#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İç sahada muazzam maçlar çıkarıyor ama her deplasman Muslera gidiyor yerine Sinan Bolat geliyormuş gibi hissediyorum.

Kaleyi gereksiz yere uzun terk edişleri ara ara pahalıya patlıyor.
Şu kaleyi terk edişleri neden kornerlerde yapmıyor anlamış değilim. Ayı bile her kornerde topa bal görmüş gibi saldırıyordu. Ne de olsa rakiplerden biri dokunduğu faul alacak. Her sene kornerden en az 15 gol yiyoruz Muslera'nın yan top korkusundan.

Fabri Muslera'nın aldığının yarısından bile daha azına oynadı, Karius da aynı şekilde şu an oynuyor. Keşke yukarda yazıldığı gibi maaşını 2.5 milyon Euro seviyesine indirebilsek bari ffp varken.

Kimse konusmamıs ama dün 90+5’teki hareketi affedilmez, takımın en tecrübelisi son pozisyonda göz göre göre topsuz alanda rakibi itiyor. Cüneyt görse penaltıyı yazardı direkt, maç hemen akabinde bittigi icin var’a falan gidilmedi. Bu tecrübede bi adamın yapmaması gerekiyor şu boş hareketleri. Önünü kapatmışmış falan geçiniz, göz göre göre itti adamı. 3 puandan oluyorduk az kalsın

Adami kendini atti, bunu goremiyorsan gozluk tak.

Forumu bediktasi
İç sahada muazzam maçlar çıkarıyor ama her deplasman Muslera gidiyor yerine Sinan Bolat geliyormuş gibi hissediyorum.

Kaleyi gereksiz yere uzun terk edişleri ara ara pahalıya patlıyor.
Şu kaleyi terk edişleri neden kornerlerde yapmıyor anlamış değilim. Ayı bile her kornerde topa bal görmüş gibi saldırıyordu. Ne de olsa rakiplerden biri dokunduğu faul alacak. Her sene kornerden en az 15 gol yiyoruz Muslera'nın yan top korkusundan.

Fabri Muslera'nın aldığının yarısından bile daha azına oynadı, Karius da aynı şekilde şu an oynuyor. Keşke yukarda yazıldığı gibi maaşını 2.5 milyon Euro seviyesine indirebilsek bari ffp varken.
Ban versin su tinerciye

Orada oyuncu kaleci hareket alanına girip üstelik engelliyor devamlı bir şekilde.

Orada faul varsa muslera lehine var.

Oyuncuyu bir iki kere hafif şekilde itiyor hop buralar benim alanım gelme üstüme bukadar... Herifde inadına kalecinin üstüne üstüne sırtlanıyor. Hakem net faul vermesi gerekirdi veyahut uyarması gerekirdi oyuncuyu oyun başlamadı ise.

Topu oyuna geç sokması dışında çok iyi kaleci. Daha iyisini bulamayız, buffon gibi olmalı en az 5 sene daha formamızı giymeli.
Yanına 15-18 yaş aralığında bir/iki/üç çırak vermek için GEÇ KALIYORUZ....

a310.gif
a310.gif
Yönetim/Terim Uyuma, Kalemize Sahip Çık !...
a310.gif
a310.gif

Adam bile bile 2-3 kere arka arka gelip Muslerayi rahatsiz etmeye calisiyor , normal sartlarda hakem bunu gorup antalyali oyuncuyu uyarmasi lazim hakem bunu yapmadigi icin Muslera kendi yapti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt