#10 Felipe Melo (ARŞİV) - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Felipe Melo (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Felipe Melo

Fiziksel eksikliği yüzünden topla çıkışlarını 2ye1'lerini göremez olduk kendini toplasa hücum zenginliğine birşey daha eklemiş olucaz.

Bu sezon birkaç maça daha ihtiyacı var Melo'nun doğrudur.

Kendisini bir tek Manu maçında beğenmedim. Ama her hafta kötü diye yorumlar yapılıyor.

Tamam geçen seneki gibi değil ama adamın attığı 70-80 metrelik diagonal paslar var takımı bir anda atağa kaldıran, bari paslarına laf etmeyin birader :SS:

Bu sezon birkaç maça daha ihtiyacı var Melo'nun doğrudur.

Kendisini bir tek Manu maçında beğenmedim. Ama her hafta kötü diye yorumlar yapılıyor.

Tamam geçen seneki gibi değil ama adamın attığı 70-80 metrelik diagonal paslar var takımı bir anda atağa kaldıran, bari paslarına laf etmeyin birader :SS:

melo oyle kritik bir durumda ki o kötü oynadı mı otomatik olarak selçukta ileriye katkıyı veremiyor bu seferde takımın hücüm gücü düşüyor.

bu sebebten melonun hataları çok daha fazla onem arz eder hale geldi geçen seneki gibi kanat oynayanlar defans yardım etmiyor hatta forvetler bile sırf bu sebeten selçuk ofansta yeteneklerini gösteremiyor

Yönetim umarım bundan sonra transferleri yılan hikayesine cevirmez.

Adam yetersiz kalıyor.Kendi elimizle ust duzey formda ki adamımızı yerle yeksan ettik.

Kendine gelecektir tabiki ama umarım bir daha yönetim kendi ayağına sıkmaz.

Ege Han bey. Melo suan cok formsuz. Bu sezon henuz hic bir macta iyi oynamadi. Paslarina laf atmayin diyorsun da 2 guzel pas atiyorsa 5 tanesi isabetsiz. En son Akhisar macinda isabetsiz paslari beni deli etti.

Burda yonetimde suclu, Melo da. Melo Juve'nin oyuncusuydu, gidip antrenman yapamazmiydi? Yapabilirdi ama yapmadi. Yonetim ise 5 kurusun hesabini yapti, ha bire indirim istedi is uzadi. Her iki tarafta sucludur.

Bence Melo' nun fizik, antreman gibi hiç bir sorunu yok. Adam Galatasaray' ı geçen sezon şampiyon yaptı, transferinde dalga geçercesine üç beş kuruşun hesabını yaptık, aylarca oyaladık. Bununla kalmadı kariyerleri fazla parlak olmayan Amrabat ve Hamit için düşünmeden milyonlarca euro masaya bastırıldı. Tüm bunlar Melo'nun moralini çok bozdu. United maçında yanıdaki adamı kovalayamayıp, gole neden olması tamamen psikolojik bir olay. Hem geçen sene bıraktığı şampiyon takım aynı takım değil, artık Emre ve Engin ideal kadroda değil. Emre ve Engin, Melo ve Selçuk' un önünü süpürüyor, presleriyler orta sahayı toparlıyordu, bu nedenle Selçuk ve Melo bu sezon hücumda fazla yoklar.

Bence Melo' nun fizik, antreman gibi hiç bir sorunu yok. Adam Galatasaray' ı geçen sezon şampiyon yaptı, transferinde dalga geçercesine üç beş kuruşun hesabını yaptık, aylarca oyaladık. Bununla kalmadı kariyerleri fazla parlak olmayan Amrabat ve Hamit için düşünmeden milyonlarca euro masaya bastırıldı. Tüm bunlar Melo'nun moralini çok bozdu. United maçında yanıdaki adamı kovalayamayıp, gole neden olması tamamen psikolojik bir olay. Hem geçen sene bıraktığı şampiyon takım aynı takım değil, artık Emre ve Engin ideal kadroda değil. Emre ve Engin, Melo ve Selçuk' un önünü süpürüyor, presleriyler orta sahayı toparlıyordu, bu nedenle Selçuk ve Melo bu sezon hücumda fazla yoklar.

hocam akla ziyan yorumlar yapıyorsun ya.dünyadaki hiçbir futnolcu 2,5 ay antreman yapmayıp tatil yapsa 2 ciğer bile taşısa kondisyon sorunu yaşar.manchester maçındaki adam kovalamayışının tek sebebi kondisyon ve maç eksiği.aksi halde fatih hoca onu oynatmaz.kaldı ki geçen sene bizi melo şampiyon yapmadı fatih hoca yaptı. ayrıca şu hamit takıntına son ver.fazla parlak olmayan kariyer dediğin adamın 4 sene bayern 1 sene madrid forması giydi şampiyonlar ligi finali oynadı.hamitin kariyerinde bu ligte adam yok.

Höykürerek güldüm

Hamit gelmiş geçmiş en iyi kariyere sahip olan Türk Milli Takımı formasını giymiş futbolcudur. CL de (yanlışım varsa düzeltin) final oynayan tek Türk Futbolcusudur.

ayrıca milyonlarca euro derken;

Real Madrid CF profesyonel futbolcularından Hamit Altıntop ile 2012-2013 sezonundan başlamak üzere 4 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre futbolcunun kulübüne 3.500.000 EUR bonservis bedeli ödenecektir. Futbolcuya ise 2012-2013 ve 2013-2014 sezonlarının herbiri için 2.900.000 EUR sabit transfer ücreti ve 20.000 EUR maçbaşı ücreti, 2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarının herbiri için 2.750.000 EUR sabit transfer ücreti ve 25.000 EUR maç başı ücreti ödenecektir.

Yedek Hamit gelmiş geçmiş en iyi kariyere sahip olan Türk Milli Takımı formasını giymiş futbolcudur. CL de (yanlışım varsa düzeltin) final oynayan tek Türk Futbolcusudur. ayrıca milyonlarca euro derken;
Evet yanlışın var. Hamit herhalde bir sakatlık ve cezadan dolayı istemedende olsa Beyern' de finalde oyuna alınmış olabilir. Ama Yıldıray Baştürk takımın tüm maçlarında 90 dakika oynayarak Leverkusen ile Champions League' de finale kadar gelmiş ve finalde oynamış ilk Türk futbolcusudur. Finalde Real'e karşı oynadılar. Yıldıray Baştürk takımının as 10 numarasıydı. Futbol tarihini anlatırken biraz adaletli olalım.

Klüp açısından değil, klüplerinde hep yedek kalması açısından söyledim.

Hamit hala kadroya girebilseydi getiremezdik zaten.

Ya arkadaşlar bu adamı Robben'in Ribery nin yerine koyuyordu Bayern yeri geldiği zaman.Takır takır da oynuyordu.

Topçu harcamak bu kadar kolay mı.Harika bir yerli omurgamız var artık..Arda gitmemiş olsaydı rahatlıkla söylerdim 5 sene biz şampiyonuz diye( Yerli açısından söyledim ardasız da 5 sene şampiyon olabiliriz ama Ardada olsaydı milli takım gibi olmuştuk)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt