#10 Arda Turan | Arşiv - Sayfa 446 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Arda Turan | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

seni seviyoruz ve seninle gurur duyuyoruz kaptan kazakistan ve belçika maçlarında senden gol bekliyoruz :yenieek:

Bu adam bu takımın kaptanlığını hak etmiyor istediği zaman oynuyor istemediği zaman oynamıyor, Avrupa kupasından elenmemizi sağlayan türk oyunculardır ve onların kaptanı Arda Turandır!

Yetenegine gelince ben ARdanın kendini geliştiremedigini ileri sürenlere katılmıyorum. Yaw Adam artık Şut çekebiliyor, Yaw artık oyunu daha basit oynayabiliyor. Demem o ki bu adam bi kaç sene sonra Türkiye nin Arshavin i olur. Ama Galatasaray da kalmasını kesinlikle istemiyorum. Dedigim gibi keyfi oyuncular bu takımın oyuncuları değil. Taraftara suç atan taraftarını iyi gün dostu olmakla eleştirerek eleştiriye kapalı olan bi kaptan istemiyorum ben. Biz Galatasarayın yanındaysak gerektigi yerde överiz de desteklerizde söverizde. Ha Her zaman destek veririrz bu da böyle biline...

Bu adam bu takımın kaptanlığını hak etmiyor istediği zaman oynuyor istemediği zaman oynamıyor, Avrupa kupasından elenmemizi sağlayan türk oyunculardır ve onların kaptanı Arda Turandır!

Yetenegine gelince ben ARdanın kendini geliştiremedigini ileri sürenlere katılmıyorum. Yaw Adam artık Şut çekebiliyor, Yaw artık oyunu daha basit oynayabiliyor. Demem o ki bu adam bi kaç sene sonra Türkiye nin Arshavin i olur. Ama Galatasaray da kalmasını kesinlikle istemiyorum. Dedigim gibi keyfi oyuncular bu takımın oyuncuları değil. Taraftara suç atan taraftarını iyi gün dostu olmakla eleştirerek eleştiriye kapalı olan bi kaptan istemiyorum ben. Biz Galatasarayın yanındaysak gerektigi yerde överiz de desteklerizde söverizde. Ha Her zaman destek veririrz bu da böyle biline...

Tamam

Dün akşam geç saatlerde oyuncumuz Arda Turan’ı bonservisiyle birlikte satın almak içinAtletico Madrid kulübünden yazılı bir teklif almış bulunuyoruz.

Sezon planlamamızın içersinde kaptanımız Arda Turan ile hem teknik, hem idari,hem de manevi anlamda yollarımızı ayırmak gibi bir düşüncemiz olmadığı için transferin son gününde yapılan ve aşağıda sunulan teklifi kabul etmediğimizi spor kamuoyu ile paylaşırız.

Galatasaray Spor Kulübü yönetimi ile aynı çizgide ve aynı düşüncede olan kaptanımız Arda Turan; Galatasaraylılığını ve Galatasaraylı duruşunu bir kez daha kanıtlayarak maddi manevi kulübünün ve renklerinin hizmetinde olduğunu belgelemiş ve bu kararımızın yanında yer almıştır.

Galatasaray Spor Kulübü

Duyuru: Arda Turan - 31.08.2010 20:29 (GALATASARAY AŞ) / Galatasaray.org

siz daha konuşunnnn arda gsye aşık olmasa en ii yerlimiz gidiyodu

Çok güzel oldu bu. Medyanın gazıyla Arda'ya kötü oyuncu diyenler, beş kuruş etmez diyenler tabiri caizse "kapak" oldu. Arda da iyiki gitmedi, gitseydi takımda Türk oyuncu sorunu çekecektik...

Arda çift haneli rakamlara gidemez diyenlere de kapak olsun. Formda olmadığı dönemde böyle bir teklif aldı. Çok iyi bir sezon geçirirse seneye 15-16 milyon euroluk teklifler gelebilir.

Arkadaşlar bu bir öngörü değil. Arda Turan hala gidebilir. Menajeri gitmesi için uğraşıyormuş aldığım bilgilere göre. Transfer sezonu tamamen kapanmadan Galatasaraylıların içi rahat olmayacak..

Galatasaray resmi sitesinde açıklanan bilgide,Atletico Madrid'in Arda'yı kadrosuna katmak için kulübümüze 3 taksitle 11 milyon euro teklif ettiği,kulübümüzün bu öneriyi reddettiği bildirildi.

Açıkcası ben yönetimin para verilince herkesi yollayabileceğini düşünüyordum fakat öyle olmadı,iyi de oldu.. Arda Turan bu sezon yeni stadda oynamadan giderse,ondan çok ben üzülürdüm,nitekim bizimde bu sezon ona çok ihtiyacımız olacak..

Kolektifutbol

Arda çift haneli rakamlara gidemez diyenlere de kapak olsun. Formda olmadığı dönemde böyle bir teklif aldı. Çok iyi bir sezon geçirirse seneye 15-16 milyon euroluk teklifler gelebilir.

tek top oynasa biraz daha fazla ve topu nezaman ayaginda tutmasi gerektigini cozebilse

son mactaki kosu miktari ile bence 20 hatta 30 bile zor degil

ama son mactaki 60 dkklik takimi yavaslatmasini ancak GS kaldirir. Ingilterede gozunun yasina bakmazlar oyunu o kadar yavaslatan adamin mesela

B_7c134a794e825d6d7efbc4d7b441325d.jpg

belge :)

Off ulan off satsana be adam.

Neden satsın ki? Gerizekalı mı Galatasaray yönetimi? Jurado bile 13 milyona gitti Atletico Madrid'den. Bak dikkat et Jurado diyorum. Atletico Madrid'in Ceyhun Eriş'i.

Ayrıca Arda gitsin diyenlerinde hakikaten planlama yeteneğinden yoksun olduğunu düşünüyorum. Elde belki 150 milyon dolarlık kadro var. Misimovic, Baros, Elano gibi yabancıların yanına koyacağın 5 Türk futbolcusu kimler olacak acaba?

Yüzeysel düşündüğünde hayat çok kolay gelir ama acı gerçekle karşılaştığında sudan çıkmış balık gibi kalırsın.

Elalem kör gözlü futbolcusuna badem gözlüm der, biz bu takım için her şeyi yapan, takımın en çok performans gösteren futbolcusunu, vefa göstermemiz gerekirken yıpratmak için her şeyi yapıyoruz.

Kewell gitmesin diye kendini yırtan taraftar Arda'yı nasıl bu kadar kolay harcıyor anlamıyorum. Nedir yani?

Ayrıca admin olmanın sorumluluk gerektirdiğini düşünüyorum. Hakan Balta'ya küfür etmenin yanı sıra, Arda'yı yıpratmak için elinden gelen, her fırsatta aleyhine açıklama yapan adminler var. O rütbenin getirdiği sorumluluk en azından negatif durumlarda daha yuvarlak açıklamalar yapmakken, her şey yoluna girmeye başladığında hala elindeki minicik kürdanla binanın temelini nasıl kazarım diye uğraşmak niye?

Neden satsın ki? Gerizekalı mı Galatasaray yönetimi? Jurado bile 13 milyona gitti Atletico Madrid'den. Bak dikkat et Jurado diyorum. Atletico Madrid'in Ceyhun Eriş'i.

Ayrıca Arda gitsin diyenlerinde hakikaten planlama yeteneğinden yoksun olduğunu düşünüyorum. Elde belki 150 milyon dolarlık kadro var. Misimovic, Baros, Elano gibi yabancıların yanına koyacağın 5 Türk futbolcusu kimler olacak acaba?

Yüzeysel düşündüğünde hayat çok kolay gelir ama acı gerçekle karşılaştığında sudan çıkmış balık gibi kalırsın.

Elalem kör gözlü futbolcusuna badem gözlüm der, biz bu takım için her şeyi yapan, takımın en çok performans gösteren futbolcusunu, vefa göstermemiz gerekirken yıpratmak için her şeyi yapıyoruz.

Kewell gitmesin diye kendini yırtan taraftar Arda'yı nasıl bu kadar kolay harcıyor anlamıyorum. Nedir yani?

Ayrıca admin olmanın sorumluluk gerektirdiğini düşünüyorum. Hakan Balta'ya küfür etmenin yanı sıra, Arda'yı yıpratmak için elinden gelen, her fırsatta aleyhine açıklama yapan adminler var. O rütbenin getirdiği sorumluluk en azından negatif durumlarda daha yuvarlak açıklamalar yapmakken, her şey yoluna girmeye başladığında hala elindeki minicik kürdanla binanın temelini nasıl kazarım diye uğraşmak niye?

Geçmiş sayfalara bak. Benim yazdıklarıma bak. Sonra gel Arda hakkında konuş benimle :)

Arda'yı sat dememin sebebi Arda gitmezse Hasan Şaş olup kalacak bu kulüpte. Arda bu taraftarı haketmiyor. Gitsin kendini geliştirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt