#1 Fernando Muslera (K) - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu arkadaşlar bu adam bu sene bizi şampiyonluk yarışında tuttu. Yerine ligdeki herhangi bir kaleci olsaydı biz şu an 1. değildik.

Man City'in 50 milyon euroluk kalecisinin degaj hatalarını atabilirim buraya. Np.

Umarım 1+1 sözleşme mevcut aldığı paradan değil de indirimli şekilde uzamıştır. Tansel'in bu konuda haberi doğrudur da 1.85+ bonuslarla 2.3 milyon tarzı bir şey demişti eğer bu doğruysa okey ama aynı paradansa gerek yok diye düşünüyorum. Ha bana kalırsa seneye kaleci almalıyız genç yetenekli bir tane Muslera onun yedeği olmalı.

Koke 32 yasinda sözlesmesini 1+x sene uzatmis. Maasi 8 milyon net yerine tek 3 milyon net olacakmis.

Sende keske 1,7-1,8 civari imzayi atsan.

Şu adamı yiyip, Uğurcan ve türevlerini Galatasaray'a isteyenler vardı. Sadece bir yabancı yabancı oynatma hakkın olsa, şu rezil türk kalecileri görünce yine muslera oynar.

Pozisyonlarda bir iki salise gecikse en az iki tane yiyecektik çok riskli oynuyoruz ve nando ipten alıyor takımı. Bir tane ıskalasa günah keçisi olur ama

Ofsayt golde saçma sapan iş yaptı (faul var mıydı dikkat etmedim ofsayta odaklanmıştım) ama en az 3 tane defans arkasına atılan topta net pozisyonu engellediği için bir şey demiyorum.

Üst Alt