir ancak bırakmayı seçiyorlar ve daha az eforlu işlere yöneliyorlar.

Bu abartılan bir durum. 27 yaşında falan bu tarz bir test yaptırmıştım 22 çıkmıştım.

Emre B. de mesela 30 altında çıkıyordu.

İşin psikolojik tarafı da var, bir yerden sonra bunu kaldıramıyorsun yani tek mevzu fizik değil. Oyuncular 35e gelince son demleri geldiğinin farkına varıyorlar yoksa hemen hepsi 40ı rahat devirir ancak bırakmayı seçiyorlar ve daha az eforlu işlere yöneliyorlar.
Kaleci olmasi isi degistiriyor bence. Lloris 4 ay daha genc ve kaleci icin daha önemli olan kolunu parcalayip 4-5 ay out olmustu bu sezonun ortasinda. Emre A. Nin da iyi dönmesinden sonra güvenim tam. Ilk yarinin ortasinda/sonunda kadroda olur ( tabi Lig eylül de baslarsa). Lisansini dondurmak gereksiz olur bence. Yedekte durur

Kaleci olmasi isi degistiriyor bence. Lloris 4 ay daha genc ve kaleci icin daha önemli olan kolunu parcalayip 4-5 ay out olmustu bu sezonun ortasinda. Emre A. Nin da iyi dönmesinden sonra güvenim tam. Ilk yarinin ortasinda/sonunda kadroda olur ( tabi Lig eylül de baslarsa). Lisansini dondurmak gereksiz olur bence. Yedekte durur
Yok zaten ciddi sakatlık yaşamazsa min 4 sene daha oynar ama şu fiziksel yaş olayı fazla abartılıyor. Her futbolcu gerçek yaşının ciddi altında çıkar zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt