#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 397 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam yapmayın kendisine pas atılmış ve cıkmış
Topa degilde kaleye dönse daha iyi olurmus. Nelssonda yetisiyordu oyuncuya. Bence tercih hatasi. Muslera kaleden cikarken böyle tercih hatlari yapiyor. Yine ayni macta oyuncu var muslera oraya kosarak topu uzaklastirdi yetismese yine sIkInti. Cok gereksizdi yine, bilmiyorum hatirliyormusun.

Topa degilde kaleye dönse daha iyi olurmus. Nelssonda yetisiyordu oyuncuya. Bence tercih hatasi. Muslera kaleden cikarken böyle tercih hatlari yapiyor. Yine ayni macta oyuncu var muslera oraya kosarak topu uzaklastirdi yetismese yine sIkInti. Cok gereksizdi yine, bilmiyorum hatirliyormusun.
Katılıyorum. Muslera bu hataları çok yapıyor. Bir hatta iki defansımız adamın hemen yakınında bile olsa kaleden inanılmaz gereksiz risk alarak çıkıyor.

Pas hataları ve tercihleri de çok sıkıntı.

Yan toplara çıkışları da çok kötü.

Böyle kabul etmek lazım. Bu yaşından sonra değişmez.

Bu kaleciye geri dönme olayından vaz ge ce lim .
Bıktık yorulduk usandık dün Van anholt gitti kaleciye atacağım diye topu kornere attı.
Çok mu baskı altındasın vur taç a vur ileri aban gitsin kaleciye dönünce gol yiyoruz kacinci yediğimiz gol bu .
Muslera iyisin hoşsun efsanesin ama bu yabancı sınırı ile artik yerini özellikle iç saha maçlarında Okan kocuk a bırakacaksın.
Tabi Okan hocamız bu operasyonu basaksehirde yapıyordu kaleci rotasyonunu bakalım kaptan muslerayi kesebilecek mi ?

Golü defalarca izledim
Yüzde 90 Abdül
Yüzde 5 Muslera
Yüzde 5 Nelson
Nelson ne alaka dediniz. Alaka şu;
Nelson çok yavaş geri döndü. Tehlikeyi erken sezip daha hızlı koşsa ve rakip Muslera yı çalımlayıp dar açıdan yuvarlayınca kaysa çıkarırdı topu. Burdaki tek risk kaydığı anda topun ellerine çarpıp penaltı olmasıydı. Bu pozisyonda hızlı bir stoper atıyorum marcao olsa aynen dediğim gibi süratle geri koşup Allah ne verdiyse kayarak yatardı topun önüne.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Golü defalarca izledim
Yüzde 90 Abdül
Yüzde 5 Muslera
Yüzde 5 Nelson
Nelson çok yavaş geri döndü. Tehlikeyi erken sezip daha hızlı koşsa ve rakip Muslera yı çalımlayıp dar açıdan yuvarlayınca kaysa çıkarırdı topu. Burdaki tek risk kaydığı anda topun ellerine çarpıp penaltı olmasıydı. Bu pozisyonda hızlı bir stoper atıyorum marcao olsa aynen dediğim gibi süratle geri koşup Allah ne verdiyse kayarak yatardı topun önüne.

Aynen bi ara daha da yavasladi kosarken gibi geldi bana.

Golü defalarca izledim
Yüzde 90 Abdül
Yüzde 5 Muslera
Yüzde 5 Nelson

Değil Nelsson için, rakip oyuncu da geliyordu ona pas verebilirdi. Bu yüzden denge sağlamaya çalıştı be bu anlaşılır bir durum.

belki o direkt açılmasa 20 metre o top gol olmayacaktı. tamam özgüvenin yüksek ama bunu da sezmen lazımdı. gerçekten sinir bozucu pozisyon nereden bakarsan bak.

Hais 457 mm Ahşap Torna Makinası Fiyatı - Taksit Seçenekleri

bu torna makinesi o ayagı buraya yerlestirip düzeltmek lazım

Herkes 2 gol attığımıza dem vuruyor ama 3 haftada tek gol yedik onu da rakibe altın tepside hediye ettik.antalya maçı dışında çok fazla pozisyon verdiğimiz de söylenemez.takım oturdukça okanı kaleye koyabiliriz.

Kardesim senin sikintin nedir yaw. Su topu cabuk cikar elinden ya. Topu elinden cabuk cikardigi iki pozisyon var ikisi de tehlikeli oldu. Ilk pozisyonda Torreira balik gibi çirpinmasa ona da atmayacak muhtemelen Patricke Dogru gereksiz taca çikan bir uzun top atacakti. Ikinci pozisyonda Yunusun Ilk dokunusu berbat olmayip biraz daha süratli olsaydi (Onyekuru :( ) 10000% gol pozisyonu olmustu.

İlk yarı özellikle topu Boey ve PvA'ya atacağım diye 3-4 pas hatası yaptı.

Ekran başındayken insan bıkıyor zaman zaman bu hatalardan.

Kardesim senin sikintin nedir yaw. Su topu cabuk cikar elinden ya. Topu elinden cabuk cikardigi iki pozisyon var ikisi de tehlikeli oldu. Ilk pozisyonda Torreira balik gibi çirpinmasa ona da atmayacak muhtemelen Patricke Dogru gereksiz taca çikan bir uzun top atacakti. Ikinci pozisyonda Yunusun Ilk dokunusu berbat olmayip biraz daha süratli olsaydi (Onyekuru :( ) 10000% gol pozisyonu olmustu.
Bence dün bu konuda iyiydi renktaş

Keşke her maç böyle 2 asist yapsa

Bundan çok daha kötü olduğu maçlar var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt