#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 355 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu golde hata Taylan'a ve topu tam manası ile uzaklaştıramayan Marcao'ya yazar. Ama bu demek değildir ki Muslera formsuz ve inanılmaz hatalar yapıyor. İlk golde normalde ceza sahası önünde olur bir şekilde o topu çıkartması gerekiyordu. Ama oturdu kaldı.

ben 1. derecede musleraya yazarım abi kazma crespo öyle ahım şahım bir şut çıkarmadı zaten muslera dokundu ama çıkaramadı resmen amatörce bir gol yedi ve ciddi ciddi her maç bizi yakıyor sene başından beri

Muslera öyle bir halde ki artık takımın en büyük problemi kalecisi, resmen rakipler bir vuralım belki gol olur diye vurdukları şutları bile içeri alıyor artık eline koluna sağlık

tipik çizgi kalecisine dönüştü. sürekli bekliyor. duran toplarda da bekliyor, rakip şut çekerkende.

gene de muslera yı seviyorum, geçmişte yaptığı katkılar çok büyük. 11-12'de kadıköyden şampiyonlukla çıktı isek bunda emekleri çok büyük ki o maç bence milat seviyesindeydi. sonrasında 4 şampiyonluk daha geldi, fb moralmen çöktü.

İyi bir yerli kaleci bulabilirsek muslera zirvede veda etmeli ve her zaman efsane olarak kalmalı.

Tekrar tekrar izledim dizlerinin üstüne çöküp bekleme amacı neydi acaba ,yaradana siginayim belki kurtarırım mi dedin nando
Orda mesut istediği şekilde vuramiyor.. Top ayağından uzuyor gücü bittiği için zamanlama hatası olan bir vuruş gerçekleştiriyor. Sonuç gol olabilir ama kesinlikle bile isteye attığı bir şut değil o.
Muhtemelen muslera üzerine vuracağını düşündüğü için o şekilde oturdu yerine. Bir kumar oynadı ama top yukarıya gitti. Çok kızılacak bir pozisyon değil.

GSCimbom Mobile App

Devre arasına kadar toparlama ibareleri göstermezse yaz için kaleci bakmaya başlayalım kaliteli kaleciye bir nebze bonservis bayılmak sorun olmaz ucuz mal alacak kadar zengin değiliz yerli olacak diye bir kaide de yok konuşulanın aksine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt