1 Hafta İçinde Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Hafta İçinde Galatasaray'da

Cevap: 1 Hafta İçinde Galatasaray'da

BURAK ALINSIN ama yabancı bir forvet daha alınsın. bana kalsa ben muhammed demiri alırdım ama bizdeki yönetimde o anlayış yok.

Renktaşlar ben söyle bi mantık kuruyorum bilmem bana hak verirmisiniz

cl de büyük takımlarla oynarken dogal olarak baskı yiyebiliriz buda dogal olarak rakip takımların defanslarını öne çıkaracakları anlamına gelir ve bu esnada burakın aralara inanılmaz koşuları olacaktır zaten en iyi yaptığı işte bu degilmi şelçuk melo gibi adamların ona atacagı topta ayagına geldimi inanınki hiç bi defans oyuncusu topla ilerleyen burakı yakalayamaz çok hızlı adam

bence cl de ileriki turlarda yada gruptaki büyük maçlarda burak inanılmaz derecede faydalı olacaktır bize

bi başka artısı ise elmander ve burak ileride çok iyi baskı kurabilirler buda F.T istediği defansı forvette başlatmak için büyük şans

Elmander-Burak-Muhammet-Necati dörtlüsüyle hem forvet sorunu diye birşey kalmaz,hemde yabancı kontenjanı diye.

burak gelirse fatih terimin geçen sezon başında denediği 4-3-3 veya 4-5-1 sistemine geçebiriz. bence terimde bunu istiyor.

---------------muslera-----------------

eboue-----semih------dany-------balta

--------------------------------------

---------------melo------------------

------hamit------------selçuk--------

pabon (gökhan töre)-------suarez(amrabat)

--------------burak------------------

kontenjan sorunu varken bu transferi yapmamak aptallık olur bütün limitler zorlanmalı artık sadri'ye hoş görünücez diye burakı almama gafretine düşmemeli yönetim..

bu sene geçen sene gibi rahat olmaz.. kesin değişik varyasyonlar lazım.. mesela kontratak.. yanlız burak gelir bide melo yerine gökhan inler doğruysa ozaman içimdeki yabancı kontejanı sıkıntısı bi nebze diner..

--------muslera------

-eboue--semih--dany/ujfa-hakan

------gökhan--selçuk--------

xxxx------------------yyyyyy

-------burak--elmander------

x - y canavar zenci kanat.. ufff :)

BİZİMkiler neden ozanı yalanladıda hamit sercan burakı yalanlamadı. yoksa:f50:

Üst Alt