#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sarı kart yediği posisyon tam gerzekce oldu.
Hakem bin kere uyardı kalene geç diye ve sarıyı vermeyecekti.
Zorlaya zorlaya aldı kartı resmen

Direklere adam koyup her yan topa çıkabilir, hatalı çıksa da kimsenin eleştireceğini sanmıyorum. Direklere adam koyma konusunda bence insiyatif kendisine bırakılmaması lazım. Zaten oynarsa Selçuk kafa topuna çıkmıyor, en azından ceza alanında adamı tutuyor gibi görünmez. Onun dışında Nagatomo veya Linnes'ten birini de öbür direğe koysa tam olur işte.

dün çok özel bir şey oynamamasına rağmen insanlar uzun zaman sonra kendisini takır takır övmeye başlamış. Bu hala ne kadar sevildiğini gösteriyor. Demek ki Nando'nun bunun hakkını vermesi lazım.

Gerekirse Kadıköy'de tek başına direnmesi lazım,çünkü uzun zamandır bize böyle bir şeyi hissetirmedi. Umarım yapar ve 15-20 sayfa övgü ile dolar-taşar. Çok isterim.

Dün Konya korner kullanırken arka direkte Linnes'i gördüm. En başından beri söylediğimiz buydu. Muslera'nın en büyük zaafı arka direğe giden toplar çünkü. Bunların analiz edilmesi, hatada ısrar edilmemesi önemli. Yan toplara da daha özgüvenli çıkıyor. Ayrıca ilk yarıda volkan itinin pozisyonlarında kalesinde iyi durdu. Bence iyi maç çıkardı. En kötü maçı böyle olsun reisin. Form grafiğini her gün yükseltecek inşallah.

Biliyorum bu yazdıklarımdan sonra beni futbol cahili veya Muslera düşmanı ilan edecek ulu üyelerimiz var GSC forum 'da ama zerre umurumda değil benim derdim Galatasaray futbolcularının performansı.

Muslera canımız ciğerimiz ama artık STSL'nin en iyi kalecisi değil performansıyla. Bu yıl Serkan Kırıntılı-Beto-Fabri 'nin çok altında kaldı performans olarak. Bir çoğumuza göre bu yıl ki hayal kırıklığımız Belhanda-Feghouli ama bana göre performansıyla en büyük hayal kırıklığını yaşatan Muslera

Geçen senelerdeki kadar fazla pozisyon vermiyoruz kalemizde forvetten stopere kadar tüm oyuncularımız değişti ama hala her duran top gol oluyor hala zirvedeki takımlar arasında en çok gol yiyen takımız

STSL 'de +15 maç oynamış kaleciler içinde ceza sahasında kurtarış yüzdesi en kötü olan kaleci Muslera

Ceza sahasında gelen şutlardan 24 tanesini kurtarabilirken 25 tanesini gol yemiş yani ceza sahasından kalemize gelen şutların yarısından fazlası gol olmuş Muslera kadar iyi bir kaleci için korkunç bir istatistik.

Evet son 2-3 maçta herkes Muslera 'nın toplandığını düşünüyor ama Bursa-Karabük maçında ceza sahamıza giremediler Konya maçında kalemize gelen 2 isabetli şutun 1 tanesi gol olmuş

Hani hepimiz Belhanda 'ya yükleniyoruz sürekli top kaybı yapıyor UCL'ye gidersek Belhanda'yla rezil oluruz vs. vs. diye ama kusura bakmayın bana göre bu Muslera ile UCL'ye gidersek rezil oluruz ...

Biliyorum bu yazdıklarımdan sonra beni futbol cahili veya Muslera düşmanı ilan edecek ulu üyelerimiz var GSC forum 'da ama zerre umurumda değil benim derdim Galatasaray futbolcularının performansı.

Muslera canımız ciğerimiz ama artık STSL'nin en iyi kalecisi değil performansıyla. Bu yıl Serkan Kırıntılı-Beto-Fabri 'nin çok altında kaldı performans olarak. Bir çoğumuza göre bu yıl ki hayal kırıklığımız Belhanda-Feghouli ama bana göre performansıyla en büyük hayal kırıklığını yaşatan Muslera

Geçen senelerdeki kadar fazla pozisyon vermiyoruz kalemizde forvetten stopere kadar tüm oyuncularımız değişti ama hala her duran top gol oluyor hala zirvedeki takımlar arasında en çok gol yiyen takımız

STSL 'de +15 maç oynamış kaleciler içinde ceza sahasında kurtarış yüzdesi en kötü olan kaleci Muslera

Ceza sahasında gelen şutlardan 24 tanesini kurtarabilirken 25 tanesini gol yemiş yani ceza sahasından kalemize gelen şutların yarısından fazlası gol olmuş Muslera kadar iyi bir kaleci için korkunç bir istatistik.

Evet son 2-3 maçta herkes Muslera 'nın toplandığını düşünüyor ama Bursa-Karabük maçında ceza sahamıza giremediler Konya maçında kalemize gelen 2 isabetli şutun 1 tanesi gol olmuş

Hani hepimiz Belhanda 'ya yükleniyoruz sürekli top kaybı yapıyor UCL'ye gidersek Belhanda'yla rezil oluruz vs. vs. diye ama kusura bakmayın bana göre bu Muslera ile UCL'ye gidersek rezil oluruz ...

Boş yapıyorsun, Konya maçında top gelmişte nasıl gelmiş ona bak. 2 adam topu ıskalamış boş herifte 3 metreden topu köşeye vurmuş. Geç istatistiği falan bence. Dün Serkan'ın üstüne 10 tane şut attılar bişey ifade etmiyor.

Muslerayi severim sevmem
Elestiririm elestirmem onemli degil
Dun mac esnasinda heyecanla sarf etmemem gereken kelimeler ettim
Muslera ve Galatasaray sevdalilarin kalbini kirdigim icin ozur dilerim.
Gerek alinti gerek imayla bolca laf ve küfür yemisim caniniz sag olsun sene sonu sampiyon olalimda bugunlere bakip guleriz
Iyi aksamlar

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Boş yapıyorsun, Konya maçında top gelmişte nasıl gelmiş ona bak. 2 adam topu ıskalamış boş herifte 3 metreden topu köşeye vurmuş. Geç istatistiği falan bence. Dün Serkan'ın üstüne 10 tane şut attılar bişey ifade etmiyor.

Dediğim gibi zerre umrumda değil istediğiniz kadar konuşabilirsiniz benim görüşüm bu ...

musleranın yan toplarda sorunu oldugu aşikar.bu sezon 28 gol yemişiz.

akhisar macında maicon kendi kalesine attı,öncesinde faul var
yine akhisar macında olcan inanılmaz bi gol attı ki öncesinde faul var,muslera önde olsa da...
kasımpaşa macında donka carpan top gol oldu
konya macında yediğimiz gol donkun ve selcugun hatası
bjk macında 2.gol marianodan sekiyo ve tosic ballısı topu çok iyi yere gönderiyo
3.golde fernando topa basıyo ve devamında negredo maicon ve serdarın bi anlık hatasını değerlendiriyo
deplasmandaki bursa macında yediğimiz golde top fernandodan sekiyo
göztepe macında olmayan penaltıdan gol yedik
kasımpaşa macında olmayan penaltıdan gol yedik
sivasspor macında olmayan penaltıdan gol yedik
içerdeki karabükspor maçında olmayan penaltıdan gol yedik
trabzon macında yusufun vurusunda top bizim futbolcumuza çarpıp gol oldu
yeni malatya macındaki ilk gol linnesin hatası
basaksehir macında 1 gol penaltıdan
basaksehir macında adebayorun vurusunda top en son maicona çarpıyo ve gol oluyo
kayserispor macında umudu tutamayan denayer
osmanlıspor macında yediğimiz gol yine duran top ama hiç bi hatası yok.baya uzaktan ortalanan bi top ve çok saçma bi gol...maicondan sekiyo falan filan...
içerdeki karabükspor macında yediğimiz ilk golde hatası yok,normal bi gol

bak sana 18 tane saydım ve bu 18 golde musleranın yapabileceği hiçbişey yok.

ama bjk macındaki ilk gol musleranın hatası
basaksehir macında olmayan fauldeki ilk golde attamah ve diger basaksehirli futbolcu bomboş(kimse tutmadıgı için muslera az hatalı bence)
içerdeki kayseri macındaki golde kornerde cıkabilirdi topa
basaksehirin golden önce yine faul var ama o ortaya cıkmalıydı muslera(gördüğün gibi hatalarından önce bile ciddi hakem hatası var)
trabzonun attıgı ilk golde yine cıkabilir topa ama orda herseyden önce tolganın ve denayerin ciddi hatası var.direkten dönen topta ndoye atıyor golü sonra.
yeni malatya macında kornerde cıkabilirmiş topa
basaksehir macında kerim frein önü bomboş tarlada top sürer gibi gidiyo şut çekiyo ve önünde hiç kimse yok.muslera kurtarabilir ama golde hatası yok (yine de yazdım)
gençlerbirliği maçında yediğimiz golde kornerde uzak yere gitse de top çıkabilirmiş o topa
sivasspor macında yediğimiz golde topa çıkabilir
antalyaspor macında yediğimiz golde cıkabilir ama yine bomboş ordaki futbolcu

10 golde hatası var diyebilirsin ama o 10 golün 4-5inde de az hatası var.

muslera formsuz dogru.ama fabri ve volkan babacan asla musleranın önünde değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt