#10 Wesley Sneijder - Sayfa 264 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kimi zaman aşık olup saz çalardı
sneij_saz.jpg
kimi zaman garson olup içecek dağıtırdı
,CZPzTHigG0i9m4QtLIdfgQ.jpg
gerçekten çok yönlü bir sporcuydu.

ilk geldiğinde sazı eline alır liderlik ederdi
ilk geldiğinde öyle paslar dağıtırdı ki en kral garsonlar halt yemiş.
her güzel şeyin sonu var maalesef,keşke hep öyle kalsaydı.
Ahahahahaha

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Sen de dahilsin.

Insanın kendini bilmesi ne güzel.

sent via GSC

Forumda en buyuk Sneijder hayranlarindan biriyimdir lakin hic bir futbolcu Galatasaray'dan buyuk degildir. Sneijder geldi, misyonu'nu tamamladi, belirli bir yasa geldi ve gitti. 1.5 yildir top oynamayan, tatilden kilo'lu donen, mac kazandirmayan ve ustelik 5 milyon kazanan oyuncuyu savunacak degilim, bu senin gozunde iki yuzluluk ise varsin iki yuzluluk olsun.

Senin amacin burada kendini hakli gostermek, egonu yukseltmek, Serdar konusunda, Badou konusunda yanildigini dile getiremeyen adam baskalarina bir zahmet laf sokmaya kalkmasin.
Tek haklı olduğun konu Serdar. Beni çok şaşırttı performansı ile. Diğerlerinde kesinlikle katılmıyorum

Badou abarttığınız kadar iyi bir performans sergilemedi bizde. Bu yüzden o konuda kendime laf ettirmem. Gayet de vasattı bizde. Sırf enerjisi gücü ile göz boyadı.

sent via GSC

Aynen 10 pasin 0 ni akatarin modern futbol. Micarlar böyle modernlige
Biz modern futbolun savunucularıyız,Modern Futbolu Sneijder ile oynayamazsın çünkü kendisi takımını rakip hücum yaparken 10 kişi oynatırdı ve hücumdada son döneminde kafası esince oynardı,Ben genel olarak biraz dalgaya alıyorum Belhanda-Sneijder olayını aslında ama burada herkesin yerden yere vurduğu adam gelmeden önce Nice'de çatır çatır top oynadı ve bankoydu Wesley ise o ligde nefes bile alamadı ve yarım devre kalamadı çünkü artık futbol onu bırakıyor.

Koca forumda benim kadar sneijder elestirisi , karsitligi yapan , bu sebeple kanli bicakli oldugum cogu kisi ile de sorunlarin cikis noktasi oldugunu bilen benden daha net ornek yoktur , tabi forumda aktif yazmaya baslamam sneijder in elestirildigi doneme denk geldi , onun da etkisi vardir

Simdi uzun olacak ama egri dogru konusalim . Oncelikle at sahibine gore kisner , sen modern futbolda 22 kisilik net bir kadro ile basari kovalaman gerekirken , "veririm sneijdere 5 milyon , o bizi kurtarir , seyirciyi de arkama alirim" mantalitesinde bir yonetim olursan , o zaman sneijder de bu hale gelir

Sneijder deki dususun bir numarali sebebi yas filan degil dursun ozbek yonetimidir , bunu en cok sneijder elestirisi yaptigim donemde de defalarca soyledim

Sneijder herseyi yapar diye sacma sapan takim kurarsan , forumlarda da o beklentiyi karsilayamayan adamin uzerine gidilir

Bu yonetim tarafi..

Gelelim seyirciye . Seyircideki bu orta sahanin ortasi denen lanet mevkiye adam arama hastaligi oldugu surece buraya ballack , modric , kross gelse yine tatmin olmayiz . Biz turkiyeden 3-4 adam sayariz , hagi , alex , belki sergen ve yeni donemde de talisca .. bunlar cok mac cevirdiler cok gol attilar ve akilda kaldilar .. fakat biz her oyuncudan harika kafa golleri de atsin , serbest vuruslari 90 a olsun , asist ozelligi oldugu kadar kondusyonu 90 dakika yetsin ve adam kovalasin filan istiyoruz

Bir de utanmadan bu tip bir adam varsa da 2 senedir avrupada ya olmayan ya on elemelerde elenen Gs ye transfer olmayi istesin filan istiyoruz . BOYLE BIR DUNYA YOK !

Teknik direktorlere de deginelim . Sneijder terim ile , aysal yonetimindeki takim ile harikaydi da 3 ay yaslaninca mi hamza ve ozbekle veya yarsuvatla kotu oldu ? Tamamiyle teknik adamlarin oyuncuyu yonetme becerisi

Gelelim sneijder e . Neden robben hala milli takimin ve bayern in as oyuncusu iken , farkli yetenekler ama benzer seviyenin oyunculari olan podolski japonyada , rvp gibi adam turkiyeden sonra ulkesinde , sneijder ise turkiye nice katar siralamasinda ?

Burada bazi oyuncularin , buna podolski ve sneijder dahil , hayat planlamalarinda futbola bakis ciddiyeti ile alakali bir sorun var , veya buna sorun degil tercih de diyebilirsin . Bu adamlar gunumuz futbolu icin erken bir yasta malesef kontak kapatmayi yeglediler . Bu elestirilmeli midir ? Yoksa dogru ongoru ile bu sozlesme sureleri ve maaslar duzenlenmeli midir , belki ikisi de ..

Tek haklı olduğun konu Serdar. Beni çok şaşırttı performansı ile. Diğerlerinde kesinlikle katılmıyorum

Badou abarttığınız kadar iyi bir performans sergilemedi bizde. Bu yüzden o konuda kendime laf ettirmem. Gayet de vasattı bizde. Sırf enerjisi gücü ile göz boyadı.

sent via GSC

Vasat Badou ya biraz göz atalım ne kadar da vasat :D

Belhanda videolarindan sonra Badou videolarina mi basladiniz.

Cok mantikli zaten bir kac saniyelik hareketlerle bir oyuncunun performansini genel olarak degerlendirmek. Ikna oldum hemen.

Stoke'da o kadar mal bir takım ki hiç izlemediği vasat bir adama 16 milyon verdi

Stoke küme düşecek dersin şimdi eee düşsün ne olacak Badou yine EPL de kalmaya devam edecek.Hani vasat olan :D

Stoke'da o kadar mal bir takım ki hiç izlemediği vasat bir adama 16 milyon verdi

Stoke küme düşecek dersin şimdi eee düşsün ne olacak Badou yine EPL de kalmaya devam edecek.Hani vasat olan :D

Sorun Stoke da degil. Ingilizlerin affedersin bok gibi para kazanmasinda, kime ne vereceklerini sasirdilar iyice.

Bir takim bir oyuncuya cok para verdi diye o oyuncu cok iyi oyuncu mu oluyor direkt? Sana tam ters orantili bir örnek vereyim, biz Belhanda ya 10 Milyon verdik Belhanda iyi oyuncu mu oluyor simdi. Böyle basit böyle absürt bir bakis acisi mi olur yahu.

Demek ki mal olabiliyormus takimlar. Badou yu o paralara almalari bizim adimiza cok güzel birseydi, maliyeti performansini kesinlikle karsilamiyordu, ister katil ister katilma. Kagit üstünde 7,5 verdik ama daha fazla verdigimize dair söylentiler var, ki Dursun dan her pislik beklenir arti olarak 3,3 Milyon aliyordu bu adam. Eh yuh yani.

Takima yeni katilan adamlardan sadece Fernando aldigi parayi hak ediyordu sakatlanana kadar ki performansi ile bir de Gomis. Digerleri hak etmiyor kesinlikle.
Burada kastim cok kazananlar (Feghouli, Belhanda, Badou, Maicon vs)

Son düzenleme:
Nic
Biz modern futbolun savunucularıyız,Modern Futbolu Sneijder ile oynayamazsın çünkü kendisi takımını rakip hücum yaparken 10 kişi oynatırdı ve hücumdada son döneminde kafası esince oynardı,Ben genel olarak biraz dalgaya alıyorum Belhanda-Sneijder olayını aslında ama burada herkesin yerden yere vurduğu adam gelmeden önce Nice'de çatır çatır top oynadı ve bankoydu Wesley ise o ligde nefes bile alamadı ve yarım devre kalamadı çünkü artık futbol onu bırakıyor.
Nice de o kadar muazzam oynadiysa, uctuysa niye bunun 8 mio luk opsiyonunu degil de Saint Maximine bastilar parayi? Bu herif dengesizin teki de ondan. Montepellier haric her yerde sivadi ondan

Nic

Nice de o kadar muazzam oynadiysa, uctuysa niye bunun 8 mio luk opsiyonunu degil de Saint Maximine bastilar parayi? Bu herif dengesizin teki de ondan. Montepellier haric her yerde sivadi ondan
Şuan baktım Maximin'e genç bir oyuncu ve Belhanda ile aynı mevki oyuncusuda değil kanatta oynuyor birbiriyle ilgili hamleler değil,Sneijderi düşündüler bonservissiz transferle Belhandanın bonservisi yüksek olunca ve sonuç ortada işte,Sneijderin 33 yaşındaki hali ile Belhandayı kıyaslamak çok saçma birşey çünkü bunun cevabını Nice adındaki bir takım bize kanıtladı,Galatasaray performansları olarak Belhandanın bu yılı Sneijderin son yılından daha kötü değil,Sneijder o yıl 15 asist yaptı ama bunu toplasan 6-7 maçta yaptı ve sezon boyunca futbol olarak rezalet bir Galatasaray izledik Sneijderde bunun parçasıydı savunma hattı kötüydü diye mi sadece o kadar kötü oynuyoduk yoksa Selçuk,Sneijder,de Jong gibi veteran futbolculardan oluşan bi orta saha yüzünden mi

Şuan baktım Maximin'e genç bir oyuncu ve Belhanda ile aynı mevki oyuncusuda değil kanatta oynuyor birbiriyle ilgili hamleler değil,Sneijderi düşündüler bonservissiz transferle Belhandanın bonservisi yüksek olunca ve sonuç ortada işte,Sneijderin 33 yaşındaki hali ile Belhandayı kıyaslamak çok saçma birşey çünkü bunun cevabını Nice adındaki bir takım bize kanıtladı,Galatasaray performansları olarak Belhandanın bu yılı Sneijderin son yılından daha kötü değil,Sneijder o yıl 15 asist yaptı ama bunu toplasan 6-7 maçta yaptı ve sezon boyunca futbol olarak rezalet bir Galatasaray izledik Sneijderde bunun parçasıydı savunma hattı kötüydü diye mi sadece o kadar kötü oynuyoduk yoksa Selçuk,Sneijder,de Jong gibi veteran futbolculardan oluşan bi orta saha yüzünden mi
Tamam'da Belhanda bukadar iyi bir takimda bile iyi oynamiyor. Düsünsene arkasinda Birlolar, Selcuklar önünde Erenler. Birde Sneijder bu takimda oynat. Yürüse bile maclar kazandirir bize.
Belhandanin tek artisi ic sahada hayvan gibi pres yapmasi okadar.

Tamam'da Belhanda bukadar iyi bir takimda bile iyi oynamiyor. Düsünsene arkasinda Birlolar, Selcuklar önünde Erenler. Birde Sneijder bu takimda oynat. Yürüse bile maclar kazandirir bize.
Belhandanin tek artisi ic sahada hayvan gibi pres yapmasi okadar.
2015 yılındaki takıma eyvAllah bişey demiyorum o takımda Sneijder değil Messi olsa bişey yapamazdık,Geçen seneki takım en azından ön taraf olarak güçlü takımdı Poldi,Garry,Bruma,Eren,Sinan hepsi vardı bu sezondan bile iyi olabilir,orta saha olarakta işte 2. yarı olarak baz alırsak Fernando yoktu o takımda ciddi fark olarak ama Donk-Selçuk-Belhanda üçlüsüyle de çok maç aldık sen Fernando-Ndiaye var o yüzden bi zahmet iş yapsın falan diyordun demek ki bu adam arkasındakilere çok aşırı yük bindirmiyor öylede bi olay var.

Gerektiğinde Belhandayı savunmuş ve forumda abartıldığı kadar kötü olmadığını düşünen biri olarak Sneijder ile karşılaştırılmasına anlam veremiyorum. Belhanda Sneijderin ayakkabı bağcığı falan olur heralde anca

Bence Belhanda ile beraber oynasalar iyi katkı alırdık. Birbirlerinin eksiklerini kapatabilecek oyunculardı çünkü. Kontratını tamamlayıp sezon sonu iyi bir şekilde vedalaşırdık. Maaş sınırı diyeceksiniz ama Sneijder'e kadar bir ton yerli çöp vardı sözleşmesi feshedilmesi gereken.

Sorun Stoke da degil. Ingilizlerin affedersin bok gibi para kazanmasinda, kime ne vereceklerini sasirdilar iyice.

Bir takim bir oyuncuya cok para verdi diye o oyuncu cok iyi oyuncu mu oluyor direkt? Sana tam ters orantili bir örnek vereyim, biz Belhanda ya 10 Milyon verdik Belhanda iyi oyuncu mu oluyor simdi. Böyle basit böyle absürt bir bakis acisi mi olur yahu.

Demek ki mal olabiliyormus takimlar. Badou yu o paralara almalari bizim adimiza cok güzel birseydi, maliyeti performansini kesinlikle karsilamiyordu, ister katil ister katilma. Kagit üstünde 7,5 verdik ama daha fazla verdigimize dair söylentiler var, ki Dursun dan her pislik beklenir arti olarak 3,3 Milyon aliyordu bu adam. Eh yuh yani.

Takima yeni katilan adamlardan sadece Fernando aldigi parayi hak ediyordu sakatlanana kadar ki performansi ile bir de Gomis. Digerleri hak etmiyor kesinlikle.
Burada kastim cok kazananlar (Feghouli, Belhanda, Badou, Maicon vs)

Badou'nun bonservisi değil de maaşı çoktu

Onda da birilerinin cebine paralar girmiştir büyük olasılık,onda katılıyorum sana

Hatta daha ilk imzaladığında komisyon varsa bile performans alırız yazmıştım.Bende şüphelendim ondan 1,5 versen yine koşa koşa gelirdi Badou

Üst Alt