#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamın 6 ay falan oynamayacağına inanmıyorum, İlk 5-6 haftayı kaçırır belki ama Ekim gibi kaleyi devralır çünkü adanmışlık ve iş ahlakı var gerçekten bağlı hissediyor kendini kulübe.

hangi capsten soz ettigin hususunda caresiz kaldim

images

Fernando Muslera, kaleci antrenörlerimiz eşliğinde salonda beyin el göz sinir sistemi çalışması ve sahada blokaj tekniği çalışması gerçekleştirdi.

Yillik 10 mio mu istiyo? Verin

Bence Muslera en az 38 yasina kadar oynar. Reflekslerinde hic bir yavaslama gormedim bu yil. Sonucta 34 yasinda bir adam. Normalde gozle gorulur bir gerileme olmasi lazimdi.

Bence Muslera en az 38 yasina kadar oynar. Reflekslerinde hic bir yavaslama gormedim bu yil. Sonucta 34 yasinda bir adam. Normalde gozle gorulur bir gerileme olmasi lazimdi.
kaleci adam yaşlanmaz yeterki gözleri bozulmasın kanka
bak buffon 45 yaşına gelecek hala oynuyor.
refleks dediğin olay tatmamen görme duyusuyla alakalı topu göremezsen, emeklilik vaktin gelmiştir.

Fernando Muslera, kaleci antrenörlerimiz eşliğinde salonda beyin el göz sinir sistemi çalışması ve sahada blokaj tekniği çalışması gerçekleştirdi.

Yillik 10 mio mu istiyo? Verin

Yıllardır bir kaleci olarak dünyanın hiçbir yerinde kazanamayacağı parayı kazanıyor zaten, fedakarlık yapma sırası Muslera'da artık. Mevcut ekonomik şartlarda seneye en az 1.5-2 milyon indirime gitmesi lazım yeni kontratta. Tabii bunu yapmak için önce Falcao'yu dehlemek lazım. Belhanda ve Feghouli zaten yeni kontrat alamayacağından Muslera da 1 yıl sonuna kadar hak etmesine karşın takımın en çok kazananı olmamayı sindirecek artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt