#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 492 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Torreiranin arkasından adam basıyor hala topu ona atmaya çalışıyor. Ben böyle strese girmek istemiyorum. Her ayağına top geldiginde kalbim sizliyor
Aslında olumlu rakip basıyor 4-5 kişi bizim yarı sahaya yerleşmişler Torreira bir anda Boey ya da Sanchez atıyor onlarda bir anda merkeze ya da ileriye atıyor direk pozisyon yakalıyoruz Torreira'ya baskı yaparlarken çok korkmuyorum da Muslera ayağına güvenmiyorum Torreira yerine rakibe atar diye panikliyorum. :asd:

11 tane yiyelim bi maçta hepsi kendi hatasından olsun hoca yine gider bunu 11de başlatır.Hiç ya bu adam rezil oynuyor sınır da var hem Günay'ı bi deneyeyim tutarsa hem elimde rahatlar yok.Garantici hocaları hiç sevmem

Son 2 sezondur diyorum, Rize sakatlığından beri bizim sorunumuz Muslera
Birincisi Muslera olunca kalede çok güvenip savunmada savruk olabiliyoruz, malesef eski güveni vermiyor
Yıllarca Taffarel hocalığını yapmasına rağmen hala ayakla topu oyuna sokamıyor, inatla takım geri pas veriyor kendisi de inatla rakibe
Yıllardır yan top sorunı var, zaten kendisi çizgi kalecisi
Bu sezon bir de çıkış tercihlerinde hata başladı
Müthiş 12 sezon geçirdik, ıslıklanmadan ve takımı yakmadan yavaş yavaş yedeğe geçmeli.
Topu oyuna sokma konusunda doğal yeteneği yok lakin çok çalıştığı belli çok iyi attığı paslar da var.
Hata yaptı gol yedirdi diye kimse dikkat etmemiş yalnız son 2 maçta attığı muazzam paslar var uzun veya çaprazlara.

Yaw çık bir kere hata yaptım özür dilerim de bir kere öz elestiri bir kere özür göremedik yaw. Muslera hata yapınca tüm camia olmamış gibi davranıyor.

başını muslera’nın çektiği kendi kendimize gol atma fantezisi tez zamanda biter umarım

hiç öyle bu tecrübede bir kalecinin anlık düşeceği hatalar değil bunlar, art niyet seziyorum

aklını başına almalı bu sezonun affı yok hocayı yemek 5 dakikaya bakar bu hataları devam ederse

3 gol yedik(2 samsun) ligde toplamda şimdi abartmayalım ama avrupa işin içine girince ve onlarla birlikte yenilen gollerin çoğunluğu hatalardan ve bu hataların içinde muslera olmasından dolayı biraz sıkıntılı bir durum diyebiliriz.

onun haricinde aynı sayıda gol yesek ve hata yapmasaydı muslera yine modunu açtı diyebilirdik bence konsantrasyon eksikliğiyle birlikte ayağının kötü olmasının birleşmesinin birlikte denk geldiği bir dönemi yaşıyor kaptan.

başını muslera’nın çektiği kendi kendimize gol atma fantezisi tez zamanda biter umarım

hiç öyle bu tecrübede bir kalecinin anlık düşeceği hatalar değil bunlar, art niyet seziyorum

aklını başına almalı bu sezonun affı yok hocayı yemek 5 dakikaya bakar bu hataları devam ederse
Art niyet yok, muslera ilk geldigi zamanda cikis hatasi yapiyordu simdide. Örnegin melo kaleye gectigi macti galiba. Ordada kec kaldigi icin krmizi yemisti. Dogru hatirliyorsam. Kaleden cikarken ve yan toplarda her zaman zaflari vardi. Son 3 senedir birde oyunu arkadan cok kurmaya ugrasiyor o da pas hatasi olusturuyor, dönen toplar cogunlukla gol oluyor heleki havuza attigi zaman. Bi takim kaleden bukadar oranla oyunu kurmaya ugrasmaz. Bilmiyorum hocalarin istegi mi yoksa musleraninda payi varmi bu isin icinde.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt