#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

O maçtaydım (gb tribününde)
Tam bir hainsin!

20091.jpg

Seyir zevki çok yüksek bir oyuncuydu. çook.. Lakin yemekhaneden su meyve suyu kek vs çalıp brezilyaya göndermesi bana bir keko olduğunu göstermişti. Volkan'dan kaçtığında çok üzülmüştüm. Bir iki tokat atıp efsaneleşme fırsatı eline altın tepside gelmişken korkak bir zavallı gibi kaçmıştı. Rahmetlik Özhan başkan ne güzelde anons etmişti transferini :) Hey gidi günler heyyyy

İlk maçında attığı golü unutamıyorum ben de.. Lincooooln Lincoooln diye inletmiştik kahveyi. O zamanlar kahvede izliyoduk maçları 😁

Kısa sürede olsa gözümüzün pasını almıştır. Medya her saniye başı Lincolne atlarken , volkan sahada tekmelerken klüp arkasında hiç durmadı.

adam maç esnasında ayağı ile top sektirdi diye adama tam 1 ay saldırdılar. lafı şerefsiz bu linco ya kadar getirdiler :asd:

adam sadece top sürerken top sektirmişti :asd:

Ilk macinda rize’ye attigi muthis gol den sonra acaba yeni Hagi’yi bulduk mu diye bayagi umutlandirdi

Hatta o golün daha güzelini 2-3 mac sonra ankaragucu macinda atmisti

Ne olduysa kadro disi kaldigi bjk macindan sonra oldu,karakter olarak bayagi takintili ve kindar bir insan oldugu ortaya cikti

Üst Alt