#10 Felipe Melo (ARŞİV) - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Felipe Melo (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Felipe Melo

melonun dinlendirebilecek bir alternatif turk bulmamız lazım.ne kadar doğru bilinmez ama readingten cem karacan cimbomluymuş aslında meloyu yedekleyebilirdi.

4 kere topu asis yapıcam derken auta attı. fakat her geçen gün iyiye gidiyor. 2-3 maç sonra toparlar hem maç olarak hemde kondisyon olaran bir ileri seviyeye gelir.

ayrıca böyle giderse seneye bonservisinin alınacağını sanmıyorum.

melonun dinlendirebilecek bir alternatif turk bulmamız lazım.ne kadar doğru bilinmez ama readingten cem karacan cimbomluymuş aslında meloyu yedekleyebilirdi.

furkan-yekta varken artık cem karacan işi olmaz...

seneye en az 4-5 tane gönderilecek oyuncu olacak... sol kanada yerli bek (kim olur bilmiyorum) , hamitin alternatifi sağ açık (sercan sararer olabilir), elmanderi satıp yabancı forvet alabilirler yada elmander kalırsa yabancı forvet alınmaz.

not: ben daha çok alt yapıya yatırım yapılacağını düşünmekteyim. scout ekibinin arı gibi çalıştığını biliyorum bakalım önümüzde ki seneler alt yapıdan yeni ardalar çıkacak mı...

Yapmadigini nerden biliyorsun. Adam belki düz kosu yapmistir? Her 5 yildizli hotel'in icinde Fitness salonu vardir. Ancak 'mac ritmi' ve kondüsyon temamen birbirinden farkli iki sey. Bir futbolcu'nun kondusyon'u cok iyi olabilir (Baris Özbek bi zamanlar at gibi kosuyordu, ancak felaket yeteneksizdi)

Tabii ki Melo daha fazla calismali antremanlarda, ancak Melo'nun asil problemi mac eksigi.

O yüzden ben acikcasi dert etmiyorum. Melo kisa süre icinde kendine gelir.

dikkat ettiysen kilo fazlası var, eger yapmış olsaydı sence o kilolar olurmuydu.

bir ikincisi ikili mücadelelerde bu sene, geçen seneye göre fiziken güçsüz kaldığı durumlar epey fazla.

furkan-yekta varken artık cem karacan işi olmaz...

seneye en az 4-5 tane gönderilecek oyuncu olacak... sol kanada yerli bek (kim olur bilmiyorum) , hamitin alternatifi sağ açık (sercan sararer olabilir), elmanderi satıp yabancı forvet alabilirler yada elmander kalırsa yabancı forvet alınmaz.

not: ben daha çok alt yapıya yatırım yapılacağını düşünmekteyim. scout ekibinin arı gibi çalıştığını biliyorum bakalım önümüzde ki seneler alt yapıdan yeni ardalar çıkacak mı...

yekta kanat oyunucusu furkanda selçuğu yedekler.bunlar meloyu bence yedekleyemez.hiç orda oynamadılar.o bolge pozisyon bilgisi gerektirir. oynasalar bile orayı doldurabilceklerinden şüpheliyim .bence oraya turk transfer şart.

yekta kanat oyunucusu furkanda selçuğu yedekler.bunlar meloyu bence yedekleyemez.hiç orda oynamadılar.o bolge pozisyon bilgisi gerektirir. oynasalar bile orayı doldurabilceklerinden şüpheliyim .bence oraya turk transfer şart.

hocam haklsıın sakatlanırsa geriye dönük ortasahada melonun alternatifi yok fakat takım savunması yaptığımızdan malonun yerini idare edebilecek oyuncu bulunur.

Melo fizik ve kondisyon bakımından aynı Melo. Moralman daha iyi olması gerek. Diğer yanda önünü, etrafını süpüren, rakibe basan presçi bir Engin yok artık orta sahada.

#10 Felipe Melo

bana melo topiği yasaklayın isterseniz ama söylemeden edemeyeceğim bugün akhisara bile absürt top kayıpları yaptı melo hele manu maçında oynadığı oyun yüzünden hayatımda ilk defa bir forumdan ceza yedim bu kadar eleştirmemizin sebebi melo düşmanlığı falan değil onlar ayrı durumlar oyun dışı eleştirdiğim şeyler de var ancak asıl sebep melo geçen sene nasılsa asıl bu sene cl de o performansı bekliyorum ligin ne önemi var önemli olan avrupa inşallah braga cluj maçlarında beni yine utandıracak melo tek dileğim bu

Haklisin bende fazla begenmedim.. Ilk 2 satirini okudum.. Melo bu degil, cok sacma pas hatalari yapar oldu.. Son 10 dakika iyiydi ama.

Bence vasatı yine aşamadı, göğsüyle attığı top ofsayt olmasaydı kendine gelmesini hızlandırabilirdi biraz daha.

dün iyi değildi kendine gelmeli artık şahsen 2-3 hafta sonra gelebilir veya atacağı 1 gol bile yeterli olabilir

arkadaslar ne 2-3 haftasindan bahsediyorsunuz.. en az 6 hafta sürer melonun kendini bulmasi

adam 2.5ay daha az antreman yapdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt