#10 Wesley Sneijder - Sayfa 269 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok güzel Şöyledin bu adamın futbolculuğuna lafımiz yoktu son 2 yılı hariç
Diğer kısımlarına gelince dibine kadar geçirmek lazım kendini takımdan büyük gormeler 40 gün tatil yapıp duba gibi dönmeler klübün transfer ve yonetim şeklini eleştirmek
Takım içind e grup olup kelle avına çıkmalar
Takimi yarisini toplayıp biz bu hocayı istemeyiz diye isyan çıkarmaya çalışmalar kondisyoner kovmalar denizli gitsin riirenkink gelsin demeler
Ercan Bey bütün gün dillediğiniz futbolcuyu dillerken içerisinde futbola dair tek kelime kullanamıyor olmanız dolayısıyla gelip burada ağlamanız çok normal. Dilerim ki o leş futbolcu gol falan atar da siz de rahatlarsınız, Galatasaraylılar olarak biz de rahatlarız.

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Medyanın her yazdığına inanıyor musun sürekli böyle?
Bu adama 1 milyon euro ceza niye kesildi araştır gel konuşalım
Sonra menajeri köpek gibi kapısında yattı klübün cezayı kaldırın diye
Haziran 2016 bunun röportajını okuyun bakalım neler demiş
Isterse yüz tane fenere gol atsın herkes işini yapacak gtu göbeği büyüyünce isim kasıp klubu oyuncağı gibi kullanmaya çalışmayacak

Birde kendine bir strateji belirlemis, savunduklarinda hakli gözükmek icin oyuncu hakkinda suclamalar uydurup iftira atiyor. Sorsan birini ispatlayamaz, yüzüne tükürsen rahatlar utancindan.

Ben bu kadar istikrarlı bir trol görmedim. Hani bi noktadan sonra beyninin karşı çıkması gerekiyor ama yok. Şaltelleri indirip giriyor foruma milleti geriyor durduk yere.

Fernando konusundan atılmıştı en son böyle devam ederse forumdan uzaklaştırılmalı..

Ben bu kadar istikrarlı bir trol görmedim. Hani bi noktadan sonra beyninin karşı çıkması gerekiyor ama yok. Şaltelleri indirip giriyor foruma milleti geriyor durduk yere.

Fernando konusundan atılmıştı en son böyle devam ederse forumdan uzaklaştırılmalı..
Ne uzaklastirmasi yahu. Birazdan beni raporlar ben gercekleri yüzüne vurdugum icin ceza verirler bana. Net diyorum, bu cocuk Galatasarayli fln degil. Forumu karistirmak icin 2 üyeligi var ve Galatasaray neyden kimden zarar ediyorsa, israrla onu savunur, bknz en son örnek Belhanda.

Trol degil. Aydin mesela trol'du. Hemde baya iyi birisi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkes kabul çok para alıp Son sene fazla bişey yapamadı, Kilo filan ama o berbat dediğimiz şişko sneijder bile rahat 5-6 maç kendisi aldı, 15 asist mi ne, bide 6 gol mu ne, 28 yaşında lesh anda ya bakınız....

Gönderenlerin ellerine sağlık 3 yıl sonra domine ediyoruz ligi

Domine etmemiz Sneijder'le alakalı sana göre galiba. Adam 2015'te taşıdı takımı sonra beraber oynadığı kadrolar ortada. Bu sene şampiyon olamazsak girer Fernando'ya sayıp söversin sen. Sırf insanları germek için. Hayatındaki tek amacı taraftar forumunda hiçbir mantık tutarlılık olmadan sadece başkalarını sinirlendirmek için boş yapmak olan gereksiz bir trol olmak nasıl duygu?

Herkes kabul çok para alıp Son sene fazla bişey yapamadı, Kilo filan ama o berbat dediğimiz şişko sneijder bile rahat 5-6 maç kendisi aldı, 15 asist mi ne, bide 6 gol mu ne, 28 yaşında lesh anda ya bakınız....
5 gol atip 17 assist yapiyor yahu, bir adamdan daha ne beklenir takim icinde? Bu adam Sabri, Selcuk, Donk, Eren, Umut, Yasin gibi futbol özürlüsü insanlarla oynadi.
Son sene bir tek Bruma ayak uydurdu bu adama ve ikisi takimi tasidi.

Bir düsünün yaninda Mariano, Fernando, Ndiaye, Gomis, Feghouli fln.

Diğer kısımlarına gelince dibine kadar geçirmek lazım kendini takımdan büyük gormeler 40 gün tatil yapıp duba gibi dönmeler klübün transfer ve yonetim şeklini eleştirmek
Takimi yarisini toplayıp biz bu hocayı istemeyiz diye isyan çıkarmaya çalışmalar kondisyoner kovmalar denizli gitsin riirenkink gelsin demeler

Prove it? Sneijder döndüğünde yaptığı açıklamalarda net şekilde hem Tudor'a, hem de Özbek'e direk lafı geçirdi. Sence bu kadar haklı oldukları konularda bu heriflerin tek kelime etmemeleri normal mi?

Takım içinde grup kurup birbirlerine düştüler dediğin adamların çok değil daha 1-2 sayfa önce Sneijder ile görülen samimiyeti de gayet net. He takım içinde grup kurmak dediğin De Jong ile samimi olması ise sen gerçekten aptal bir adammışsın diyerek sana cevap vermek için klavyede bastığım her tuşa acırım. Bugün Neymar ve Dani Alves'e bile, sadece penaltı konusunda Cavani'yle tartışmaları üzerinden göstermelik de olsa yaptırım uygulanmışken, bu Sneijder ve De Jong sence sanıldığı gibi bir gruplaşma yapmış olsa kendisinden bu denli nefret eden Tudor ve Özbek adlı kepaze herifler salyalarını akıta akıta bunu açıklamazlar mıydı?

40 gün tatil yapıp duba gibi döndüğünde yaptırım uygulamaya g*tün yemiyorsa burada futbolcuyla birlikte hocanın ve yönetimin de suçu vardır. Her 6 ayda bir takımın hocasının değiştiği bir ortamda taraftar bile motivasyonunu ve isteğini kaybetmişken futbolcunun (ki yabancı bir futbolcu) kaybetmesi normaldir. Sneijder'in en iyi olduğu döneme bakarsak da yaz kampını yediği dönem Terim dönemi ve istikrar sonrası gelen Mancini dönemidir. Buna en iyi örneği Muslera üzerinden de verebiliriz. Futbolcunun inandığı hocanın altında çalışmasıyla, leş ve rezalet bir hocanın altında çalışması arasında fark vardır.

Hocalar konusunda ise kendi kurduğunuz masallara kendiniz inanmaya devam edin diyorum sadece.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    141.9 KB · Görüntüleme: 242
Prove it? Sneijder döndüğünde yaptığı açıklamalarda net şekilde hem Tudor'a, hem de Özbek'e direk lafı geçirdi. Sence bu kadar haklı oldukları konularda bu heriflerin tek kelime etmemeleri normal mi?

Takım içinde grup kurup birbirlerine düştüler dediğin adamların çok değil daha 1-2 sayfa önce Sneijder ile görülen samimiyeti de gayet net. He takım içinde grup kurmak dediğin De Jong ile samimi olması ise sen gerçekten aptal bir adammışsın diyerek sana cevap vermek için klavyede bastığım her tuşa acırım. Bugün Neymar ve Dani Alves'e bile, sadece penaltı konusunda Cavani'yle tartışmaları üzerinden göstermelik de olsa yaptırım uygulanmışken, bu Sneijder ve De Jong sence sanıldığı gibi bir gruplaşma yapmış olsa kendisinden bu denli nefret eden Tudor ve Özbek adlı kepaze herifler salyalarını akıta akıta bunu açıklamazlar mıydı?

40 gün tatil yapıp duba gibi döndüğünde yaptırım uygulamaya g*tün yemiyorsa burada futbolcuyla birlikte hocanın ve yönetimin de suçu vardır. Her 6 ayda bir takımın hocasının değiştiği bir ortamda taraftar bile motivasyonunu ve isteğini kaybetmişken futbolcunun (ki yabancı bir futbolcu) kaybetmesi normaldir. Sneijder'in en iyi olduğu döneme bakarsak da yaz kampını yediği dönem Terim dönemi ve istikrar sonrası gelen Mancini dönemidir. Buna en iyi örneği Muslera üzerinden de verebiliriz. Futbolcunun inandığı hocanın altında çalışmasıyla, leş ve rezalet bir hocanın altında çalışması arasında fark vardır.

Hocalar konusunda ise kendi kurduğunuz masallara kendiniz inanmaya devam edin diyorum sadece.
Tarihi kazik Belhandayı yüceltmek icin heryerini satar bu. Ispatlamak icin ugrasma

Moderatör tarafında düzenlendi:

Denizli hakkında söyledikleri yalan diyorsun öylemi burak transferindeki sözleri ben riiekink kefilim demeci hepsi hayal ürünü oylemi

5 gol atip 17 assist yapiyor yahu, bir adamdan daha ne beklenir takim icinde? Bu adam Sabri, Selcuk, Donk, Eren, Umut, Yasin gibi futbol özürlüsü insanlarla oynadi.
Son sene bir tek Bruma ayak uydurdu bu adama ve ikisi takimi tasidi.

Bir düsünün yaninda Mariano, Fernando, Ndiaye, Gomis, Feghouli fln.

Abi ben fitim, şimdi bile gelsin oynasın benim için, önünde eren vardı ve yinede okadar asist yaptı. Biraz Babasının takımı gibi bir hava vardı, tek ondan rasiz olmuştum, yoksa çok severim

Sneijder Riekernik ile Taktikleri yapiyor diyorlardi. Riekernik kendisi dedi, Sino ile degil Selcuk ile öyle birsey konustum diye. Yok abi bazilari harbiden gerizekali

Abi ben fitim, şimdi bile gelsin oynasın benim için, önünde eren vardı ve yinede okadar asist yaptı. Biraz Babasının takımı gibi bir hava vardı, tek ondan rasiz olmuştum, yoksa çok severim
Cok karisik bir konu aslinda ama Ömer yukarda biraz deginmis. Arkadaslar kolaymi don gibi teknik adam degistiren hedefsiz takimda mutlu olmak, basarili olmak, hedef koymak? Sneijderden bahsediyoruz hala, unutulmamali. Kim bilir hangi sözlerle zamaninda ikna edildi ve sonra geldigimiz durum ortada. Kim onun yerinde olsa bu durumdan rahatsiz olup o kurumu ciddiye almazdi ki ben hala ciddiye aldigini düsünüyorum. Ama almadiysa bile insani bir davranis acikcasi.

Fernando koyup rahatlamis gibi.

fernandoregesgif-003.gif

Ciddiye almıyorsa böyle ciddiye aldırırlar adama
Takıma saygısı olan adam takım kampta iken dansöz oynatip canlı yayın yapmaz

Üst Alt