10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !

Cevap: 10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !

Zorlasan verirsinde, bonservisiyle iyi ve ac birini alip seneligine 2 vermek daha mantikli. Sen basta Hagicisin, sonra Lincolncusun. Klas topcudan anlarsin, izle. Adamin her hareketi top kokuyor.

[video=youtube;8R1NCl383Pk]https://www.youtube.com/watch?v=8R1NCl383Pk[/video]

Montpellier - 15'ten asagı bırakmaz yanlız bunu [ki onlar da CL'ye katılıcak onumuzdeki sezon]

Berbatov alındı diyelim iki tane de hızlı ve ORTA YAPMAYI BİLEN kanat alırsak Türkiye'den gidene kadar gol krallığına ambargo koyar Elmande beraber ilk ikiden düşmezler

Montpellier - 15'ten asagı bırakmaz yanlız bunu

Sow icinde 15-20 diyorlardi. Ya her neyse ver gerekirse 15 milyon sorun degil boyle adamlar icin. CL'den gelecek parayi bi tarafimiza mi sokucaz? Daha 25 yasinda, kariyerinin en verimli caginda. Elmander gibi bir savacinin yaninda Giroud gibi bir adam kacari yok destan yazar.

ingiltereden sarısın uzun boylu adam da bu olsa gerek heralde. bende Berbatovun alınacagını dusunuyorum, bonservısı elınde oyuncu profılınede uyuyo.

Sezon sonu ŞL ye gittigimizde şu değişiklikler sizi tatmin eder mi?

** GİDENLER**

*Baros

*Ayhan

*Batdal

*Servet

*Riera

*Pino

*Stancu

*Serkan

**GELENLER**

*Berbatov

*Culio

*Hamit

*Gökhan Töre

*Amrabat

*Serdar Aziz

*Taiwo

Şampiyonlar Ligi için gerekli bence. Belliki Baros-Sercan-M.Batdal üçlüsünden bir hayır gelmeyecek bize artık. Bu 3 isim de giderse bir yerli bir yabancı lazım ileri hatta

Mükemmel olur. Hele ki Elmander ile müthiş ikili olurlar. Yalnız dediğiniz gibi, en az 1 tane üst düzey kanat oyuncusu lazım bize. Bana göre 2 tane alınmalı ama yönetim sadece sağ tarafa alacaktır. Bakalım neler olacak yaz döneminde. Piyasadaki serbest oyuncuları alabilecek mi yönetim ? Sanmıyorum, İnşallah yanılırım da doya doya çempıyıns izleriz. :)

Katar'i da gectik. 3 sene icin 10 milyon normal diyenler var. Gözlerime inanamiyorum. 10 milyonun 1/1000'i bir arada görmemis insanlar üstelik. 10 milyonu Ronaldinho kalitesindeki admalara versin, ki o bile fazla. Berbatov'un futbol ömrü 10 sene sürmez zaten. Adam yatmaya gelir bize.

10 milyon Berbatov'a verecegime, 8-10 milyon bir Güney Amerikali veya zenci forvete verip, 3-5 yil faydalanirim.

edit: ok şimdi anladım

Ama yine de versinler valla 3 -4 hatta değil 3 senelik 2 senelik için bile 10 iyidir.

3 yıllık 8 milyona adam bulup 3-5 sene faydalanalım diye geçti bunca yıl, bir katkı verdi mi hayır.

Pino'ya falan tamah eder hale geldik. Parayı neyse basıp alacaksın.

ingiltereden sarısın uzun boylu adam da bu olsa gerek heralde. bende Berbatovun alınacagını dusunuyorum, bonservısı elınde oyuncu profılınede uyuyo.

Sezon sonu ŞL ye gittigimizde şu değişiklikler sizi tatmin eder mi?

** GİDENLER**

*Baros

*Ayhan

*Batdal

*Servet

*Riera

*Pino

*Stancu

*Serkan

**GELENLER**

*Berbatov

*Culio

*Hamit

*Gökhan Töre

*Amrabat

*Serdar Aziz

*Taiwo

Vucut vucuta temansin daha az oldugu ve oyunu cirkinlestirmekten ziyade futbolu oynatan belli standartlarin bulundugu Sampiyonlar Ligi gibi bir platformda, Pino'da kenardan gelip parlayabilir. Bu isler hic belli olmaz. Elmander'in arkasinda cok is yapacagini dusunuyorum. Bos alanda durdurulmaz bir oyuncu cunku.

edit: ok şimdi anladım

Ama yine de versinler valla 3 -4 hatta değil 3 senelik 2 senelik için bile 10 iyidir.

3 yıllık 8 milyona adam bulup 3-5 sene faydalanalım diye geçti bunca yıl, bir katkı verdi mi hayır.

Pino'ya falan tamah eder hale geldik. Parayı neyse basıp alacaksın.

8-10 dediysek siradan adam demedik.

Berbatov gelirse, son duragi olacagiz. Eziklerin politikasiyla dalga gecerken onlar gibi mi olmak istiyorsunuz?

Gelirse 1 sene zar zor oynar, anca huzursuzluk cikarir.

Son baharini yasiyan oyunculari istemiyorum artik ben kulüpte. Gence veya orta yasli zimba gibi adamlar istiyorum.

Vucut vucuta temansin daha az oldugu ve oyunu cirkinlestirmekten ziyade futbolu oynatan belli standartlarin bulundugu Sampiyonlar Ligi gibi bir platformda, Pino'da kenardan gelip parlayabilir. Bu isler hic belli olmaz. Elmander'in arkasinda cok is yapacagini dusunuyorum. Bos alanda durdurulmaz bir oyuncu cunku.

Aynen. Suan Pino olsa, cok büyük katki yaratirdi. Adamda hiz, teknik, sut hersey var. Elmander ile birlikte iyi ikili olurlardi.

Hic katki vermese bile, Riera'dan faydali olurdu!

Elmander'in defansi mesgul ederken yaratacagi bos alanlarda, Pino kalecileri ve geriye kalan defans oyuncularini ayni anda kale direklerine asardi.

Bende artık aldık gözüyle bakıyorum.Hatırlarsanız ara transfer döneminde başkanın bir açıklaması vardı.İşte İngiltere'den bir oyuncuyla görüşmemiz oldu ama o oyuncu sene sonu serbest kalıyor.Bizde o oyuncuya bonservis bedeli vermek istemedik diye.Bu iş olur :ask:

+ Chivu'da gelir.Bedava da üstümüze yoktur :asd:

10 mu milyon euro?Şaka filan olmalı.Berbatov ihtiyacımız olan tarzda bir forvet değil.Hem yanlış seçim hem o para çok.Sıkıntı var.

montolivo nun sözlesmesi bitiyor.melo-montolivo-selcuk üclü orta saha iyi olmazmi?

Üst Alt