#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penaltı pozisyonunda çıkışı hatalıydı lakin faul olacak bir durum yoktu garip bir penaltı verildi.Son golde ozandan aldığın darbe elinden topu kaçıracak kadar değildi armutça topu bıraktı

10 maç en son 4. yıldız senesi kazandırdıydı yav. Geçen sene 2-3 maçı aldı sadece. Verdiği 3*4 maçı da söylemiyorum...

10 maç aldırdı demek abartı tabi de genel olarak gayet iyi işte onu anlatmak istiyorum. Maç aldı ya da verdi ifadelerini kullanmayayım o zaman, iyi oynadığı maçlar kötü oynadığı maçlardan çok daha fazla yani..

Bir kaleciye yillik 4 Milyon avro vermek cilginliktir. Galatasaray´a gelen bir cok kaleci kötü takimlarin kurbani oldu. Muslera genelde cok iyi takimlar ile oynadi.
Bana kalirsa kaleci pozisyonu takimin en son siradaki pozisyonudur. Öyle olmasa Mondragon gittiginde, Aykut ve Orkun´a kaldigimiz da 34 civari gol yieyerek sampiyon olmazdik, muhtemelen ölürdük heralde.

Muslera performansindan bagimsiz her daim desteklendiginden dolayi mental olarak bir cöküs yasayacak bir oyuncu degil. En azindan bu bizim icin avantaj. O yüzden kosulsuz destekleyenlere bir lafim olamaz. Ancak firsat buldugunda zibilyon Galatasaray futbolcusunu linc etmekten keyif almis, hep onlarin kötü oynamasini dileyip firsat kollamis dostalarimizin bu Muslera gibi oyuncularda elestiri gelecek diye tir tir titremesi komik. Muslera´nin hatalarindan sadece son 3 senesinden klip yapilsa 10 dakika sürer muhtemelen.

Kötü bir maç çıkardı o kadar işte keşke takımın da kötü gününe denk gelmese diyecektim ama her deplasman kötü zaten bizim için.

Iç saha ve deplasman performansı geceyle gündüz kadar farklı Muslera'nın. Çok dikkatimi çekiyor, Muslera'nın bütün ciddi hataları deplasmanda.

Rakiplerimize baktığımda Fabri/Karius Volkan Babacan/Mert, Volkan/Harun arasında Muslera'dan sonra iç saha ve deplasmanlarda geceyle gündüz kadar farklı olan gözüme çarpmıyor.

Muslera'nın iç saha performansı şu yukarıdaki 6 kalecinin toplamından daha iyi ama deplasmanlarda bilemiyorum.

Bir kaleciye yillik 4 Milyon avro vermek cilginliktir. Galatasaray´a gelen bir cok kaleci kötü takimlarin kurbani oldu. Muslera genelde cok iyi takimlar ile oynadi.
Bana kalirsa kaleci pozisyonu takimin en son siradaki pozisyonudur. Öyle olmasa Mondragon gittiginde, Aykut ve Orkun´a kaldigimiz da 34 civari gol yieyerek sampiyon olmazdik, muhtemelen ölürdük heralde.

Muslera performansindan bagimsiz her daim desteklendiginden dolayi mental olarak bir cöküs yasayacak bir oyuncu degil. En azindan bu bizim icin avantaj. O yüzden kosulsuz destekleyenlere bir lafim olamaz. Ancak firsat buldugunda zibilyon Galatasaray futbolcusunu linc etmekten keyif almis, hep onlarin kötü oynamasini dileyip firsat kollamis dostalarimizin bu Muslera gibi oyuncularda elestiri gelecek diye tir tir titremesi komik. Muslera´nin hatalarindan sadece son 3 senesinden klip yapilsa 10 dakika sürer muhtemelen.
Ahmet hocam çok güzel anlatmışsın ama muslerasporlulara bu da yetmez. Bu maliyette bir kalecimiz böyle garip goller yerse sempatikliği filan sökmez bana eleştirinin kralını yaparım.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2. ve 3. golde hatalı doğru da bu maç Muslera’ya yazılır demek hata. Sabaha kadar oynasak gol atacak havamız yoktu. 2. Golde dakika zaten 80 olmuştu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt