#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 321 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
psv dep-yazmaya gerek yok
psv ev-tutacağı topu çelip yedirdi
st johnstone ev-yazmaya gerek yok
randers dep-yedirmedi ama asisti var
randers ev-ucuz gol
kasımpaşa-baskıdaki taylana pas gol
lazio-hatalı çıkış kırmızı olabilirdi
göztepe-yazmaya gerek yok

aklıma gelenler bunlar. bu herifle bu sezon gitmez

psv dep-yazmaya gerek yok
psv ev-tutacağı topu çelip yedirdi
st johnstone ev-yazmaya gerek yok
randers dep-yedirmedi ama asisti var
randers ev-ucuz gol
kasımpaşa-baskıdaki taylana pas gol
lazio-hatalı çıkış kırmızı olabilirdi
göztepe-yazmaya gerek yok

aklıma gelenler bunlar. bu herifle bu sezon gitmez

Yerli kaleci önerisi please.

Doğan Alemdar vardı, onu alabilseydik keşke. 2002'li, mis gibi kaleciydi. Fransa'ya gitti. Yerli bir kaleciyle Muslera'yı bu sezon rotasyonlu oynatabilseydik, çok güzel olacaktı.

bu arada ben ft kaldigi surece musleranin en az 2 sene as kaleci olacagini dusunuyorum. ne kolay kolay ilk11den keser ne de yerine gecebilecek birini getirir. biz biktiysak da musleradan kolay kolay vazgecmez hoca

bu arada ben ft kaldigi surece musleranin en az 2 sene as kaleci olacagini dusunuyorum. ne kolay kolay ilk11den keser ne de yerine gecebilecek birini getirir. biz biktiysak da musleradan kolay kolay vazgecmez hoca
Keşke herkes zamanı geldiğinde bırakmasını bilse. Bunca senedir biriktirdiği müthiş seneyi 2 senede yerle yeksan edecek böyle devam ederse. Aslında hatalarını doğal da karşılıyorum, adam 2 senedir tatil bile yapmıyor neredeyse neyse umarım düzelir, musleranın ıslıklandığı bi maç görmek istemem umarım olmaz

Iyice mala bağladı gerçekten artık hiç bir izahı yok.

Bu da hoca gibi kötü anılarak vedalaşacak bu gidişle. Iki tane güvendiğimiz dağa kar yağdı..

Iste bu yüzden cok sevdigimiz ve begendigimiz oyuncular belirli bir yas’a geldikleri zaman yollari güzel bir sekilde ayirmak gerekiyor

Sneijder,melo,riera,elmander gibi oyunculari Iyi sekilde hatirliyoruz cünkü dogru zaman da ayrildilar belki kalmis olsaydilar yaslandiklari icin Kotu performanslari aklimizda kalabilirdi

Muslera Cok buyuk basarilar elde etti Ama gün gectikce kendisine tepkiler artiyor cunku Iyi yolda degil

Gecmis te sezona ilk 3-4 Mac Kotu basladigi Ama Daha sonra toparladigi ve Bizi Sampiyon yaptigi dönemler oldu,bir Umut insanlar bekliyor acaba düzelir mi yine diye Ama hic isik yok bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt