1 Hafta İçinde Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Hafta İçinde Galatasaray'da

Cevap: 1 Hafta İçinde Galatasaray'da

Türkiye 'nin en kazma forveti gol kralı oldu, şimdi bize geliyor öyle mi ? Mustafa Sarplı günlerimizi arayanlar var heralde. Burakı salın gitsin Atletico 'ya Falcao 'nun yanında oynasın bir maç görelim forveti.

arkadaşlar şu burakın nesini beğeniyor anlamadım. pres yapmaz, dağınıktır, %100 golleri atamaz, bazen inanılmaz güzel vurur ama bazende çok güçsüz şutları vardır. disiplinsizdir, takım oyunu yok. sürekli ofsaytta, futbol zekası bence yerlerde. e geriye ne kaldı? yerli olarak Türkiyenin en iyisi, işte bu yüzden alıyoruz heralde.

Kulüp lig tv nin aynı haberde ozan haberini yalanlayıp bunu yalanlamadığına göre bence Burak hayırlı olsun diyebiliriz.

arkadaşlar şu burakın nesini beğeniyor anlamadım. pres yapmaz, dağınıktır, %100 golleri atamaz, bazen inanılmaz güzel vurur ama bazende çok güçsüz şutları vardır. disiplinsizdir, takım oyunu yok. sürekli ofsaytta, futbol zekası bence yerlerde. e geriye ne kaldı? yerli olarak Türkiyenin en iyisi, işte bu yüzden alıyoruz heralde.

jardel öyleydi kardeş. ama anasını ağlatıyordu rakip kalecinin. avrupa gol kralı oldu kaç defa. koşmaz pas yapmaz vs bi haltı yoktu

burak koşar pres yapar fiziği güçlüdür şutu kuvvetlidir serbest vuruşları tehlikelidir vs. bi kötü yanı penaltılarıdır. onu da sabri atsın :D gerçi ronaldo'nun da penaltıları kötü ya o da ayrı konu :)

burak gelmez canını sıkma :) :)

Resmen Mehmet Batdal dan bahsetmissin Abi

Burak su an acik ara Türkiyedeki en iyi Yerli Forvettir

Alinmayacaksa Cenk Tosun da gayet iyi olur

Yerli forvetimiz uzun vadeli bulunmuyor bence. Burak bu yüzden alınırsa iyi olur. Ama tek başına yetmez bize.

şu an 6 yabancıdan dolayı mecburuz bu adamı almaya, ya da sola sercan/gökhan töre den birini alacaksın,ki ikisi de gelmek istemiyormuş.ama 2 sene sonrası için söylüyorum,sakatlık ya da başka birşey olmazsa muhammet demir>burak yılmaz

şu an 6 yabancıdan dolayı mecburuz bu adamı almaya, ya da sola sercan/gökhan töre den birini alacaksın,ki ikisi de gelmek istemiyormuş.ama 2 sene sonrası için söylüyorum,sakatlık ya da başka birşey olmazsa muhammet demir>burak yılmaz

Eboue hayrina alt yapidan bi genci yetistirse de ilerde beklerimiz yerli olsa.hatta ujfa bi tane daha semih yetistirse falan

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

M.Demir'i 3-4m euroya anca bırakırlar.

Melo: 6-7m euro

Hamit: 1m euro

Yabancı sol kanat: 6-7m euro

Yabancı forvet: 6-7m euro

Burak: 5m euro

Töre: 4m euro

Bu kadar para var mı? Sercan + Serkan + 1m euro verelim.

M.Demir'i 3-4m euroya anca bırakırlar.

Melo: 6-7m euro

Hamit: 1m euro

Yabancı sol kanat: 6-7m euro ambarat 5mılyon alınır

Yabancı forvet: 6-7m euro demba ba 9 mılyona alacaz gıbı

Burak: 5m euro kesın

Töre: 4m euro sercan daha iyi 2 mılyona ış bıter

Bu kadar para var mı? Sercan + Serkan + 1m euro verelim.

melo-m.demır-sercan-burak-ambarat demba ba-atılla turan-hamıt

başka transfer ıstemem ben....

atılla turan ve de muhammet demır de en ıyı alternatıf olur.serkan kurtuluş-rıera-ceyhun-servet elden çıkartılırsa kulubede alternatıflı vede ıskartasız kalır..

melo-m.demır-sercan-burak-ambarat demba ba-atılla turan-hamıt

başka transfer ıstemem ben....

atılla turan ve de muhammet demır de en ıyı alternatıf olur.serkan kurtuluş-rıera-ceyhun-servet elden çıkartılırsa kulubede alternatıflı vede ıskartasız kalır..

Muhammet Demir, Burak, Elmander, Necati, Demba Ba. Heralde 7 forvetli sistemde oynuyoruz. Piyasadaki her iyi adamı alamayız, sadece ihtiyacımız kadarını...

Üst Alt