1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Ankaragücü 90.dakika gol atıp İstanbulspor gibi kritik rakibi yendi ve 2 puan farkla 2.sırada kaldı.

Altınordu'da Eskişehir'i 4-2 yendi ve 45 puanla 4.sıraya geldi. PlayOff potası iyice şekillenmiş oldu böylece. Bolu ile Balıkesir arasında 4 puan fark var. Kalan 7 haftada çok zor. Balıkesir güven vermeyen bir takım çünkü.

Düşme hattı da efsane. Denizli,Samsun,Eskişehir,Adanaspor,ADS arasından biri düşecek. Bana göre Denizli ve ADS düşmez. Diğer üçlüden biri düşer.

Ankaragücü 90.dakika gol atıp İstanbulspor gibi kritik rakibi yendi ve 2 puan farkla 2.sırada kaldı.

Altınordu'da Eskişehir'i 4-2 yendi ve 45 puanla 4.sıraya geldi. PlayOff potası iyice şekillenmiş oldu böylece. Bolu ile Balıkesir arasında 4 puan fark var. Kalan 7 haftada çok zor. Balıkesir güven vermeyen bir takım çünkü.

Düşme hattı da efsane. Denizli,Samsun,Eskişehir,Adanaspor,ADS arasından biri düşecek. Bana göre Denizli ve ADS düşmez. Diğer üçlüden biri düşer.
Ligin en kötü teknik direktörlerinden biri olan TRT Spor yorumcusu Giray Bulak, Balikesir'le playoff yaparsa futbola olan inancim ciddi anlamda azalir.

Ligin en kötü teknik direktörlerinden biri olan TRT Spor yorumcusu Giray Bulak, Balikesir'le playoff yaparsa futbola olan inancim ciddi anlamda azalir.

yapamaz. Önceki teknik adamları daha iyiydi ama yolladılar zorla. Bolu,Gazişehir,Altınordu çok formda zaten. AGücü ve Ümraniye'yi de yakalayamazlar.

Bir ihtimal Elazığ PlayOff yapabilir. Üst üste Antep ve Manisa gibi düşmüş takımlarla oynayacaklar. Bu hafta Gazişehir'den son dakika yemeseler çok daha fazla şansları olurdu tabi.

Geçen sene çok daha çekişmeliydi lig ama bu sene özellikle Antep ve Manisa'nın çöküşü yüzünden erken koptu lig.

Gönlümüz ANKARAGÜCÜ ve ALTINORDU'dan yana.

Balikesir ise Giray Bulak'i getirerek intihar etti. Playofflara bile katilamayacaklar gibi.

Şu Ümraniye ve Rize'nin çıkmasını hiç istemiyorum ama ikisinden biri kesin çıkacak.Hatta ikisinin birden çıkma ihtimali bile var.

Bugün Giresun ve Erzurum'un ufak olan Playoff şansı resmen bitti. Kalan maçları bir nevi formalite maçları olacak. Ümraniye son dakika golüyle ilk 2 umudunu korudu.

Bolu PlayOff şansını sürdürüyor. Altınordu Giresun deplasmanından kritik 1 puan aldı. Günün özeti böyle.

Üst Alt