1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Adana halkı takıma destek vermiyor. Resmen bomboş statta kek deplasman oldu Adana.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Adanasporun durumu baya farklı Turbeyler grubu mevcut başkan(Bayram Akgül) kulüpte olduğu sürece maçlara gidilmeyeceğini açıkladı bayadır gitmiyorlar. Bayram Akgül'de bunları stada sokmuyor baya mevzuları var. Başkan derken kulübün sahibi adam 10-15 sene önce satın almıştı

E5603 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yalnız puan durumuna baktım da yine fabrika ayarları döndü lig. Ortam iyice kızışmış durumda. Bu hafta ilk dördün tamamı puan kaybetti ama Rize deplasmanda aldığı 1 puanla adeta +1 yazdı kendine.

2 hafta önce Gazişehir bu gidişle direkt çıkacak derken şu anda 2 mağlubiyetle bir anda playoff dışına gitti. Boluspor haftalardır kazana kazana sonunda 4.sıraya kadar geldi ve Ümraniye ile sadece 4 puan fark kaldı.

Küme düşme yarışı da efsane. Çarşamba günü son derece kritik maç var. ADS-Denizli. ADS 15., Denizli 16.

Zirve yarışı için yarın Gazişehir-Ümraniye maçı kritik olacak. Aynı şekilde Perşembe günü Altınordu-İstanbulspor maçı da güzel maç olur. İki tane genç-koşan,pozitif oynayan takım.

Dün Ümraniye yenilmiş Gazişehir'e. Rizespor bugün Antep'i farklı yenip Süper Lig kapısını aralar.

Günün Programı;

16.00 Adana Demirspor - Denizlispor
16.00 Erzurum BB - Eskişehirspor
19.00 Balıkesirspor - Boluspor
19.00 Rizespor - Gaziantepspor

8YWObW.png

Bolu büyük çıkışta yalnız.

Denizli de kendini iki haftada bitirme noktasına geldi. Manisa ile içerde beraberlik dışarda doğrudan rakibi Adana Demir'e mağlubiyet adım adım alt lige doğru götürüyor. Erzurumspor çıkışta olan takımlardan. İnşallah ilk 6'ya atar kendini.

Balıkesir-Bolu maçında Bolu'nun attığı golü görmelisiniz. Ulusal ve evrensel basında baya gündem olur bu gol.

[FONT=&quot]Vukovic'ten inanılmaz hata. Stoper Oğuz Yılmaz'ın geri pasını ayağının altından kaçıran Balıkesirspor kalecisi Vukovic, Boluspor'un 1-0 öne geçmesini sağladı.
[/FONT]

Translate from Turkish[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
DXswE0wWsAABsQN.jpg

[/FONT]

bu mu renktas
cok haberlik bisey degil gibi

Simdi Altinordu - Istanbul macini izliyorumda... Cok zevkli gecmesine ragmen, ne kadar amatorcu futbol oynaniyor... Top nerdeyse herkes orada toplaniyor. Tipki 5-6 yasindaki cocuklarin oynadigi futbol gibi (ilk yariyi izlemedim, 2. yaridan bahsediyorum). Nasil hala gol olmaz anlamiyorum... Adamlar kanatlardan 0 a iniyor, ortada kimse olmadigi halde Allah ne verdiyse vuruyor... Top benden ciksin da nereye giderse gitsin misali... Komedi resmen!

Not: 2 kalecide super toplar cikardi. Altinordunun kalecisi (Erci ismi galiba) al Muslerayi yedeklesin... 50 tane Eray eder

Son düzenleme:
ulan ankaragücüne hx oynamıştım maç tatil edildi 40. dakikada 1-0ken

ışıklar bi 20 dk daha dayansa ve maç 2. yarıda ertelense yarın oynanmadığı taktirde oranı bulmuş olacaktık ancak şimdi ileri tarihe ertelenebilir diyolar biz de 1 orana talim :(

AGücü-Adana maçı tatil oldu. Maç 1-0 AGücü lehineydi. Kritik maçtı kazansa Ümraniye'nin 2 puan önünde 2.olacaktı. Büyük ihtimal yarın sabah oynanır devamı ama iki takım için de kötü bir durum çünkü haftasonu da maçları var.

Agücü İstanbulspor gibi zorlu maç oynayacak haftasonu.

AGücü-Adana maçı tatil oldu. Maç 1-0 AGücü lehineydi. Kritik maçtı kazansa Ümraniye'nin 2 puan önünde 2.olacaktı. Büyük ihtimal yarın sabah oynanır devamı ama iki takım için de kötü bir durum çünkü haftasonu da maçları var.

Agücü İstanbulspor gibi zorlu maç oynayacak haftasonu.

Neden ertelendi rdas kavga, gurultumu yoksa hava sartlari felan mi ?

Kalan 8 hafta için tahminlerimi de yapayım; Şampiyon: Rizespor,Boluspor. PlayOff: Ankaragücü,Ümraniye,Gazişehir,Altınordu. Düşenler: ADS,Manisa,Antep.

Belki düşenler de yanılabilirim (ADS yerine Denizli olabilir) ama diğerlerinin olacağına hemen hemen eminim.

Kalan 8 hafta için tahminlerimi de yapayım; Şampiyon: Rizespor,Boluspor. PlayOff: Ankaragücü,Ümraniye,Gazişehir,Altınordu. Düşenler: ADS,Manisa,Antep.

Belki düşenler de yanılabilirim (ADS yerine Denizli olabilir) ama diğerlerinin olacağına hemen hemen eminim.
Bolu gelmesin . Çok itici bir kulüp. Rize , Ankaragücü ve Altınordu gelsin

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bolu gelmesin . Çok itici bir kulüp. Rize , Ankaragücü ve Altınordu gelsin

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gönlümden geçen değil ama tahminim bunlar. Bu haftasonu Bolu-Rize maçı var. Eğer Bolu kazanırsa çok büyük avantaj yakalayacak. Fikstürü iyi, Kadrosu da iyi, form durumu da iyi.

AGücü son 9 haftada sadece 2 galibiyet alabildi,biri GAntep zaten. Devre arası transfer yapamadılar. Fikstürleri de zor. Playoff'tan da Gazişehir gelir bence. Son 9 maçın 7'sini kazandılar. İlk yarı çok kötü olmasalar direkt çıkabilirlerdi.

Rize, Ankaragücü ve playofftan da Boluspor gelir diye düşünüyorum ben.

Ankaragücü bir şekilde 2.sırayı alacaktır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt