#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hata yapani kotu oynayani elestirmek neden utanilcak birsey oluyor yav.
Belhanda da hata yapiyor o zaman maicon da yapiyor sinan da
Elestirmeyelim o vakit
Kusura bakmada kardes sen Muslera ile belhanda ile maicon ile bir tutamasin.

Simdi gitse 30 tane kulup bulur ustune yerini 10 yil dolduramayiz.

Bu adamin en az 2 sampiyonlukta cok buyuk katkisi var.

Onundeki stoperler ile iyi is cikariyor yinede.

Hele Sinan ile bir tutman hic olmamis!

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Kusura bakmada kardes sen Muslera ile belhanda ile maicon ile bir tutamasin.

Simdi gitse 30 tane kulup bulur ustune yerini 10 yil dolduramayiz.

Bu adamin en az 2 sampiyonlukta cok buyuk katkisi var.

Onundeki stoperler ile iyi is cikariyor yinede.

Hele Sinan ile bir tutman hic olmamis!

Boyle bir cevap bekliyordum bende.
Yav bu kredi olayi vefa olayi beni deli ediyor.Itin gotune sokmuyoruz zaten elestiriyoruz

Boyle bir cevap bekliyordum bende.
Yav bu kredi olayi vefa olayi beni deli ediyor.Itin gotune sokmuyoruz zaten elestiriyoruz
Muslera bilmiyormu bugun kotu oynadigini? Bilmiyormu hata yaptigini.

Sen butun oklari ona cekersen olmaz. Tabi elestir ama mac kurtardiginda gelip burda ovme.

Bugun suclu ariyorsan sana liste yapim hoca, sinan, ozan, fernando ve mariano.

Muslera bilmiyormu bugun kotu oynadigini? Bilmiyormu hata yaptigini.

Sen butun oklari ona cekersen olmaz. Tabi elestir ama mac kurtardiginda gelip burda ovme.

Bugun suclu ariyorsan sana liste yapim hoca, sinan, ozan, fernando ve mariano.

Yav ozanin ne sucu var
Birak dese dokunacak mi cocuk
Hem oyle aman aman da carpmiyor.
Bugunun sorumlusu
Terim ve musleradir kusura bakma

Ozani zaten boyle milletin onune atanda hocadir. Genc dir hata yaparak ogrenecek ama ozan kendino cok gelistirmesi lazim.

Hem sucun cogu hocada, hoca Akshisari cok kucumsedi.

Bundan sonrada oyunculari medyanin onune atmasin.

Ozani zaten boyle milletin onune atanda hocadir. Genc dir hata yaparak ogrenecek ama ozan kendino cok gelistirmesi lazim.

Hem sucun cogu hocada, hoca Akshisari cok kucumsedi.

Bundan sonrada oyunculari medyanin onune atmasin.

ozanın kendini geliştirmesi gereken tek tarafı tecrübe kazanması,dün ozana laf eden çok azdı.ama akhisar küçümsenmiş,net.

bence öyle.ilk yarıda oyun kurdu.2.yarı da sorumluluk alıp onyekuruya şahane bi pas attı.ben hiç bi futbolcumuzda böyle bişey görmedim sahada.
En kotusu degildi ama en iyiside degildi.

Ornek verim kafa atarken nereye attigimi kontrol etmiyor, iki kere topu uzaklastirim diye akhisarli oyuncularin onune atti.

Daha ogrenecek ve insallah yeni Bulentimiz olacak ama daha cok hata yaparak ogrenecek.

Kuru ya attigi pas muhtesemdi dogru diyorsun.

Ornek verim kafa atarken nereye attigimi kontrol etmiyor, iki kere topu uzaklastirim diye akhisarli oyuncularin onune atti.

Daha ogrenecek ve insallah yeni Bulentimiz olacak ama daha cok hata yaparak ogrenecek.

herkes o kafayla indirdiği toplara takmış lakin,kasımpaşa maçında bilhassa yerden kestiği her topu şak diye ileriye attı,hepsi de isabetliydi.fernandoyu göremedim ben ozanın indirdiği toplarda.fernando orda olmalıydı.

bugün takım gibi kepaze bir oyun sergiledi doğrudur
ama muslera için kredi lafı yakışıksız kalıyor.

ben de zaman zaman eleştiririm, eleştirenlerde haklı olduğunda elbette eleştirecektir
ama ölçüyü aşan ima ve hakaretin luzmu yok. Nerdeyse 10 senedir içimizin rahat olduğu tek mevkii kale iken az minnet duyalım.

Bizim fernando ve emre andavallari aylak aylak gezecegine sahipsiz top kovalasinlar bir zahmet.
Ozan 40m mi yollasin kafasiyla

Kalecilerde bu hata olabiliyor , buyuk Galatasarayli yankaya suna penalti calmamis , yapan da zapata ama hemen her kalecinin vardir boyle kontrolsuzlukleri , erzurum kalecisi yapti gecen de bjk li bir oyuncuya

Dakika 03:00 e sarin

Kalecilerde bu hata olabiliyor , buyuk Galatasarayli yankaya suna penalti calmamis , yapan da zapata ama hemen her kalecinin vardir boyle kontrolsuzlukleri , erzurum kalecisi yapti gecen de bjk li bir oyuncuya

Dakika 03:00 e sarin

Çok güzel bulmuşsunuz videoyu. Dünkü senaryonun aynısı. Burada da gereksiz bir çıkış var. Oyuncu topu kontrol etse bile kalede ciddi tehlike yaratacak noktada değil. Geride stoperler yerlerine gelmiş durumdalar!

Bakın bu konu forumun turnusol kağıdıdır Muslerayı tek pozisyonla gömmeye çalışan hadiszler ya kuş familyasındandır ya da futbolun f'sinden anlamıyordur daha geçen hafat bu herif lig lideri karşısında bize maçı getirmedi mi ey hadiszler ne çabuk unuttunuz 1 hafta öncesini...Geçen yılki şampiyonluğun baş mimarlardından birini tek maçla gömen kuşlar hepinizi attım hafızaya.. Antuda ağzının suyu akarak Muslera yorumları yapan kuşlar gelmiş burada ortalığı kızıştırmak için adamı gömmeye çalışıyor hadş yavrum dönün yuvanıza siz de bunların gazına gelmeyin gözünüzü seveyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt